Noviny

Top 5 Červené červené odtiene rúžov ​​k dispozícii

Top 5 Červené červené odtiene rúžov ​​k dispozícii

Ste módne šialenec ako väčšina ostatných žien? Myslíte si, zvyčajne sa okolo rôznych odtieňov rúžu doplní vašej pleti? Ukončila svojej ceste tým, že nosí správne odtieň červenej lipstick─Brick Red!

Červené rúže, aby silný vyhlásenie. Sú ženské, napriek tomu balenie úder charakteru. A pokiaľ ide o tehlovo červená, nebo je limit!

Poďme sa pozrieť na top 5 Brick červená rúž odtiene pre všetky tóny pleti:

Bez ohľadu na to, aké je vaša pleť, je odtieň tehlovo červená rúž pre každého! Tu sú top 5 tehla rúžu, ktoré môžete vyskúšať:

load...

1. Coloressence:

Maľovať svoj svet červená s touto fascinujúcou tehlovo červená odtieňa (67), a to výhradne z domu Coloressence. Tento odtieň z Coloressence má zmes koriandra a bazalky, ktorá vyživuje pery. Rúž ponúka jemnosť, lesk a funguje ako váš osobný Slnko stráže s SPF 15. Dostanete šancu cítiť krémovú textúru tohto konečného tehlovo červená rúž, ktorá ponúka matný a hladký povrch. Tmavé pigmenty vydrží po celý deň bez akýchkoľvek ďalších dotykových upov.

Cena: Rs.125 pre 4g.

2. Color Sensational By Maybelline:

Senzačný séria Color od Maybelline má Peppy odtieň tehlovej červenej rúžu pre ženy. Tento odtieň ponúka ako lesklý lesk, rovnako ako hydratačný výhody. Je to správna voľba pre ženy, ktoré milujú lesklé pery. Zámok vlhkosť technológie od Maybelline chráni pery pred suchosť a odlupovanie, čo vám extra hladké pery, ktoré vydržia po celý deň.

load...

Cena: Rs. 275 pre 4g.

3. Duša Tree:

To Ajurvédske značka vám dáva dar prírody v podobe svojej najnovšej tehlovo červená rúž. Jeho pevná farba je odvodený z prírodných farbív. Jeho ne-chemický vzorec je tento odtieň populárny voľbou pre ženy, ktoré veria v udržanie ich zdravia pokožky, aj keď experimentovanie. Rúž dostane jeho dobro z prírodných farbív, maslo, mandľový olej, a medu. To je určite jeden z najlepších spôsobov, ako vyzerajú umelecky krásne a kráľovské.

Cena: Rs. 450 na 4,5 g.

4. Cherry Elegantné Podľa Lakme:

Keď sa hovorí o najlepší make-up značky, nikto nemôže ignorovať Lakmat! Čerešňa šik z Lakmat v rozmedzí 9 až 5 je vec krásy. Tieň nie je hlasný, ale uzemnený, šumivé a krémové. Zostane bez vyblednutiu po dobu až 10 hodín a vyživuje pery dobre. Tento exkluzívny Indian variácie tehlovo červená farba sa ukázala dokonalosť Lakmat znova. Zamilovať sa svojimi perami znova a rozmaznávať ich s dobroty olej z pšeničných klíčkov a vitamín E, a to výhradne miešajú v tomto elegantnom odtieni u Lakmat.

Cena: Rs. 400 na 3,6 ml.

5. Rosy nedeľa By Lakmat:

Chýba vám kúzlo vo svojom živote? Prepínať s pomocou Rosy nedeľné rúž od Lakmat. Tento produkt je výnimočná spojením ružovým odtieňom a tehlovo červenej. Táto vzácna kombinácia prináša svoju skrytú sviežosť a kúzlo. To vyživuje pery so stopami olej z pšeničných klíčkov a vitamínu E v nej prítomný. Bless sami so slobodou z touch-up s týmto úžasným tehlovo červená odtieň. Musíte vlastniť tento vysoko hodnotené rúž, ak budete chcieť experimentovať so svojím vzhľadom (a šokovať svet príjemne).

Cena: Rs. 400 na 3,6 ml.

Rozhliadnite sa okolo seba a spýtajte sa sami seba, prečo si zaslúži byť nič menšieho než to najlepšie? Je to preto, že sú zvláštne v tom, svoje vlastné jedinečné spôsoby. Skúste tieto úžasné odtiene červenej rúžu a preskúmať svoju skrytú krásu. Preskúmať rôzne farby a odtiene. Odtiene sú tu uvedené, bude pracovať s takmer všetkými tóny pleti. Všetko, čo musíte urobiť, je krok mimo svoju zónu pohodlia!

Už ste vyskúšali niektorú z vyššie uvedených červený rúž odtiene oprášiť-up svoj vzhľad? Podeľte sa o svoje názory v sekcii komentáre.

load...