Noviny

Top 10 dizajn polynézskej tetovanie

Top 10 dizajn polynézskej tetovanie

Polynézia je starý názov pre viac ako 1000 ostrovov rozptýlených cez Tichý oceán. Starí Polynézania zanechali pokladnice umenia a kultúry, stále vplyvný na moderné umenie a tetovanie. Tieto prvej desiatke polynézskej tetovanie vám ukáže presne to, prečo polynézskej kmeňové tetovanie umenie je stále tak populárne v oblasti tetovania.

Top 10 polynézskej Tetovanie:

1. Polynézskej Kvetinové tetovanie:

Tento krásny polynézskej umenia tetovania líči lotos zvýraznená zdobenými vzormi. Tieto natiahnuť ako chápadlá po celej zadnej strane a smerom k ramenám. Pozrite sa bližšie na jemné zdobené vzormi a autenticitu lotosového zobrazenie. Je len prirodzené, že by ste sa mali poradiť s tetovanie s citom pre polynézskej tetovanie replikovať tento tetovanie.

load...

2. Polynézskej chrbta a nôh Tetovanie:

To ozdobený konštrukcia vychádza z ramien a rozširuje celú cestu dole na dolných končatinách. Poznačte si zložité motívy, ktoré vytvárajú úponky. Tie ľahko pokryť stranu celého tela. Je to len zrejmé, že toto dielo bude potrebovať čas, bolesť a znalca, ktoré majú byť replikované dokonale.

3. Polynézskej späť Tattoo:

Toto tetovanie je dokonalým príkladom toho, polynézskej domorodé umenie. Poznačte si, ako dobre to tetovanie pokrýva celé hornej časti chrbta s perfektne synchronizované tematického okruhu. Pozrite sa bližšie na zložité vzory a motívy, a rozsiahle použitie tieňovanie, ktorá vyvažuje celý tento kus umenia.

load...

4. Polynesian ramenné a stehenné tetovanie:

Táto dvojica polynézskych paží a nôh tetovanie skvele dopĺňa navzájom. Poznačte si temných, ostrých hrán v ramennej techniky, ktoré kontrastujú s mäkkými rastlinnými motívmi na stehne. Aby však bolo možné zachovať dokonalú symbiózu medzi týmito dvoma, a to ako vzory majú zdanlivé ostré hrany.

5. Polynesian tetovanie s rybami a Spearhead motívy:

Tento polynézskej tetovanie dizajn zahŕňa dve populárne motívy integrálne k polynézskej umenia. Ryba motív symbolizuje plodnosť a požehnanie zatiaľ čo priekopníkom motívy predstavujú silu, pružnosť a tempom. To polynézskej tetovanie je zrejme dobrým zdrojom inšpirácie pre tých, kto ju vlastní.

6. Polynézskej späť Tattoo s korytnačka Motif:

To polynézskej späť tetovanie účinne pokrýva celý chrbát. Korytnačka zobrazenie v páse nie je akcentuje len tento kus umenia, ale tiež pridáva symbolický význam na neho. Korytnačka motív v polynézskom umení symbolizuje dlhovekosť ako korytnačky žijú po dlhú dobu. Polynézskej korytnačka tetovanie sú vraj prinesie šťastie, dlhý a naplnený život.

7. Polynézskej Tiki tetovanie:

Tikis sú polynézskej bohov, zvyčajne zobrazené na polynézskej umenia. Tikis sú predkami človeka, ktorý už dávno minul do duchovného sveta. S Tiki tetovanie napísané na koži znamená, že zavolá svojich predkov, aby štát pri tebe a odraziť zlých duchov. Hoci tieto povery nie sú použiteľné dnes, polynézskej tiki art prežila cez tetovanie.

8. Polynézskej Shell Tetovanie:

Táto polynézskej umenia tetovania znázorňujúci abstraktné škrupinu, symbolizuje prosperity. Škrupiny boli použité v polynézskych časoch ako menu. Toto zobrazenie mušlí polynézskych tetovanie je vraj symbolizovať šťastie spolu s bohatstva a prosperity. Jedná sa o henna tetovanie. Môžete však znovu rovnaké tetovanie s použitím štandardného kmeňový atramentu pomocou skúseného tetovanie.

9. Polynézskej Turtle tetovanie:

Polynézskej kultúry je pôvodom z modernej dennej Havaji. Z tohto dôvodu tento polynézskej korytnačka tetovanie tiež včlení na oceán, slnko a piesok symbolizovať božské pláže na Havaji.

10. Polynézskej Nadlaktie tetovanie:

Tento polynézskej tetovanie vyniká svojou zložitú konštrukciu a intenzívnej tmavej farby. Toto tetovanie je určite udržať sú všetci pozornosť, ako budete míňať, hrdo vystatuje ju na svojej hornej časti paží.

Dúfam, že sa vám páčilo tieto polynézskej tetovanie. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

Nájsť najlepšie kolekciu kmeňových tetovanie na Tetovanie For All a utvárať svoj dizajn dokonale.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...