Noviny

Top 10 obchodov s biopotravinami v Pune

Top 10 obchodov s biopotravinami v Pune

Organická potravinársky priemysel v Indii je svedkom rýchleho rastu v poslednej dobe. Stále viac a viac Indov sa stáva zdravie vedomé s každým dňom. A toto bolo ich nabáda k nahradiť ich pravidelné potravinovej položky s niektorými zdravé ekologické alternatívy.

10 Organické potraviny v Pune:

Pune je jedným z tých indických mestách, ktoré sú už dlho súčasťou tohto organického revolúcie. Poďme sa pozrieť na najlepšie ekologických obchodoch s potravinami prítomnými v Pune.

1. Prakti Aarogya Kendra:

Prakriti je jeden z najlepších Organické potraviny v Pune. Ukladá širokú škálu čisté a zdravé organické, vrátane ryže, strukoviny, pšeničnej múky, zeleného čaju, sóje, korenie, nakladaná zelenina, Jagger, esenciálnych olejov, atď vyrábaný firmou populárnych značiek, väčšina z potravín predávaných v tejto špecializovanej predajni sú vysoko kvalitné.

load...

Adresa: Shop No. 2, Buena Vista, vedľa Bank of Baroda, Vimana Nagar, Pune, Maharashtra 411 014

Telefón: +912040038542

2. Farm2Kitchen:

Tento obchod nielen predáva autentickej (overené certifikátom) biopotravín v Pune, ale aj v celej krajine. S toľkými možnosťou biopotravín ako sú obilniny, strukoviny, jedlé oleje, orechy, bylinky, koreniny, sušené ovocie, občerstvenie, čaj, sušienky, atď, budete nudiť zdravej výživy.

load...

Adresa: Handewadi Road, Hadapsar, Pune, Maharashtra 411028

3. Organic A Naturals:

Názov tohto obchodu ide úplne dobre s jeho cieľmi a produktoch. Môžete si kúpiť rôzne typy organických alebo prirodzene vyrábaných kusov potraviny, ako je ovocie, zelenina, ryža, korenie, sójová múka, Jawara, Bajra, med, nachani, kokosový džem, čierny Jagger, kamenná soľ, tofu, atď od tohto predajcu ,

Adresa: 1, Kamaljia Apartments, 1306, Bank of Baroda Lane, JM Road, Shivajinagar, Pune, Maharashtra 411 005

Telefón: (020) 25536835

4. Organic Bazaar:

Organická bazár je ďalší zastávkovým miestom v Pune bioproduktov. Predáva viac ako 400 maloobchodných organické potravinové položky, ktoré obsahujú ovocie, zeleninu, obilniny, strukoviny, jedlých olejov, ghí, korenie, cestoviny, sušené ovocie, bylinky, nápoje, džúsy, pšeničné vločky, a mnoho ďalšieho.

Adresa: Shop No. 71, B - 10, Brahma Majestic, Off Road, NIBM Kondhwa, Pune, Maharashtra 411048

Telefón: (020) 66489164

5. Prírody Basket:

To je vynikajúca iniciatívou Godrej, ktorý už bol mnohokrát ocenený za úžasnú kvalitu výrobku. Budete jednoducho prekvapí svojej zbierke biopotravín, ktorého súčasťou je ovocie, zelenina, potraviny, oleje, omáčky, ocot, pečiva, ready-to-jesť produkty, koreniny, mäso, vajcia, mliečne výrobky, atď To je jeden z najlepších ekologických dodávateľov potravín v Pune.

Adresa: Mansur Ali Tower, 3 Galaxy Society, Max Muller Lane, Near Axis Bank, Siddharth Road, Sangamvadi, Pune, Maharashtra 411001

Telefón: (020) 2616 0550

6. Prírody Bounty:

Keď príde do zoznamu ekologických obchodoch s potravinami v Pune, my určite nemôžeme vynechať prírody Bounty. To sa stalo veľmi populárne v meste pre jeho širokú škálu čerstvých a kvalitných biopotravín, ako sú obilniny, šošovica, ryža, múka, jedlé oleje, med, cukor, bylinky a korenie, čaju a kávy, Jagger atď

Adresa: Shop No. 6, Liberty-II, North Main Road, Koregaon Park, Pune, Maharashtra 411001

Telefón: (020) 2615 4627

7. Pune Organics:

V obchode Pune Organics, môžete nájsť veľa potravín na rôzne renomovaných ekologických značiek po celom svete. Štandardná výrobkov je vysoká, a môžete určite zvážiť to ako úžasný zdroj pre zdravú kuchyňu.

Adresa: DP Road, Opposite telefónna ústredňa Mahalaksmi Road, baner CHS, Aundh Pune, Maharashtra 411007

Telefón: (020) 2929 7010

8. Good Foods:

Tento obchod ponúka certifikované biopotraviny za rozumné ceny. Môžete získať čerstvé a dobrej kvality ovocie, zeleninu, potraviny, koreniny, bylinky, čaju, kávy, cukru a Jagger, etc v tomto obchode. Môžete tiež získať mnoho ďalších produktov, ktoré môžu dať vaše jedlo zdravé oživenie.

Adresa: godown No. 1, Kishori Park CHS, Near Abhinav High School, Karanjkar Marg, Erandwane, Pune, Maharashtra 411004

Telefón: (020) 4001 6994

9. Organic dedičstvo:

Od každodenných potravinárskych položiek na ovocí a zelenine, v obchode Organic dedičstva má výrazne široký výber biopotravín pre vás.

Adresa: F No 7, Mayuresh Appt, Phatak Baugé, Near Mahtra Bridge, Navi Peth-Sadashiv Peth, Pune, Maháraštra 411030

Telefón: +91 9689921617

10. Gorus Organic Food Store:

Gorus bol predávaný autentické biopotravín v Pune, pretože v posledných niekoľkých rokoch. Máte širokú škálu predmetov z čoho vyberať. Všetko, čo musíte urobiť, je kontaktovať zodpovedná za sklad, a povedzte mu o Vašich požiadaviek.

Adresa: Shop No. 15, Windwards Society, Kaspate Vasti, Kaspate Vasti Road, Wakad, Pune, Maharashtra 411057

Telefón: +91 9860868339

Dúfajú, že informácia je užitočná pre vás.

Už ste niekedy skúšali biopotraviny v Pune? Dajte nám vedieť tým, že opustí komentár nižšie.

load...