Noviny

Top 10 dôvodov, prečo by ste sa mali prestať piť

Top 10 dôvodov, prečo by ste sa mali prestať piť

Prejedanie a podiel Obezita zrejmého odkazu. Ale následky prejedanie presahuje len fyzické zdravie. To môže brániť svoje duševné zdravie, sebavedomie, rodinný život, profesionálny život a spoločenský život tiež.

Prečo by ste sa mali vyhnúť prejedaniu?

Tu je 10 šokujúcich vecí, ktoré by určite dať svoje prejedanie kompulzívna alebo emocionálny, ku koncu.

1. Harms brucho:

Vaše brucho je len veľkosť vášho zovretú päsť. Áno! Takže, máte stále pocit, že by ste mali jesť, že Super veľkosti hamburger s tou mimoriadne veľkú časť hranolčekov a nesmieme zabudnúť na veľký pohár coly? Ak vaša odpoveď znie áno, potom sa mýlite. Ste nútiť váš žalúdok sa tiahne za jeho skutočné schopnosti. Toto, podľa poradia, spôsobí rozrušenie bruško, nasledovaný nepohodlie, nadúvanie, pálenie záhy, nevoľnosť, grganie a prdenie.

load...

2. Vedie k Weight Gain a obezita:

Prejedanie, ako som sa zmienil vyššie, spôsobuje nežiaduce priberanie na váhe, a po určitej dobe robí obézny. A to platí najmä, ak ide o emocionálne jesť. V snahe upokojiť svoje emócie, máte tendenciu sa oddávať záchvatové prejedanie. A sa rozhodnete pre kalórií naloženého lahôdky, ako sú s vysokým obsahom cukru potravín a vyprážaným lahôdok, čo znamená, že bude plnenie svoje telo s nezdravým zmesou. To na oplátku vám dáva na vyššie riziko obezity.

3. Vyššie riziko kardiovaskulárnych chorôb:

Prejedanie pri ktorom je riziko vzniku rôznych kardiovaskulárnych problémov. Nadmerné tuky dostane uložený v tepnách. To zase, zanáša sa artérie a blokuje hladké prúdenie krvi, čo prispieva k rôznych kardiovaskulárnych stavov, vrátane aterosklerózy a zástava srdca.

4. Diabetes na dosah ruky:

Ide o ďalší desivé efekt vyžíva v prejedanie. Mnoho časov, telo stráca potenciál prijímať a metabolizovať prítomné cukru v ňom. Prebytočné hladiny cukru, keď ponechaná bez metabolizované, často spôsobuje prudký vzostup hladiny inzulínu. To zase pozýva diabetu.

load...

5. Tie budú trpieť kožné problémy:

Ak trpíte kožné breakouts, môžete zviesť na všetky tie mastnú potravín, ktoré konzumujú každý deň! Okrem toho, vysoká hladina cukru príliš môžu zničiť vlhkosť z vašej pokožky. Dehydrovaná pleť je živnou pôdou pre rôzne ochorenia kože, vrátane ekzému.

Keď koža stráca živiny sa ľahko dostane pod útokom voľných radikálov, ktoré vedú k predčasnému nástupu starnutia. Takže, ak budete mať vyžíva v nezdravá strava, byť pripravený na vrásky a jemné linky!

6. Duševné tieseň a nešťastie:

Prejedanie je známe vyvolať emocionálne rozrušenie. Ak začnete hľadať citové naplnenie v jedle, budete nikdy nebude schopný splniť svoje emocionálne požiadavky, a to aj potom, čo sú plné! Bez ohľadu na to, ako veľmi budete jesť, budete stále pocit, že váš život je niečo chýba. Toto, podľa poradia, vás vyzve k jedlu viac a viac riešiť tento pocit prázdnoty, čo v konečnom dôsledku viesť k obezite a ďalších zdravotných problémov.

7. Vyššie riziko neplodnosti:

Najmä ženy, trpia otázkach neplodnosti kvôli prejedanie. Je to začarovaný kruh, kedy začnete binging kvôli svojim neplodnosti problémy. Toto, podľa poradia, zhoršuje stav a cyklus pokračuje. Menštruačný cyklus môže byť narušená; môžete rozvíjať Poly Cystická ovárií. Vaša miera pôrodnosti ponoriť do All Time Low. Len sa uistite, že nemusíte prepadať emočný stres a dávať pozor na pohodlie potravín, ktoré sa týmto problémom vyhnúť.

8. Vaša Social snímka bude v stávke:

Štúdie preukázali, že obézni a ľudí s nadváhou majú nižšiu hladinu sebavedomím ako štíhle osoby. Opäť sa jedná o cyklický proces. Ľudia sa snažia kompenzovať tento sociálny poškodenie obrazu prejedaním, zhoršujúce sa podmienky ešte viac.

9. Vedie k strate vlasov:

Prejedanie mohol vypustiť živiny z tela. A nedostatok vitamínu, potom spúšťa rôzne vlasy a vlasovú pokožku podmienky, vrátane straty vlasov, lupiny, šupinatá pokožku hlavy, a tak ďalej.

10. Vedie k orgánových poruchy:

Prejedanie môže viesť k zlyhaniu viacerých orgánov, a to nie je vydesiť taktika! Váš žalúdok, pečeň, obličky a ďalšie životne dôležité orgány zapojené do procesu trávenia sú vystavené namáhaniu, keď sa prejedať, čo vedie k poškodeniu a nakoniec varhany zlyhania.

Tipy, ako zastaviť prejedanie:

Ale to všetko nie je stratené! Prvým krokom je pripustiť, že ste trpí poruchou príjmu potravy, prejedanie je porucha. Potom, čo tento fakt akceptovať, potom môžete podniknúť kroky s cieľom obmedziť prejedanie. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám môžu pomôcť ku kontrole prejedanie:

  • Jedzte pomaly.
  • Pomaly as najvyššou opatrnosťou žuť každú porciu.
  • Jesť rukami.
  • Použitie menších dosiek a menšie porcie.
  • Nikdy nenechávajte dlhé medzery medzi jedlami.
  • Munch zdravú desiatu medzi jedlom.
  • Piť veľa vody.
  • Čistiť zuby, akonáhle dokončí jedlo.

Vyžíva sami, raz za čas v potravinách, ktorú milujete, je úplne prijateľné. Ale problémy vznikajú, keď začnete žiť jesť, namiesto toho jesť žiť! Takže, neumožňujú jedlo prevziať svoj život. Nenechajte sa ovládať vás. Nezabudnite, že ste pánom svojho života, nedávajú, že moc na nič iné!

Myslíte si, prejedať? Už ste sa pokúsili zastaviť? Čo bolo pre vás? Podeľte sa o svoje tipy s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...