Noviny

10 najlepších kief na obočie

10 najlepších kief na obočie

Obočie je najviditeľnejším prvkom niečí tváre. Pomáhajú urobíte silný štýl vyhlásenie. Nie je možné pre vás ísť do salónov každý týždeň, aby sa vaše obočie kartáčovaný. Môžete použiť obočie kefy doma udržať tvar obočia vždycky.

Je to umenie vybrať si správny kefka pre vaše obočie. Vyzerá to sú prvé kroky k dôvere. Obočie kefy sú úžasné spôsoby, ako prijať a vychovávať vzhľad. Táto príručka štýl 10 najlepších obočie kief v Indii je váš konečný záchranu zvoliť niektoré z najlepších dostupných možností pre obočie sa pripraviť.

Tu je zoznam 10 najlepších obočie kefy sú k dispozícii v Indii:

1. Professional Eyebrow Brush By Oriflame:

Tento vynikajúci obočie kefa je potrebné mať vo svojom styling mačička. Jeho jedinečné tenké štetiny sú ideálnou možnosťou čelo srsti. To sa skladá z nylonu, dreva, ABS a hliníka. Tak, to je extrémne odolný čelo možnosť pripraviť. Jeho obojstranná štetiny môžu byť taktiež použité na česať vlasy obočie naruby. Ponúka voľný čas, aby ženích riasy po bezproblémové aplikácii riasenky. Tento úžasný obočie kefa by Oriflame je záchrana pre ženy, ktoré majú radi, aby zostali upravený 24x7.

load...

Cena: Rs. 145 za kus

2. Double Ended obočie kefa Revlon:

Double Ended obočie kefa Revlon je výhradným obočie kefa, ktorý je umelecky krásne. Je to perfektný všetko v jednom možnosť grooming na obočie a riasy. Jej ružové a čierne vzhľad je očarujúca. Uhlová kefa je určený pre dokonale kontúrový obočie. Hrebeň pracuje pri oddeľovaní riasy pre super jemný vzhľad.

load...

Cena: Rs. 1102 za kus

3. Dual obočie Brush By Bonjour:

To obočie kefa je ďalšia značkové možnosť dobre udržiavaných oči. Jeden koniec ponúka ešte štetiny určené kontúrovacích obočie a druhý koniec ponúka jemné hrebeň oddeliť riasy. Pamätať! Obočie kefa by mal byť najzákladnejšie make-up nástroj make-up kit. To je pre vzhľad žiadny neporiadok a tiež pre čistejšie povrch požadované.

Cena: Rs. 60 za kus

4. Obočie kefa najnutnejšie:

Táto dlhotrvajúci obočie kefa je cenovo dostupný značkový voľbou pre obočie sa pripraviť. To ponúka dvojaký výhody kefkou a hrebienok. Kefa spresňuje svoj vzhľad tým, že dokonalé oblúky. Hrebeň prináša mimo rias make-up ešte krásne a profesionálne. Tento úžasný obočie starostlivosti kefa je ponúkaný ako súčasť sady make-up náradie najnutnejšie, ktorý je dodávaný s piatimi make-up štetce.

Cena: Rs. 390 za sada náradia

5. Obočie kefa BareMinerals:

Tento obrovský kozmetická značka ponúka super rafinácie oko obočie kefu, ktorý pracuje ako aplikátor taky. Tento make-up kefa sa používa na farbenie obočia a kefka im dať dokonalý tvar. Ponúka výhody bezproblémové farebné aplikácie vďaka svojim dokonca aj jemnými štetinami.

Cena: Rs. 776,60 za kus

6. Angled Brow Brush By Bare Escentuals:

Tento obočie kefa prichádza s krútenou uhla. Šikmé kefka Štetiny ponúknuť bezproblémovú obočie farebné aplikácie. Tento veľkolepý obočie kefa je pripraviť možnosť pre ženy, ktorí sú posadnutí obočie sa pripraviť a make-up.

Cena: Rs. 2143,05 za kus

7. Obočie kefa Basicare:

Basicare ponúka exkluzívne a dlhotrvajúcu obočie kefa vo svojej stavebnici make-up štetce. Sada náradia make-up kefy sa skladá z piatich make-up náradie vo všetkých. Medzi všetkými týmito nástrojmi, obočie kefa potrebuje osobitnú zmienku. Tento robustný kefa robí tvarovanie ľahké, pretože ponúka silnú priľnavosť. Štetiny držať pohromade a nemajú odumrie ľahko. To je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú okolo trvanlivé a cenovo obočie kief.

Cena: Rs. 365 za sada náradia

8. Obočie Brush By Pink Leopard:

Táto značka ponúka kontúrovacia obočie kefa pre dobre upravené obočie v jeho výlučnej piatich kus kit makeup nástroja. Tento dvojaký čele obočie kefa je trvanlivý voľba pre obočia a rias sa pripraviť.

Cena: Rs. 300 za sada náradia

9. 208 Uhlová obočie kefa MAC:

Tento jedinečný uhlový mac obočie kefa je voľba farby výplň kontúrovacou obočia. Jedná sa o vysoko kvalitný produkt, ktorý ponúka hladké štetiny pre jednoduchú aplikáciu.

Cena: Rs. 1224,60

10. Obočie Brush By Bobbi Brown:

Bobbi Brown ponúka šikmé obočie kefa pre dokonalé vytvarovanie. Táto super úžasné obočie kefa je svetlo. Jeho hladké štetiny sú šetrný k pokožke príliš. Táto instantná leštenie obočia kefa by mal byť použitý po celej dĺžke prírodné obočie liniek, aby to štýlové.

Cena: Rs. 1653,21 za kus

Obočie kefy sú umelecké nástroje, ktoré vyžadujú trpezlivosť pre perfektné obrysy. Ste profesionálne, ako vyjdete na party musí zvládnuť umenie pomocou obočie kefy.

Akú značku make-up štetec je vaša najobľúbenejšia? Do podeliť o svoje názory s nami v sekcii komentáre.

load...