Noviny

Najlepšie ručné tetovanie - naše top 10

Najlepšie ručné tetovanie - naše top 10

Tetovanie boli asi od staroveku. Oni si myslia, dôležitý význam v rôznych kultúrach po celom svete, najmä v kmeňovej kultúry. Mnohí z nich držať náboženské a duchovné presvedčenie a nafarbený na rôznych častiach tela, ako je ruka, ruka, noha, trup, ramená atď.

Ruka a paže sú používané ako portréty pre tetovanie, pretože sú ľahko viditeľné. A má tetovanie na ruke sa stala veľmi populárnou v priebehu rokov. Poďme sa pozrieť na niektoré z najlepších ručne tetovanie.

Hand Tattoo vzory

1. To je pravdepodobne jedným z najkrajších a zložité ručné tetovanie. Vzor sa skladá z dvoch kolibríky, ktoré zachytávajú život a slobodu. Kvety a vetvy sú od seba vzdialené asi dobre, takže dizajn nevyzerá chaotický. Žiarivé odtiene farieb pridať hĺbku a krásu tohto návrhu. Vzor sa vzťahuje na rameno s návrhom tetovanie, prebiehajúce až do ramien.

load...

2. Táto konštrukcia má veľmi ženský vzhľad s rozsiahlym využitím kvety, listy a popínavé rastliny. Pokrýva celé paže, ale rameno je ponechaný prázdny, takže dizajn nevyzerá veľmi preťažené. Kompletné kvet ibišteka spolu s 4 menších dominuje dizajn spolu s množstvom pukov. To je ideálny pre dievčatá vo veku okolo 20 - 30. To určite dobrá voľba tetovanie pre dievčatá na ruky.

3. Sokol tetovanie na ruke, je obľúbený najmä medzi mužmi. To líči dravosti, odvahu a slobodu, ktoré sú jedny z dominantných vlastností sokolom. Toto tetovanie ukazuje, že počet vtákov dohromady tvoria jedinú mocnú sokola, líčiť silu a odvahu. To sa vzťahuje iba na predlaktí a je vyrobený len s čiernym atramentom.

load...

4. Náboženské symboly používané ako tetovanie boli populárne už od staroveku. V súčasnej dobe mnoho Bollywood rovnako ako hollywoodske celebrity boli vystatuje týchto tetovanie. Táto konštrukcia dáva moderné nádych symbolu pridaním niektoré farby k tomu. To líči oddanosť a vieru v človeka v Bohu.

5. Slnko dizajn je jedným z najviac populárne a módne vzory u mužov i žien. Existuje celý rad slnečné tetovanie na ruke designy ako nebeský slnko, svastika slnko, domorodé umenie slnečné atď mnohých mytológiách, slnko je považovaná za zdroj sily a bude môcť. Z tohto dôvodu mnoho ľudí sa rozhodnú pre túto slnečné tetovanie. Môžete tiež pridať rôzne motívy, ako sú tváre, vzory, symboly pridať individualistický dotyk na váš návrh.

6. Toto tetovanie design zachytáva ženský portrét, ale pridáva funky dotyk na to. Jasný farebné parochne a oči líči rôzne odtiene v živote človeka, že on alebo ona prechádza. Oči sú okná srdce človeka, a preto tento návrh má tiež veľmi výrazné oči. Takéto druhy tetovanie sú obľúbené u žien vo veku okolo 30 - 40.

7. Ďalšie populárne tetovanie design, anjel tetovanie znamená lásku, ochranu a pokoj. To tetovanie na ruke, je dizajn je možné nosiť ženy všetkých vekových kategórií. Dá sa použiť veľa farieb v anjela vzoru, aby to vyzeralo, živé a plné života. Cupid anjel lásky je ďalším typom anjela tetovanie dizajn, ktorý je populárny medzi mladými dievčatami. Tento konkrétny podiví zobrazuje strážneho anjela odobratá v kompletnom čiernym atramentom.

8. Butterfly tetovanie je univerzálny obľúbené medzi ženami všetkých vekových kategórií. Tento konkrétny návrh je veľmi ženská a delikátna, zobrazujúci túžbu a slobodu lietať. Krásne umiestnené iskrí robiť dizajn vyzerajú skôr elegantné. Konštrukcia tetovanie motýľa môže byť napustené pomocou veľa farieb a motívov na vytvorenie individualistický vzhľad.

9. Návrhy 3-D tetovanie získavajú popularitu po celom svete. Konštrukcia vyzerá, že vypadnú z ruky, čo dáva vzhľad 3 dimenzie. Každý požadovaný vzor alebo motív môže byť vybraný pre 3-D tetovanie. To je možné nosiť muži aj ženy všetkých vekových skupín.

10. To je naše vlastné desi verzia tetovanie - henna tetovanie. Mnoho medzinárodných celebrít boli pozorované Videli športové henna tetovanie na rôznych príležitostiach. Existujú rôzne návrhy a vzory Henna tetovanie ako dizajnu Rajasthan, arabského dizajnu, pakistanskej dizajnu atď Jeden musí vybrať dizajn sa jej páči a ako začať. Avšak henna tetovanie nie sú trvalé ako ostatné tetovanie a zostať niekoľko dní.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...