Noviny

Top 15 tetovanie tetovanie Frog

Top 15 tetovanie tetovanie Frog

Kým je odrazom niečí princípy, presvedčenie a postoj k životu, tetovanie sú tiež zábavné a evokujú šťastie. Čo je lepšie, než roztomilé žaby zdobiť vašu pokožku? Tieto štýlové a jedinečné žaba tetovanie v obľube veľa a sú niečo, čo nebudete ľutovať?

"Arr" Ste pripravení, aby boli svedkami tejto jedinečnej tetovanie? Skvelé pre všetky vekové kategórie, to umelecké dielo na koži určite chytiť veľa očnej gule.

1. Toto má byť jedným z mojich najobľúbenejších žabích tetovanie. Ako rozkošný je tento malý žaba s bledo tieňa komické strachu na tvári? Úplne zbožňujem to!

load...

2. Obrovský kontrast z tetovanie vyššie, čo má kvety v ňom, aby to vyzeralo prirodzené stanovište žaby. Žaba visí dole zo stonky robí to vyzerať tak nepredvídateľný.

3. Ako by ste chceli žaba lezenie hore ruku? Tento malý chlapík tu vyzerá veľmi odhodlaný, keď váhy výšku.

4. Kým jedna žaba je zábavný a pozoroval dvaja z nich je dvojnásobok legrace. Tieto dve žaby zavesené na fialové kvety, aby tetovanie super roztomilý a roztomilý.

load...

5. Odhodlaný žaba cez obrovský kvet to fantastické tetovanie robí teraz, nie? Rozhodne som rád spleť farieb. Môžete si tiež všimnúť, dva menšie kvety na bokoch jeden veľký.

6. Teraz je to taký zvláštne miesto pre tetovanie alebo nie? Ucho športové Táto roztomilá žaba určite chytiť veľkú pozornosť.

7. Toto tetovanie je tu veľmi umelecké. Spája kvety, rastliny, žaby, púčiky a listy. Zistil som spleť farieb veľmi oko príťažlivý a rozkošný.

8. Ako by ste chceli mať crazy frog so svojimi iniciálami, alebo vašich blízkych iniciálami napustené na zápästí? Len pre pripomenutie, že je to všetko legrace na konci dňa.

9. Toto kmeňové žaba je najvhodnejší pre zobrazovanie svojej lásky k nepredvídateľný napriek tomu elegantné veci. Milujem, ako abstraktné celé umenie je, zatiaľ čo ešte drží na, žaba 'faktor pri živote.

10. Pokiaľ žaby sú rozkošný, tie modré sú ešte zábavnejšie teraz nie? Toto tetovanie vyzerá trojrozmerný. Všetky tiene a modrá a čierna kombinácia, aby bolo ešte zaujímavejšie.

11. Už ste niekedy videli krajšie žabu, než je tento pred? A vidieť, že je osa taky! Termíny okolo môžu byť použité na označenie špeciálnu dáta. Farby sú fantastické príliš, kompletné so všetkými prvkami prírody.

12. Čo si myslíte, že sa dostala tento malý chlapík všetko spracuje a prekvapený? Milujem roztomilý emócií za ním. Okrem toho, farby sú úžasné a dokonalé. Ak chcete ukázať, koľko zábavy-milujúci, chladené von osobu ste toto je najlepší tetovanie.

13. Nohu tlačí? Každý, kto chce viac roztomilosť? Tip - či žaba začať na strane vášho pasu, a potom uvidíte tlače nohy vedúce ku kvetu podložku. Ako rozkošný v poriadku? Choď si to hneď teraz!

14. Ide o japonský žaba, a predpokladá sa, že prináša šťastie pre tých, kto ju nosí. Mám rád slnko, spustí a polia farieb, vďaka ktorému je oh-so-báječný! Nechceli by ste radi, aby jeden na vás?

15. Ukončenie zoznam s najviac zábavné tetovanie zo všetkých tu uvedených. Ako radostne je ten chlap tu, nie? Farby, nástroj, loď, a všetko, čo stratil vo svojej hudbe vojde do tak dokonale. Predstavte si, hojdacia na pláži šaty s tymto svieti na chrbát.

Tak to sú moje obľúbené žaba tetovanie! Ktorý z týchto tetovanie by ste chceli chváliť? Daj mi vedieť!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...