Noviny

10 Awesome Crown tetovanie vzory

10 Awesome Crown tetovanie vzory

Korunky nosí kráľov a kráľovien, a sú tak symbolom kráľovskej rodiny a moci. Sú rôznom druhu, niektoré sú zdobené drahými kameňmi a drahokamy, zatiaľ čo ostatné sú vyrobené z vínnej listy a iných prírodných vecí, ktoré sú považované za sväté. Avšak oni vyzerajú, ak máte korunu obopína hlavu, ste povinní sa cítiť silnejší než bežné množstvo.

Crown tetovanie sú bežné medzi oboma pohlaviami, aj keď ich využitie na tetovanie sa líšia. Vo všeobecnom korunou tetovanie symbolizovať vedenia, šľachtu alebo hodnosť, náboženstva, silu a dokonca aj šťastie. Okrem symbolizujúce silu, korunovačné tetovania sú atraktívne na pohľad taky!

Úžasné Crown Tetovanie

1. Korún s drahými kameňmi:

Jedná sa o najčastejší typ korunových tetovanie. Vyzerajú regal a farebné. Konštrukcia korune je všeobecne typický tvar vrátane všetkých druhov drahokamov. Tieto tetovania sú obvykle farebné a spoločný oboma pohlaviami.

load...

2. Crown tetovanie zdobí Ostatné prvky, ako Skulls, kvety a tak ďalej:

Crown tetovanie môžu byť upravené tak, aby vyzerali viac mužský alebo ženský. Muži všeobecne pridať lebky a zvieratá tak, aby vyzeral ostrejšie, zatiaľ čo dievčatá si vybrať kvetinové vzory, aby šiel s ich korún. Tí, fascinovaný hrozný inklinujú zahŕňať lebky ako prominentný časť ich korunou tetovanie.

3. Crown ako symbol kresťanstva:

Koruna v kresťanstve zachytáva tŕňovú korunu, že Ježiš bol vykonaný na seba, keď bol ukrižovaný. Mnoho zbožní nasledovníci kresťanstva získať korunu tetovanie spolu s krížom reprezentovať svoju oddanosť Ježiša a túto tŕňovú korunu, ktorá má symbolizovať všetku bolesť, ktorá mu porodila pre ľudskú rasu.

4. Korunka s názvami:

Mnoho ľudí si korunovačné tetovanie so svojimi menami pod ním, aby to viac zrejmé, že sa korunovať seba, ako sa posunúť vpred vo svojom živote.

load...

5. Crown sa levmi:

Koruna je tiež považovaný za symbol znamení Leva. Keď sa ľudia v úmysle použiť túto symboliku koruny, ktoré si to vytetovať spolu s divokým levom, ktorý je zviera uvedeného slnečné znamenie. Všeobecne platí, že koruna je tetovaný na hlavu kráľovský hľadá leva tvár.

6. Black Crown Silhouette:

Korunky sú zdobené diamantmi a ďalšími drahými kameňmi. Koruna siluety a zároveň ukazuje tvary týchto drahých kameňov neuvádzajú, ktorá je ktorá.

7. Crown s princeznou písomné pod ním:

Mnoho dievčat získať korunu vytetovať na svojej koži so slovom princeznou písomné pod ním. Chlapi to isté s princa alebo kráľa.

8. Crown medailón:

Jedná sa o veľmi časté konštrukcie u dievčat. Tetovanie ukazuje korunku, ktorá je navinutá prostredníctvom reťazca ako medailónu. Dáva Nositeľom gotickú funky vzhľad.

9. Tiny Black Crown:

Najlepšie časť o korunové tetovanie je, že to vyzerá dobre vo všetkých veľkostiach a tvaroch. Pre ľudí, ktorí hľadajú pre tetovanie, ktoré zvyknutý vyznačujú príliš veľkú časť svojich tiel, malá koruna je najlepší druh. Môžete si ju kdekoľvek - na nohách, dlaň, paže, krk atď. Vyzerá to roztomilý napriek tomu regal v jeho vlastným spôsobom.

10. Crown Outline Tetovanie:

Ide o hrubý tetovanie, ale napriek tomu dokáže vyzerať dobre. Obsahuje holé obrys základného tvaru koruny.

Tetovanie pre všechny'má viac ako 8000 tetovanie pre vás nájsť to, čo vám vyhovuje najlepšie. Sťahovať a korunovať svoju pleť s perfektné tetovanie!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...