Noviny

Aké sú rôzne typy Body Piercings?

Aké sú rôzne typy Body Piercings?

Vznikol ako súčasť punkovej kultúry v USA, piercing sa stala populárnou trend na celom svete dnes. Toto body art robí jedinečnou módne vyhlásenie, a India nie je pozadu v nasledujúcich tento trend. Piercing zahŕňa prerazeniu časť tela s ostrou ihlou vložiť či opraviť šperk ako kruhy. Na rozdiel od štýlu, piercing sa tiež vykonáva pre kultúrne, náboženské a sexuálnu orientáciu. Piercing môže symbolizovať gotickú módu, ale keď sa vykonáva v nehygienických podmienkach môže spôsobiť infekcie a alergické reakcie. Dnes je piercing sa neobmedzuje iba na samotné ženy, pretože muži majú tiež začal nástupom do tohto umenia.

Porovnaním piercing medzi staroveku a dnes

Aj keď v čase obmeňované, trend piercingu siaha až do staroveku, kedy ľudia používajú preraziť ich tela z rôznych náboženských dôvodov. Potom umenie piercing označené duchovné obrady priechodu a oslobodenie. Na druhej strane, niektorí ľudia prednosť intímny alebo erotickú piercing pre sexuálne vylepšenia. Dnes ľudia uvedomujú piercing ako gotické módy alebo tučný módny doplnok, alebo urobiť vyhlásenie. Piercing lokality zmenili aj s časom. V nedávnej dobe, piercing je viac vidieť vzor u mužov i žien.

Dajte nám vedieť, rôzne druhy piercing a ich význam.

1. Ear Piercing:

Ear piercing je pravdepodobne najstaršia forma piercing stále v praxi od staroveku. To sa vykonáva na všetky oblasti uší, vrátane chrupavky a laloku. Jeden z najpopulárnejších štýlov je tragus piercing, ktorý ponúka kryt otvoru zvukovodu. Náušnice elegantný vzhľad, a jeden môže ísť o viac ako jeden piercing na oboch ušiach.

load...

2. Nosnou dierkou Piercing:

Spolu s ušný piercing, nosnej otvor piercingu siaha až do starovekých civilizácií a bol väčšinou prevláda v Native Amerike. To robilo jeho cestu do Indie v neskoršej fáze, aj keď niektorí ľudia omylom nosové piercing ako miestnu kultúru Indie. Nosové piercing bol populárny voľbou pre tváre piercing. Nos je v skutočnosti prvé miesto, odkiaľ začal tváre piercing. Okrem nosných dierok, prepážka je ďalší populárny miesto pre nosa piercing. Septum piercing nájde pri koreni nosa na úzku delič kože. Septum piercing je často označený prsteň robiť odvážne tvrdenie.

3. Obočie Piercing:

Obočie piercing robil jej vstup v roku 1970. Obočie piercing je unisex prístup, a je vidieť hlavne v amerických spoločnostiach. Tento štýl obočie piercing sa teraz pomaly pohltila mladosti krajín juhovýchodnej Ázie a Európy. Jeden môže vyskúšať rôzne drobné drahokamy na prepichnuté obočie.

4. Jazykom piercing:

Majster umelec Elain Anjel predstavil umenie jazyka piercing. Od tej doby, jazyk piercing získal srdcia mnohých Američanov. Toto umenie nie je populárne vo zvyšku sveta, keď v porovnaní s inými formami piercing. Avšak, odvaha mladých ľudí po celom svete dávajú prednosť.

load...

5. Piercing bradavky:

Táto extrémna módne je vidieť majorly v mužské pohlavie. Väčšinou ozdobená Američanov, ľudia v Indii a Južnej Afrike príliš prispôsobili tento štýl. Trend piercing bradavky siaha až do viktoriánskej éry, kedy ľudia používajú preraziť svoje bradavky ako súčasť svojho rytierstva a chrabrosti.

Piercing je gotické umenie, ktorý umožňuje osoby, aby vyjadrili svoje názory na určité predmety. Nie všetci idú pre toto odvážne umenia; to trvá veľa sily, aby človek športu vzhľad. Na rozdiel od vyššie uvedených existujú ďalšie rôzne piercing v oblastiach, ako sú pery, pupok atď. Chystáte sa dostať piercing urobiť? Choďte do toho a chváliť sa svojou novou módny doplnok!

load...