Noviny

Top 10 Medimix Mydlá a umývadlá k dispozícii

Top 10 Medimix Mydlá a umývadlá k dispozícii

Medimix je populárna indický značka, ktorá vyrába širokú škálu Ajurvédske produkty starostlivosti o pleť. To sa predáva Cholayil, spoločnosti Chennai založenej. Medimix mydlá sú kompletné riešenie starostlivosti o vlasy až k päte pre všetky kožné problémy.

Tento bylinný značka ponúka širokú škálu mydiel, ručné umývanie a tvár umýva, aby vyhovovali rôzne typy pleti. Ich výrobky majú ajurvédskej ingrediencie, ktoré možno liečiť vredy, akné a mnoho ďalších kožných problémov.

Top 10 Medimix Mydlá:

1. Medimix Classic Mydlo:

Tento bylinný mydlo účinne lieči akné, telesný pach a kožné infekcie. Jedná sa o najväčšiu-predávať Ajurvédske mydlo na svete. Ručné práce, to je klinicky preukázané, a je formulovaný s dobrotou 18 bylín. To môže liečiť rôzne typy kožných problémov. Avšak, toto ukazuje, úžasné výsledky pre liečbu pupienkov a akné.

load...

2. Medimix Sandal Mydlo:

Táto nová Medimix mydlo obsahuje dobroty sandálu a Elad oleje, ktoré sú účinné pri liečbe kožných škvŕn. Sandál olej a Ajurvédske formulácia Elad olej pomáha pri odstraňovaní škvŕn, tmavých škvŕn a ďalšie pigmentáciu. Pri pravidelnom používaní vám jasné, vada-free, svieža a žiariaca pleť. Tento sandál bar luxusný obsahuje veľmi bohatú vôňu a pení naozaj dobre za následok jednoduchú aplikáciu.

3. Medimix Transparent Soap:

Medimix Transparent Soap prichádza v podobe priehľadného zeleného pruhu. To ponúka prírodné a svieža vôňa s nadradeným peny vzorca. To je vaša pokožka super soft a hladšie s jedinečnú kombináciu najčistejšie a najjemnejšie stupeň rastlinný glycerín.

load...

Má tiež Ajurvédske infúziu lakshadi oleja, ktorý hydratuje pokožku a znižuje svrbenie a prasklín v dôsledku sucha. Je to najlepšie mydlo pre ľudí so suchou pokožkou alebo sucha spôsobeného zimnom období. Tradične mydlo, je to 100% Ajurvédske.

4. Medimix hydratačné mydlo:

Toto hlboké hydratácie Medimix mydlo vyživuje suchú pokožku a robí ju jemnú, vláčnu a hydratovanú. Obsahuje prírodné dobroty lakshadi oleja, aloe vera a glycerínu. Je možné zamknúť v vlhkosť a aby sa vaša pleť hydratovaná dlho. Používajte ju denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Je k dispozícii len vo forme 100 g bar.

5. Medimix Ayurvedic Mydlo:

Tento Ajurvédske mydlo má 18 bylín, ktoré poskytujú ochranu proti rôznym kožných problémov. To vám dá úľavu od akné, telesný pach a kožnými problémami. To je svet je najväčší-predávať Ajurvédske mydlo, ktoré je tradične ručne. To je klinicky preukázané, že liečiť širokú škálu problémov pleti.

6. Medimix Žiariace Soap & Skin:

Medimix žiariaca pleť mydlo je tradične mydlo, ktoré spája dobrotu 18 prírodných produktov. Jedná sa o ľahký transparentný oranžový bar, ktorý vonia ako sandále s Elad infúzie. Elad oleja a sandále znížiť škvrny, tmavé škvrny a iné pigmentácie značiek. Toto nastavenie je vhodné pre všetky typy pleti a má vynikajúce hydratačné vlastnosti.

Tento rozpočet-priateľské mydlo prinesie dobrý zážitok z kúpeľa pre vás každý deň. To nechám pretrvávajúce vôňa santalového dreva olejov a vaša pokožka cítiť jemnú a vláčnu zároveň udržať ju svieži po celý deň. To nemá žiadne vedľajšie účinky, ako sú sucho alebo drsnosť. To tiež vyživuje a zosvetľuje pleť s pokožkou pravidelnom používaní. Neobsahuje žiadne živočíšny tuk.

7. Medimix Ajurvédska na tvár:

Jedná sa o bledo zelená farba transparentný gél. Jeho bohatá bylinná vôňa chráni pokožku pred znečistením a drsných podmienkach. Medimix Ajurvédske Face Wash obsahuje kurkumu, aloe vera a Neem jemne čistí a omladenie pleti. To dáva vaša pokožka zdravý lesk, znižuje zápal, zlepšuje pleť a zvyšuje to textúru. To ukazuje dobré výsledky na mastnú pleť a účinne lieči pupienky, akné a pupienkov. Dodáva sa v plastovej trubičky cestovnej príjemný, ktorý čistí tvár a riadi nadmernú tvorbu mazu.

8. Medimix Herbal umývanie rúk:

Má dve varianty - ručné pranie. Medimix Herbal ručné umývanie a Medimix Sandal Hand umyť umývanie rúk obsahuje dobroty 18 prírodných produktov, ktoré účinne bojujú baktérie. To je veľmi mäkký na rukách, pretože neobsahuje triklosan alebo akékoľvek iné drsné chemikálie. K dispozícii v atraktívnych 250 ml Dávkovač fliaš a 200 ml Doplnková balenie, to ručné pranie, sú 100% prírodné a chemických prísad.

9. Medimix Clear Glycerín Natural tónovacie Mydlo:

Tento prírodný tónovacie Medimix mydlo pomáha udržiavať zdravú štruktúru kože a pleť. To sa najlepšie hodí pre normálnu pleť. Obsahuje prírodné ingrediencie, ako je tea tree olej, med a glycerín. Táto prírodné mydlá pomáha udržiavať pokožku jasné, pevné a zdravé. Použite tento denník dostať čo najlepších výsledkov. Je k dispozícii vo forme 100 g bar.

10. Medimix Oil Balance Bar:

Toto mydlo Oil Balance čistí prebytočnú mastnotu a nečistoty, čím dokonale vyváženú pokožku. Obsahuje eukalyptový olej, mäta a glycerín, ktorý udržiavať pokožku čistú a vady zadarmo. Používajte ju denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Je k dispozícii vo forme 100 g iba bar. To je ideálny Medimix mydlo pre liečbu akné a iné kožné problémy spojené s mastnú pleť.

load...