Noviny

15 ohromujúci vzory tetovanie Dragonfly

15 ohromujúci vzory tetovanie Dragonfly

Dragonfly tetovanie niečo mystického o nich. Majú kvalitné rozprávky, ktoré môžu byť veľmi krásne ponúknuť zaujímavú zmes odvolanie akéhokoľvek tetovanie. Drak fly je symbolické pre zmenu a sú v poriadku s ním. Na rozdiel od víla, vážka tetovanie nie sú kategoricky ženský, a majú univerzálne príťažlivosť.

Je to len otázka výberu správneho práve pre vás. Tu som zoznam top pätnásť vážka tetovanie!

Najlepší Dragonfly Tetovanie

1. Modrá Dragonfly Tetovanie:

Rád by som na začiatok zoznamu s týmto modrej komické vážky. Nič nemôže poraziť tento roztomilý drak lietať, že jo? Chytré využitie modrej a oranžovej farby má krásny kontrast tu.

load...

2. Jednoduché Dragonfly Tetovanie:

Toto tetovanie vyzerá jednoducho, ale napriek tomu má poetický okraj k nej. Červená vážka putovanie medzi zelenými listami je veľmi pekný pohľad robí. Modré kvety pridať ďalšie krásu do tetovanie.

3. Farebné Dragonfly Tetovanie:

Toto tetovanie ukazuje kyticu okolo vážok a motýľa. Ružové a fialové kvety, aby vyzerali tak roztomilý! Vážka má nádych modrej v ňom zodpovedajúce kvety.

4. Abstrakt Dragonfly tetovanie:

To je jeden z najpopulárnejších tetovanie u žien. Je to jednoduché, pokojný napriek tomu tak silný. Milujem, ako chvost je dlhší, než je obvyklé, pridanie Vey náladový dotyk na to.

load...

5. Whimsical Dragonfly tetovanie:

Ďalšie náladový dizajn, to vážka má viac tekutiny charakteru. Má abstraktné vzor s riadnym navrhovať a nevyzerá ako tie správne.

6. Toe Dragonfly Tetovanie:

To je tiež jeden z najpopulárnejších designov medzi vážky tetovanie. Páči sa mi tento malý tetovanie na špičke prsta. To vyzerá veľmi krehké a zároveň vyzerá elegantne rovnako.

7. Zelená Dragonfly Tetovanie:

Teraz pozdraviť trojrozmerných tetovanie áno? Tento drak fly ukazuje niektoré skutočné postavy, s úžasnými farbami, kombinácia odtieňov, tiene a ďalšie.

8. Fairy Dragonfly Tetovanie:

Jedná sa o víla vážka. To má nádych tajomna okolo neho a že je veľmi elegantný. Ak niekedy dostanem tetovanie založené na túto tému, budem pravdepodobne rozhodnú pre tento jeden pre istotu.

9. Roj vážky tetovanie:

Kým jedna vážka je zábava, krásne a tajomné, viac vážky, aby vaše tetovanie o to zaujímavejšie! Budete mať tento druh inked na chrbte?

10. Flower a Dragonfly Tetovanie:

Teraz sa poďme kombinovať kvety a lietať za krásny povrch. Fialová vážka na ruky vyžaruje krásu a feminizmus v dámu!

11. Dragonfly s citáciami Tetovanie:

To je oveľa prispôsobené tetovanie s nápisom pridanie krásu do tetovanie. Drak lietať vyzerá jednoduché a ľahké, linka robí to zvláštne. Môže byť pár môže dostať to napustené ukázať svoju lásku pre seba navzájom.

12. Jednoduché Dragonfly Tetovanie:

Tento jednoduchý tetovanie na ramene vyzerá celkom s pestrými kvetmi. Toto tetovanie je pre tých, ktorí sa nestarajú nestarať o svete. Je to váš spôsob, alebo neexistuje spôsob, že jo? Ak áno, choďte si to teraz napustené!

13. Jednoduché Fairy Dragonfly Tetovanie:

Ten má niekoľko jednoduchých farieb a napriek tomu zostáva v platnosti. Krídla sú ľahšie robiť letu jednoduchšie. To dáva rozprávkovú pocit tohto vážky tetovanie, tak roztomilý a ženský.

14. Detailný Dragonfly tetovanie:

Táto vážka je veľmi elegantný jeden. Použitie farieb a detailov v tomto tetovanie, aby bolo krásne a zaujímavé.

15. Dragonfly tetovanie na nohy:

To je asi najjednoduchšie z nich tam vonku, pozrite sa, ako linky sotva stretnúť a ešte urobiť vyhlásenie! Umiestnenie tetovania je veľmi dôležitý vplyv na krásu.

To sú moje top favoritov. Ktorý z nich je vaše najobľúbenejšie? Strieľať komentár nižšie!

Nájsť ďalšie zaujímavé tetovanie v tomto tetovanie galérie.

load...