Noviny

12 roztomilých vecí súvisiacich s dátumom

12 roztomilých vecí súvisiacich s dátumom

Chytí šálku kávy spoločne, alebo ísť na večeru, je niečo, čo každý robí na rande. Aj keď je dôležité, aby pripojiť a majú rozhovory, rovnako ol'rutina môže dostať nudné. Takže, ak hľadáte dostať kreatívny s tým, ako budete tráviť čas so svojím dátumom a pobaviť a zároveň na to, môžete vyskúšať niečo v tomto duchu týchto.

1. Picnic

V prípade, že počasie je skvelé, nič nemôže byť romantickejšie než piknik. To vám umožní relaxovať a užívať si slnko, to všetko v spoločnosti svojho dáta.

2. Get Your portrétovať

Získanie obraz urobiť z vás a vaše dáta je oveľa viac osobné a intímne než fotografie. Môžete mať pouličných umelcov a karikaturistov maľovať vás, alebo ak ste ubytovaní, môžete maľovať portréty seba.

load...

3. Karaoke Ak chcete Cheese Love Songs

Mnoho klubov majú karaoke večery, ale môžete mať svoj vlastný osobné speváckej súťaže, ak máte karaoke stroj. Dokonca aj keď nemáte, existuje veľa aplikácií k dispozícii, ktoré môžete použiť. Môžete si to potešujúce, alebo ísť cvoknutý s gýčovité pesničky.

4. Variť jedlo spoločne

Skôr než ísť do reštaurácie, môžete skúsiť pripravuje jedlo spoločne. Ak ani jeden z vás je domácky dosť, vždy môžete vziať kurz varenia a naučiť sa nové zručnosti.

5. Build táboráku

Útulné až do obdobia, kedy sa vedľa krbu, alebo postaviť táborák vonku. Stráviť večer pri ohni a hovoriť a smiať, kým nie je nič, ale uhlíky vľavo.

load...

6. Take A tanca

Tango, salsa, valčík - pokiaľ ide o tanec pre páry, možnosti na preskúmanie je veľa. Tanečné kurzy, aby vaše dáta a možnosť vyskúšať niečo nové a zábavu.

7. Hit zábavný park

Karnevaly a zábavné parky sú zábavné ako dieťa, a oni sú ešte zábavnejšie, aj keď vyrastú. Jazda na horskej dráhe spoločne, alebo vyhrať cenu na hry pre vaše dáta - Rozsah sa skvele bavili, je neobmedzená.

8. Pozrite sa na Scary Movie

V divadle alebo na pohovke, prejsť z obvyklých romantických komédií niečo desivého. A budete mať perfektný výhovorku, aby pritúliť sa na vaše dáta.

9. Hrať Truth Or Dare

Truth or Dare by mohli byť pozostatkom z vašich dní strednej školy, ale to vám môže pomôcť mať toľko zábavy a objavovať nové veci o sebe.

10. Gaze na hviezdy

No, to funguje iba v prípade, že noc je bez mráčika, ale hviezda zírající môže byť neuveriteľne romantické. Či už sa drží za ruky, alebo prísť na to, súhvezdí, nočná obloha môže pracovať svoje čaro v priblíži vás.

11. Take prechádzku po pláži

Prechádzka na pláži môže byť klišé, ale je to stále jedna z najromantickejších vecí, ktoré môžete urobiť na rande.

12. Ísť na dlhú cestu

Uzavretom priestore auta sa stáva intímne, keď ste v spoločnosti jednej sa vám páči. S cesty rozšírila pred vami, budete mať po celý čas hovoriť, spievať pesničky a hrať hlúpe auto hry.

Aj keď to, čo robíte na vaše dáta, je dôležité, kto to robíte s je ďaleko viac. Rozprávať, komunikovať, a nebojte sa byť trochu hlúpe. Vaše dáta budú milovať vás za to.

load...