Noviny

25 Rangoli navrhne s Dots vyskúšať v roku 2017

25 Rangoli navrhne s Dots vyskúšať v roku 2017

Rangolis sú veľmi bežným javom počas sviatočného obdobia. Oni hrajú neoddeliteľnou súčasťou v indických sviatočných osláv a ich tvar a farby sa líšia región od regiónu.

V našom predchádzajúcom príspevku sme vám dali nejaké pekné a farebné rangoli vzory, ktoré sú istí, aby vám priniesla veľa komplimentov a som si istý, je rád. Ale nemyslite si, že to nie je fér, aby vám ukázať len tie farebné? Rangolis sú tiež krásne, keď sú monochromatické. Milujeme, ako možno vytvoriť nespočetné monochromatické vzory Rangoli pomocou bodiek.

Tak vám prinášame niekoľko Rangolis, ktoré sú vytvorené práve spojením bodky. Niektoré z týchto návrhov sú jednoduché a niektoré z nich sú trochu ťažké robiť, ale môže byť vykonané s trochou trpezlivosti a tvrdej práce napriek tomu. Takže ak je to vaša prvá čas, netrápte máme nejaké jednoduché vzory pre vás taky. Máte tiež možnosť voľby udržať designy monochromatický alebo použiť farby nad ním. Takže stačí si robiť Rangolis a nechať prúdiť komplimenty svoju cestu.

load...

Rangoli vzory s bodkami

1. Teraz je to trochu tvrdý oriešok. Tam je použitie zložitých geometrických vzorov a tvarov, aby sa tento rangoli. Jeden potrebuje veľa praxe, ako dostať tieto výsledky, takže si to vyskúšať a aby robil to, kým sa dostanete podobné výsledky. Táto konštrukcia ukazuje prekrývajúce sa motívy a môže byť vykonané pri akejkoľvek príležitosti.

Obtiažnosť: Complex

2. Ten má tvar osemuholníka a líši sa od obvyklých štvorcové alebo okrúhle rangoli. Tu body boli použité pre pripojenie a aby sa tento rangoli. Milujeme kvetinové vzory a jednoduché vzory, ktoré tvoria pre celý Rangoli. To je tiež komplexné rangoli, takže tí, ktorí sú na neho mohlo byť ťažké robiť.

load...

Obtiažnosť: Complex

3. Tento je jednoduchšie ako dva sme ukázali skôr. Jedná sa o jednoduchý rangoli dizajn s bodkami na základe kvetinovými motívmi a je vytvorený pomocou bodky, takže to bude ľahké pre tých, ktorí sú na to Rangolis. Táto konštrukcia môže byť vykonané pri akejkoľvek príležitosti alebo festival podľa potreby. A veľkosť môže byť tiež zmenená podľa Vášho želania.

Obtiažnosť: Jednoduché

4. Teraz toto je trochu ťažké dizajnu s kvetinovými, geometrické vzory a motívy. Tieto typy rangoli návrhov trvať veľa zručnosti a praxe. Hlavným rysom je to biele vzory cez čiernom pozadí. Dizajn je vhodný pre všetky špeciálne oslavu a bezpochyby priláka veľa pozornosti od svojich hostí.

Obtiažnosť: Complex

5. Ten je pomerne ľahké robiť, a to aj pre začiatočníkov. V tomto Rangoli vidíme bodky používaný čerpať motívy pávov a kvetín. Použitie rôznych farebných čiar je to stojí od zvyšku. Tiež páv motív je niečo, čo je jedinečné.

Obtiažnosť: Začiatočník

6. Tento konkrétny jeden je trochu ťažké, ale človek môže robiť to s trochou praxe a trpezlivosti. Hlavnou témou je tu listy, kvety a ďalšie kvetinové vzory, ako sú. Vzhľadom k tomu, motívy nie sú pripojené uľahčuje pre tých, ktorí s minimálnymi skúsenosťami.

Obtiažnosť: Stredná

7., Sankha 'je neoddeliteľnou súčasťou indického náboženstva a jeho význam je na ktorý sa nezabúda. Je súčasťou všetkých náboženských obradov a zvuk Sankha je považovaný za veľmi sväté. Takže to Rangoli používa pojem Sankha vzorov, aby sa tento dizajn s bodkami. Existuje dvanásť podobné hľadá Sankha je so šiestimi z nich tvoria kvet rangoli vzor a ostatné kruh okolo kvetu.

Obtiažnosť: Stredná

8. Teraz predstavíme veľmi jednoduchý a malý rangoli dizajn s bodkami. Jedná sa o jednoduchý dizajn bez starostí. To možno vykonať v ktoromkoľvek mieste a pri akejkoľvek príležitosti. Jeden jednoducho musí čerpať bodky a pomocou jednoduchých čiar sa pripojiť bodky. Existuje minimálna vzory robiť to veľmi jednoduchý Rangoli s bodkami.

Obtiažnosť: Začiatočník

9. To je trochu zložité, ale ak ste naozaj sa na to pozriete, tam sú len geometrické vzory. Štvorcový tvar Rangoli sa zdá byť veľmi zložité, ale ak ste dosť trpezliví, nie je to tak ťažké. Geometrické tvary vytvoriť kvetinové vzory na stredu. Veríme, že to možno vykonať na akékoľvek možné príležitosti.

Obtiažnosť: Stredná

10. Ten je veľmi zložité na základe kvetinové vzory a je jedným z najúžasnejších bodkovaných vzorov rangoli. Ale kvetinové vzory a celá Rangoli má niekoľko úrovní zložité vzory a motívy, ktoré to skvelý spôsob, ako robiť svoju domovskú rangoli robia. Ale pre tento typ konštrukcie, je potrebné prax a odborné ruky. Malé detaily v stredu sú tým, čo k tomuto dizajnu tak jedinečný.

Obtiažnosť: Complex

11. Ten je jednoduchý reprezentácie lotosového kvetu z hľadiska dot rangoli vzorov. Bodky sú spojené za vzniku Lotus tvar. Štyri lotosy vytvoriť vonkajší tvar Rangoli, zatiaľ čo v stredu je veľmi jednoduchý kvetinovým vzorom.

Obtiažnosť: Začiatočník

12. Ten je trochu zložitý bodkovaný rangoli konštrukcie, ale stále s praxou Jeden môže dosiahnuť. Festival Kolam je pôvod tohto návrhu rangoli, ale môžete to urobiť na akejkoľvek náboženskej príležitosti. Konštrukcia má kvetinové motívy v polovici so štyrmi lotosu tvaru motívy v Rangoli.

Obtiažnosť: Stredná

13. Ten je úplne vykonané pomocou kvetinové vzory. Má informácie, ktoré by boli príliš zložité pre začiatočníka alebo neskúseného rangoli výrobcu. Rangoli je v tvare hviezdy vzorom. Kvetinový motív v stredu stojí za zmienku.

Obtiažnosť: Complex

14. Ak máte radi jednoduché vzory pre vašu Rangolis, skúste toto. Sme radi, ako účinok je úplne unikátny, ale tam je veľmi jednoduchá práca. V zásade existujú geometrické tvary, ktoré sú usporiadané, aby kvetinovými vzormi. Dizajn je ľahké pre nové rangoli výrobcov a bude vyhovovať veľa príležitostí. Takže ak si myslíte, že nie ste odborník, vychádzať z modelov, ako je tento. Môžete si tiež zafarbiť tvary pre pridaný účinok ako na obrázku vyššie.

Obtiažnosť: Začiatočník

15. Tak vidíme toľko návrhov on-line z Rangoli s bodkami, ale iste nájdete to, kto je celkom unikátny. Tvar hviezdy v stredu rozvádza vytvoriť šesť tvary labuť pomocou rangoli s bodkami technikou. Sme radi, ako sa tvar Swan bol umiestnený dať účinok víchrice.

To je určite bude priťahovať veľa ocenení a komentáre z každého. Ako to je pomerne zložitý, odporúčame, aby tvrdo trénovať pre začiatočníkov. Môžete to urobiť po niekoľkých pokusoch.

Obtiažnosť: Stredná

16. Toto je kvetinovým vzorom a je to celkom jednoduché. Dokonca aj začiatočníci nájdu to celkom jednoduché robiť, takže to bude mať veľký rangoli. Ak ste niekedy potrebné urobiť jednu rýchlo, môžete to urobiť jeden, pretože je mimoriadne jednoduchá a zaberie menej času než tie ostatné. Tento vyzerá skvele náboženských príležitostiach a tiež pre iné funkcie. Skvelá príležitosť, ako to dosiahnuť, by bolo na mieste, kde nabehnutí idol pre uctievanie, alebo u vášho domu vchodu.

Obtiažnosť: Začiatočník

17. To je pekná zmes geometrické kvetinové a tradičných vzorov. Toto je trochu zložitejšie ako tie začiatočníci môžu urobiť jednoducho. Ak chcete získať tieto dobré výsledky, jeden by mohol potrebovať trochu praxe. Geometrický vzor na stredu a na vonkajšej hranici si zaslúži osobitnú zmienku. Dá sa to urobiť rangoli pri akejkoľvek príležitosti.

Obtiažnosť: Stredná

18. Ten je čisto geometrický štýl Rangoli. Použitie geometrických tvarov, je evidentné, a to robí tento Rangoli úplne odlišné od ostatných bežných tie, ktoré sú celkom zvyknutí vídať. Konštrukcia sa vyrába jednoducho pripojiť bodky s rovnými líniami, ktoré je veľmi jednoduché aj pre začiatočníkov, aby sa pokúsili. Myslíme si, že toto je celkom vhodné pre príležitosť. Unikátny vzory z neho robí potrebné spomenúť štýl.

Obtiažnosť: Začiatočník

19. Teraz je táto konštrukcia je príliš veľmi jednoduché. Sme radi, ako ich hexagon používa na vytvorenie tejto krásnej rangoli. V strede sa nachádza v tvare hviezdy motív nasleduje iných geometrických vzorov. Konštrukcia je veľmi jednoduchá a môže byť vykonané začiatočníci príliš. Máme dojem, že to taky môže byť vykonané pri akejkoľvek príležitosti. Takže ak chcete ohromiť svojich hostí s neobvyklou rangoli dizajne s bodkami, použite tento jeden. Sme si istí, že bude hovoriť o deň / noc.

Obtiažnosť: Začiatočník

20. To je veľmi ľahké a jednoduché Rangoli dizajn s bodkami. Táto konštrukcia využíva jednoduché geometrické tvary nakreslené vnútri kruhu, aby si tento efekt. Niet pochýb o tom, že je to veľmi jednoduché a ľahké, ale to neznamená, že je nudná. Milujeme, ako jednoduché geometrické tvary ako kruhy a trojuholníky sa používajú na výrobu tohto rangoli.

Obtiažnosť: Začiatočník

21. Ten je veľký a ľahko Rangoli s bodkami. To možno urobiť pre zvýraznenie miesto a tiež môžete to urobiť okolo špeciálnych predmetov. Takže si môže robiť to na prípadné príležitosti k akejkoľvek časti vášho domu či iných podobných miestach. Môže navrhujeme robí tento dizajn a umiestnenie malého plavidla plné plávajúce kvety a sviečky na Diwali noci. Efekt by bol jednoducho skvelý. Aj toto je ľahké robiť, takže to môže byť vykonané tými, s veľmi menšími skúsenosťami príliš.

Obtiažnosť: Začiatočník

22. To je pekný dizajn s pár labutí. Design je k dispozícii dva labute a sú tu aj jednoduché kvetinové vzory, ktoré podčiarkujú dizajn. Konštrukcia je dostatočne jednoduché vykonať ktokoľvek. Jeden môže potrebovať trochu cviku, ale to dá urobiť pomerne ľahko.

23. Jednoduché kvetinovým vzorom, ktorý možno použiť pri akejkoľvek príležitosti a môže byť použitý ako celok alebo ako súčasť väčšieho dizajnu. Tento kvetinový vzor môže byť použitý pre ďalšie podobné vzory a premeniť ju na väčšie Rangoli. Milujeme svoju jednoduchosť a veríme, že to možno vykonať dokonca aj neskúsený rangoli výrobcu. Toto nastavenie je vhodné pre každú príležitosť.

Obtiažnosť: Začiatočník

24. Swans sú spoločný rys v Rangolis spolu s Peacock vzormi. Vidíme znovu v tomto Rangoli, že dizajn labuť je použitý spolu s niekoľkými geometrických vzorov, ktoré robí tento Rangoli vyzerajú úplne jedinečný od zvyšku. Existuje mnoho druhov malých detailov v tomto dizajne, ktorý robí to docela ťažké reprodukovať pre neskúseného umelca.

Obtiažnosť: Complex

25. Táto konštrukcia je tiež jedinečný a má motýľov. Kvetinový vzor v strede je obklopený štyrmi motýľov v každom smere. Neexistujú žiadne malé detaily, a to možno vykonať jednoducho začiatočníkov taky. Milujeme sviežosť dizajnu.

Dúfame, že vás všetkých rád tieto vzory a to spomenúť, ak viete, tie lepšie. Radi by sme pridať do našej zbierky rovnako.

load...