Noviny

10 najobľúbenejších detí

10 najobľúbenejších detí

Celebrity majú impozantné osobnosti a niesť sa s elánom a eleganciou. Stanú sa z nich najvyhľadávanejšie osobností vzhľadom na ich postavenie a kariéru atribúty. Stanú sa z nich veľmi populárny a má veľký fanúšik nasledujúce. Ich stav sa prenáša aj do svojich off pružín a oni si označovaná ako celebrity deti alebo deti. Keďže sa rodia s celebritou, aj oni stanú rovnako populárny ako ich rodičia. Sú roztomilé, rozkošný a ako dobre vyzerajúce ako ich rodičia. To je dôvod, prečo paparazzi sú vždy na pozore pred ich fotografie.

V Indii, celebrity deti sú často vidieť s rodičmi, ale spočiatku, keď vyrastú, vytvárajú svoje vlastné individualitu ako celebrity deti. Zatiaľ čo niektoré celebrity rodičov, aby svoje deti pre občasné reklamu, existuje veľa z nich, ktorí úzko strážiť svoje súkromie detí. V oboch prípadoch sú tieto deti sú celebrity od narodenia a musí niesť zodpovednosť za prevod ich priezviska sa sebaistotou. Je uvedené nižšie je zoznam top 10 celebrity deti a dojčatá, ktorí už nasledovali svojej osobnosti rodičov do sveta lesku a sláve.

1. Suhana Khan:

Dcérou Shahrukh Khan a Gauri Khan, Suhana je jedným z najviac módnych hviezdy deti, keď ju dedí priamo z rodičov. Ona je jedenásť rokov a je už vykazuje veľmi sľubné známky stáva slávnym jedinec sám.

load...

2. Shahraan Dutt a Iqra Dutt:

Táto dvojica hviezdy deti sú deti Sanjay Dutt, ktorý sám mal tú česť byť celebrity dieťa. Ich mená majú silné významy. Kým Iqra znamená, vzdelávacie, Shahraan je kráľovská bojovník. Ich matka Many, tiež prominent, je veľmi dobre vyzerajúci a dvojčatá sa zdá, zdedil jej dobrý vzhľad.

3. Aarav:

Tento chlapec s prekvapivo dobrý vzhľad je syn Akshay Kumar, nazývaný tiež, khiladi 'Bollywood. Aarav má kráľovský počet riadkov, pretože obaja jeho rodičia, ako aj jeho prarodičia majú obrovský sociálne postavenie. Všetky z nich boli dobre známe hviezdy ich éry.

4. Arhaan Khan:

Ďalšie nádejný celebrity je Arhaan Khan, syn známeho výrobcu Arbas Khan a Malaika Arora Khan. Ocenenie za jeho vynikajúce zmysel pre štýl a dobrý vzhľad ide do svojej matke, ktorá má štýl diva sama.

load...

5. Detská ārādhya:

Dieťa ārādhya je zväzok radosti z jednej z najlepších a najviac roztomilé pary, Abhishek Bachchan a Aishwarya Rai. Táto dievčatko je hviezda v nej vlastné pravý, a je doslova narodil so striebornou lyžičkou. Jej starí rodičia, legendárny Amithabh Bachchan a Jaya Bachchan navždy ju strážia pred zvedavými kamier.

6. Nysa:

Obaja Ajay Devgan a Kajol nie sú len hviezdy, ale veľké osobnosti s týmto veľkým fanúšikom. Boli obdarení dieťa dcéra pred ôsmimi rokmi a nazvali ju Nysa. Ona sa premenil v nádhernej celebrity dieťa a je plná kreativity.

7. Yug:

Dieťa Yug je druhým dieťaťom Ajay Devgan a Kajol. Je obľúbený a to nielen svoju matku, ale všetky jej fanúšikov rovnako. Ten je už vyhrievajú na slávu na výslnie a je rozkošný celebrity baby, všetko nastavené premeniť viac populárne celebrity dieťa.

8. Azad Rao Khan:

S Amir Khan a Kiran Rao ako jeho rodičia, Azad Rao Khan má veľmi silné gény. Má rozum matkinej aj otcovej inteligenciu, v kombinácii s pekným vzhľadom. On je rád stredobodom pozornosti a má všetky vlastnosti známe celebrity.

9. Viaan Raj Kundra:

Viaan Raj Kundra je ďalší populárny celebrity dieťa, ktoré doslova batolilo do sveta hviezdy. Jeho otec Raj Kundra, známa osobnosť podnikateľ s herečkou Shilpa Shetty ako jeho žena, mu dal veľkú a formálne vstup do sveta.

10. Arjun Tendulkar:

Arjun je jeho otec, legendárny hráč kriketu Sachin Tendulkar poďakovať za meniť ho do celebrity dieťa. On je jeden z najviac pokorný a dole celebrity deti zemín a veľmi nádejného mladíka.

Takmer všetky celebrity deti v Indii majú meno a slávu sa hneď od narodenia, ale len veľmi málo z nich sú schopní udržať svoje postavenie a pridať slávu svojho existujúceho profilu. Ich status celebrity príde na úkor ich súkromie a ich získanie rozmaznaný kvôli predčasnému a nezvestných pätolizačstvo.

load...