Noviny

Top 10 tetovanie hip dizajn

Top 10 tetovanie hip dizajn

Ženské boky, bezpochyby sú neoddeliteľnou súčasťou jej ženského pôvabu. Zďaleka curvier než boky mužských, ženy vždy rado predvádzať svoj ženský pôvab tým zdobiť priestor a upozorniť, hoci v módnom spôsobom. Z príslušenstva pre úzke džínsy, ženy sa vždy snažili zvýrazniť krivky bokov. Niet teda divu, že je to tiež ideálny plátno predviesť nejaké inovatívne tetovanie.

Tieto špičkové 10 tetovanie na bokoch sú nielen krásne pomáhajú tiež zdôrazňujú krásu vášho pasu. Majú pozrieť.

Najlepšie Hip Tattoo vzory pre dievčatá

1. "Chek" Tetovanie:

Táto hip tetovanie jednoducho hovorí "Chek", ktorý v ukrajinskej prostriedkov čakať, alebo byť trpezlivý. Poznačte si, ako tučné, čierne a zdobené listy pokryť podstatnú časť bokov alebo dolnej časti chrbta. Toto tetovanie je len príklad toho, ako možno použiť silu slová ako tetovanie na bokoch.

load...

2. Lotus tetovanie:

Lotosové kvety sú známe pre ich symbolickú hodnotu v mnohých kultúrach a náboženstvách. To väčšinou symbolizuje očistenie a osvietenie duše a má veľký symbolický a estetickú hodnotu.

3. Dragon Tattoo:

Tento drak tetovanie začína z bokov a ide vpravo dole na stehná. Draci symbolizujú silu, ochranu a divokosť teda toto tetovanie malo účinne pomôže vyťahovať tieto pozitívne vlastnosti.

load...

4. Perie tetovanie:

Toto perie tetovanie by mali účinne zvýšiť estetickú hodnotu štíhleho pásu. Poznačte si účinného zatienenie a pozornosť najmenších detailov, ktoré zvýrazňuje tento kus umenia. Aj keď má tento tetovanie replikované skúsený tetovanie, majte na pamäti, že je potrebné zostať verný konceptu, ako je znázornené tu.

5. "Nasleduj svoje sny":

Tento jednoduchý, ale inšpirujúca tetovanie na bokoch proste hovorí: "Nasleduj svoje sny". Toto tetovanie je zrejme univerzálna príťažlivosť, pretože to jednoduché posolstvo je pre jednu a všetky. Nechajte si nafarbený na kožu a nechať to byť mantra svojho života.

6. "Vive Libremente":

Táto hip tetovanie v taliančine jednoducho hovorí "Vive Libremente", čo znamená žiť bez. Ak ste typ človeka, ktorý váži slobody a nezávislosti potom je to ideálna hip tetovanie pre vás. Nechajte replikované na bokoch skúsený tetovanie.

7. Heart Shaped Power Words:

Tento inovatívny tetovanie strategicky kladie veľa energie slovami, aby sa to podobať srdca. Veriť, nádej, láska, silu a rodina, to tetovanie má všetko. Už to napustené na koži pre jej estetické a inšpirujúca hodnotou.

8. Rose Hip:

Ruže majú, na dlho, bol populárny inšpirácie pre tetovanie s ženským dotykom. Táto ruža tetovanie vyniká brilantným zatienenie práce a dôrazom na najmenšie detaily. Poznačte si jemné úponky a rozoklané tŕne na tento tetovanie. Ruže majú veľký inšpiračný hodnotu príliš, pretože symbolizujú krásu, lásku a vášeň.

9. Vtáky v lete:

Ak hľadáte pre tetovanie pre vaše boky, ktorá je jemná a malé, ale atraktívne, to je ideálny pre vás nájsť. Toto tetovanie jednoducho líči temné siluety vtákov v lete. To jasne symbolizuje slobodu a má aj estetický a inšpiratívne hodnotu.

10. Motýľ:

To tetovanie na bok líči atraktívny a farebný motýľ v žiarivých odtieňoch fialovej, žltej a čiernej. Motýle sú spoločné motívy v tetovaní a umelec tu používa motýľ motívom na vytvorenie tetovanie, ktoré je atraktívne a pestré, ešte jemnejšie.

Ktorý z týchto tetovanie pre ženy na bok stala tvoju obľúbenú? Ešte nám zanechajte komentár!

Hľadáte tetovanie utvárať svoj nápad? Skúste, tetovanie pre všetkých 'tisíce návrhov nájsť nejakú inšpiráciu

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...