Noviny

Top 10 vlasov Garnier Rovnacie a vyhladzovacie výrobky

Top 10 vlasov Garnier Rovnacie a vyhladzovacie výrobky

Bojíte sa o zlý dni? Chcú dať svoje kučeravé a bez života vlasy žiarivý lesk? Suchý alebo matne vlasov je stav, kedy sa vlasy nedostáva dostatok vlhkosti. Tým sa znižuje ich lesk a môžu vlasy vyzerať kučeravé a bez života. Avšak, s riadnou starostlivosťou a správny druh vlasové prípravky, môžete získať hladké a hebké vlasy.

Garnier Fructis má úžasnú rad starostlivosti o vlasy, ktoré môžu pomôcť narovnať, posilnenie a uhladenie všetky typy vlasov. Tieto výrobky sú navrhnuté tak, aby hladký textúru vlasov a zároveň sľubujú vyživujú vlasy. Väčšina z týchto styling, rovnanie a posilňujúci výrobky obsahujú marocký arganový olej. Tento olej je bohatý na vitamín E a mastných kyselín, ktoré sú účinné a prospešné pre vlasy a vlasovú pokožku kondicionovania.

Top 10 Garnier vyrovnávanie vlasov produkty:

Tu sú top 10 Garnier vyrovnávanie vlasov a vyhladzovanie produkty:

1. Garnier Fructis Style Elegantný a lesk Flat Iron Perfector Rovnacie Mist:

Je to silný rovnanie hmla s arganovým olejom z Maroka. Táto hmla chráni vlasy z plochého železa tepla. Tiež tesní hladkosť a lesk pre trvalé, elegantné povrchovou úpravou počas 48 hodín.

load...

Cena: Rs. 952,26 pre 177 ml

2. Garnier Fructis Style Elegantný a Shine Blow Dry Perfector rovnanie balzam:

Je to silný rovnanie balzam s arganovým olejom z Maroka trvalého hebkosť a lesk. Je to kader bojová krém pre rovné účesy. To môže brániť rýchlejšie a ľahšie vyfúkať. Jej 3-dňový kader odpor umožňuje efektívne pre užívateľov.

load...

Cena: Rs. 1089 na 150 ml

3. Garnier Fructis Style Elegantný a lesk proti vlhkosti vyhladzovanie mlieko, silnú pozíciu:

To vyrovnávanie vlasov creamsmoothens a krotí nepoddajné vlasy. Utesňuje sa vlhkosť a bojuje proti strapatenie sa 24 hodín kader odporu. Udržuje vlasy hladké a zvládnuteľné.

Cena: Rs.1056 na 150 ml

4. Garnier Fructis Vyhladzovanie Hodvábna rovný 24 x 7 v sére:

Toto sérum je obohatený ovocným olejom. To detangles nezvládnuteľný vlasy, vyhladzuje a urobiť vlasy hebké. To tiež dáva žiarivý lesk vlasov.

Cena: Rs. 200 na 100 ml

5. Garnier Fructis Silky Rovný 24 x 7 Posilnenie šampón:

To premení hrubý nezvládnuteľný vlasy pre hodvábne hladké vlasy. Je obohatený o vyhladzovaní silu citrónov. Pracuje na tvrdohlavého kader tým vyživuje ju a má dlhotrvajúci efekt.

Cena: Rs. 64 na 100 ml

6. Garnier Fructis Silky Rovný 24 x 7 Posilnenie kondicionér:

To vyživuje vlasy tak, aby boli mäkké, hladké, kader zadarmo a lesklé. To premení hrubý nezvládnuteľný vlasy pre hodvábne hladké vlasy. Poskytuje všetky úrovne vlasy s posilňujúci aktívne látky, ktoré pomáhajú posilňovať vlasy zvnútra a zlepšuje lesk na vonkajšej strane.

Cena: Rs.130 na 180 ml

7. Garnier Fructis Style & štíhli Shine Finish 5-V - 1 sérum Spray:

To ponúka výhody viac stylingových prípravkov v jednom ľahko použiteľnom spreji. Poskytuje okamžitý vyhladzovanie, zmierňuje krepovateniu, bojuje proti vlhkosti, eliminuje fly-Reklamné predmety a dodáva žiarivý lesk. To je obohatená o vyhladzovaní silu marockej arganového oleja.

Cena: Rs. 356 na 170 g

8. Garnier Fructis elegantný a Shine šampón je obohacovanie:

Poskytuje riešenia pre kučeravé, suché a nepoddajné vlasy. To je obohatená o marockým arganovým olejom a marhúľ. Vyhladzuje vlasy, kontroluje krepovateniu a ponúka lesk vlasov

Cena: Rs. 244 na 384 ml

9. Garnier Fructis Elegantné a lesk posilňujúci krém kondicionér:

Ponúka hebkosť a lesk na suché a kučeravé vlasy. Je obohatená o vitamíny, prírodných olejov a rastlinných výťažkov. Posilňuje vlasy a zlepšuje ovládateľnosť.

Cena: Rs. 244 na 384 ml

10. Garnier Fructis Elegantný a Shine Anti-kader sérum:

Vyhladzuje a dodáva lesk nepoddajné vlasy. Je obohatený marhuľami arganovým olejom z Maroka. To je ideálny pre každodenné použitie.

Cena: Rs. 366 na 150 ml

Dostať vlasy, ktoré dostane všetku pozornosť! Spôsob, ako zdravé vlasy je cez dobrý režim starostlivosti o vlasy. Dať im lesk a silu s týmito produktmi Garnier, ktoré sú inšpirované prírodou a aktivovaných vedou!

Ako si hýčkať svoje vlasy? Už ste vyskúšali akékoľvek Garnier vlasy rovnanie a vyhladzovacie krém? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...