Noviny

Neúspešné triky na udržanie vašich novo-maľovaných nechtov od rozmazania!

Neúspešné triky na udržanie vašich novo-maľovaných nechtov od rozmazania!

Jedným z najhorúcejších módnych doplnkov: chladné a pútavý nechty! Uvidíte nail art všade, či už je to na červenom koberci alebo v kampuse vysoké školy!

Získanie salón manikúru tu a tam môže dostať pomerne drahé. Ale takmer všetky z nás dáva prednosť salónu pre perfektné, rozmazaniu bez nail art. Dôvod - Väčšina dievčat pocit, že je príliš ťažké dosiahnuť perfektné nail art sa pozrieť na ich vlastné, bez tím vyškolených profesionálov, aby im pomohla. Ver mi dievčatá, obnovovať salónik je pohľad doma je oveľa jednoduchšie, než si môžete myslieť.

Nemusíte byť dokonalá manikérka vyniknúť v maľovaní nechty; ale môžete si určite zabrániť nail art od získania rozmazaný od pozor na niekoľko bežných chýb, a dávať si vyskúšať-at-home. Som si istý, po niekoľkých pokusov a omylov pokusov, začnete zvažuje sami profík v ňom!

load...

Teraz vytvoriť perfektné nechty umenie - bez rozmazania a rozmazávaniu všetko - pomocou týchto tipov:

1. Nechcem Preskočiť základnej vrstvy:

Základná vrstva vyhladzuje povrch nechtu, čo dáva bezchybný povrch. To tiež zlepšuje priľnavosť na nechty farby k nechtovej platničky.

Aj keď je to ďalší krok, ale absolútne stojí za to ešte jeden dôvod - základný náter chráni prírodné nechty od škvŕn vzhľadom k pigmentov prítomných v laku na nechty, ktoré môžu spôsobiť, že nechty škaredé žlté.

load...

2. Naneste vrchného náteru:

Vrchný náter poskytuje lesklý povrch na vaše nechty umenia a zvyšuje trvanlivosť manikúry. Nie je to úžasné tip na rozmazanie bez klincov?

Kým použitie vrchný náter, vždy utrite jednu stranu kefy off, ako ste si ju z fľaše. Potom zase kefa okolo a škvrnu kefou raz na odstránenie malé, a teraz ste odišiel s dokonalým, veľkorysým množstvom vrchného náteru. Plachtiť vrchný náter ľahko cez necht, takže iba vrchný náter dotkne klinec. Vyhnúť škrabanie kefu cez necht. A tu si!

Quick špičiek Pre ešte dlhšou životnosťou, môžete použiť ďalšiu vrstvu vrchného náteru každý druhý deň!

3. Opt U niekoľkých vrstiev namiesto použitia hustú srsť:

Ak chcete farbu na nechty pop a naprostý na nechty, máme zvyčajne tendenciu použiť hustú srsť. Avšak, toto môže viesť až k rozmazávaniu vašej nail art!

Pri použití silnú vrstvu laku nad svojimi nechty, to trvá dlho vyschnúť - a čím dlhšia je doba sušenia, tým viac sa stáva rozmazanie náchylný. Okrem toho vysoké vrstvy laku na nechty sa obvykle prúdi do kutikuly oblasti, čím sa vytvorí ďalší neporiadok. Namiesto toho platí tenké a dokonca aj kabáty. Nechať medzeru o dve minúty medzi každú aplikáciu. To pomôže vaše nechty sušiť rýchlejšie. Trpezlivosť je skutočným kľúčom k rozmazaniu zadarmo nail art!

4. Použite tri až štyri ťahy aplikovať lak na nechty:

To je trik, mali by ste rozhodne prijať od svojho nechtové umelca!

Všimli ste si niekedy svoje manikérky dokončením lak na nechty v jednom zdvihu? Nikdy! Vždy platí lesk na nechty pomocou tri až štyri údery, pretože sa stáva docela ťažké dosiahnuť bočníc a oblasti v blízkosti pokožky s jedným ťahom. Uplatnenie na nechty lak v jednom zdvihu tiež dáva nedokončený vzhľad nechtov.

Najlepším riešením je začať od centra v blízkosti kožičky oblasti, prejdite nadol smerom k pravej časti nechtu, zase sa vrátiť do centra, prejdite smerom k ľavej strane a potom výpad pozdĺž zostávajúcej prostrednej časti. Ak si všimnete akékoľvek zvyšné plochy, opakujte vyššie uvedené kroky a pokryť celý necht.

Takže, aké sú vaše hacky pre starostlivosť o nechty? Riadite sa niektorý z vyššie uvedených techník, aby sa zabránilo váš nail art z rozmazania? Podeľte sa o ne s nami v poznámkach nižšie!

load...