Noviny

24 najlepších spôsobov, ako sa zbaviť celulitídy rýchlo

24 najlepších spôsobov, ako sa zbaviť celulitídy rýchlo

Je celulitída vám dáva nočné mory? Stojíte pred zrkadlom, a všetko, čo vidíte, sú rany a jamky na stehná, brucho, zadok a? Nikto nechce vidieť tento odraz seba. Ak ste jedným z tých, a sú na pozore spôsoby, ako sa zbaviť celulitídy od vášho tela, ste dnes pristál na webovej stránke vpravo. Ukážme, ako môžete rozlúčiť sa celulitídy!

Celulitídy je stav, pri ktorom sa koža sa prehlbuje v dôsledku nahromadenia tukových buniek, proteínov a toxínov, ktoré neboli odstránené z tela. Je to problém, ktorý môže postihnúť kohokoľvek, vrátane mužov, žien a detí. To môže dokonca mať vplyv na ľudí, ktorí majú relatívne žiadny tuk v ich telách.

Avšak, ženy sú postihnuté najviac tým. Odhaduje sa, že 85% žien trpí celulitídou. Poďme preskúmať príčiny celulitídy formácie, a potom sme sa dostať do detailov rôznych domáce opravné prostriedky, ktoré môžete použiť, ako sa zbaviť toho.

load...

Čo spôsobuje celulitídu?

Celulitída poskytuje jedinečný vzhľad pokožky, ako je tomu v jamkami povrchu pomarančovej kôry. Zlé stravovacie návyky, hormonálne zmeny, vek a genetické predispozície - všetky z nich vyvolať celulitídy formácie. Tam je spoločným menovateľom všetkých týchto faktorov - hromadenie toxínov v tele. Ohromujúca 90% post-dospievajúcich žien trpí touto pomarančovej koži alebo tvarohom vzhľad. Ďalšími prispievajúce faktory patrí fajčenie, obezita, tehotenstvo, nedostatok pohybu, nie je dostatok pitnej vody a stres. Ale to nie sú absolútne.

Kým priberanie na váhe môže celulitídu výraznejšie, dobrou správou je, že celulitída nie je v žiadnom prípade v súvislosti s obezitou. Ovplyvňuje chudá a ľudí s nadváhou podobne. Kľúčom k celulitídy redukcia je odplaviť nahromadené toxíny z tela a zabrániť jeho budúce akumuláciu. Akýkoľvek krok smerom ideálneho životného štýlu môže pomôcť, aby sa zabránilo a redukciu celulitídy.

Dá sa zbaviť celulitídy prirodzene tým, že robí cvičenie, jóga, a po nejaké domáce opravné prostriedky. Tieto tipy vám nielen zníži a prevenciu celulitídy, ale tiež pripraviť cestu pre zdravý a fit život.

load...

Domáce opravné prostriedky pre liečbu celulitídy sú uvedené nižšie.

Ako sa zbaviť celulitídy

 1. Esenciálne oleje
 2. Káva Scrub
 3. Telo kefovanie
 4. Masáž
 5. Foam Roller
 6. Gotu Kola extrakt
 7. Jablčného octu
 8. Akupunktúra
 9. Aloe Vera
 10. Zábaly
 11. Zelený čaj
 12. Šťava Cleanse
 13. Kelp Powder
 14. Kajenské korenie
 15. Kúpeľové soli
 16. Detský olej a hnedého cukru
 17. Prášok na pečenie
 18. Škorica
 19. Pestrec mariánsky
 20. Kurkuma
 21. Bambucké maslo
 22. Witch Hazel
 23. Senovka grécka
 24. Kostnej vývar

No More Celulitída sa tieto opravné prostriedky

1. Aromatické oleje na celulitídu

Budete potrebovať

 • 20-30 kvapiek borievkový olej
 • 4 oz. Olivový olej

Čo musíte urobiť,

 1. Zmiešajte dve olejov dohromady a masírovať zasiahnutú kožu to po dobu 10 minút.
 2. Neumývajte preč olejov.

Namiesto borievky oleja, môžete tiež použiť grapefruitový olej alebo čierny rasca semien (Kalonji) oleja. Olivový olej môže byť substituovaný kokosový olej alebo ricínový olej.

Ako často by ste mali robiť to

Tento raz alebo dvakrát každý deň opakovať.

Prečo to funguje

Borievky oleja účinne znižuje celulitídu, pretože má detoxikačné vlastnosti (1). Nosič oleja, v tomto prípade, olivový olej, sa hydratovať a vyživovať pokožku (2). Asi po mesiaci, zistíte, že vaša koža sa stáva mäkšie a pevnejšie.

Pozor

Nepoužívajte borievkový olej, ak ste tehotná, alebo máte ochorenie obličiek.

Späť na obsah

2. Coffee Scrub

Budete potrebovať

 • 2 - 3 lyžice kávová usadenina
 • Nosného oleja alebo voda

Čo musíte urobiť,

 1. Pridajte dostatok nosné oleja podľa vlastného výberu (olivový / ricínový / kokos / jojobový) alebo vody do kávovej usadeniny získať hustú pastu podobnú konzistenciu.
 2. Drhnúť to na postihnutú kožu krúživými pohybmi po dobu asi 10 minút.
 3. Ho opláchnite vlažnou vodou.

Ako často by ste mali robiť to

Urob to dvakrát alebo trikrát týždenne.

Prečo to funguje

Balíčky s nutnou dávkou antioxidantov, káva je jednoducho svieža a povzbudzujúce pre naše zmysly. To môže robiť zázraky pre našu kožu príliš. Keď sa aplikuje lokálne na kožu a jemne trela, že odumreté pokožky, stimuluje krvný obeh, a funguje ako uťahovací prostriedok. Kofeín je kľúčovou zložkou zodpovedné za tieto vlastnosti (3). Tento liek funguje dobre na celulitídu na stehnách, lýtka, zadok, ale aj na celulitídu na bruchu.

Späť na obsah

3. Telo kefovanie na celulitídu

Budete potrebovať

Mäkká telo kefa

Čo musíte urobiť,

 1. Kefa na postihnutú oblasť smerom nahor smerom k srdcu.
 2. Udržiavať jemne kefovanie po dobu 5 minút.

Môžete použiť telo kefu proti celulitíde na celom tele. Začnite tým, že si čistíte nohy a krúživými pohybmi pomaly pohybovať hore do tela. Pohyby by mala byť ľahká, ale napriek tomu svieža; dlho, ale ostrý. Akonáhle dosiahnete svojho brucha, presunúť štetcom krúživými pohybmi v smere hodinových ručičiek, zatiaľ čo paže pohybujú smerom k srdcu.

Ako často by ste mali robiť to

Môžete sušiť kefa na ošetrenie celulitídy 2 - 3 krát za týždeň.

Prečo to funguje

Suché kefovanie pomáha rozbiť toxický materiál, ktorý celulitída sa skladá z. To tiež sprísňuje epidermis. Kefovanie smerom k srdcu je zabezpečiť, aby vaše krv a lymfatické tok získať podporu (4). To je jeden z najobľúbenejších a najjednoduchších spôsobov, ako znížiť celulitídu.

Pozor

Vyberte si telo kefa, ktorý je mäkký a je vyrobený z prírodných štetín. Nekefujte na poškodené alebo zapálené koži.

Späť na obsah

4. Masáž

Existujú rôzne druhy masáží proti celulitíde. Všetky chudnutie salóny majú to pod rôznymi menami. Základný postup zahŕňa zvýšenie lymfatickú drenáž a stimuluje krvný obeh. Dobrý anticelulitídna masáž vykonáva sa sezamovým olejom, naplnený základnými bylinkami a soľou, by mala byť vždy sprevádzaná zasadnutí pary. To pomôže v lepšom odstránenie toxínov a zlepšuje prietok krvi (5). Ajurvédske (Udvartanam) a hlboké masáže tkanivá sú zvyčajne neodporúča. Dobrý masér bude schopný dať vám viditeľné výsledky v dvoch až troch zasadnutiach hodinu každý.

Späť na obsah

5. Pena valec pre celulitídy

Pena valcovanie uvoľňuje spojivové tkanivo a svaly. Porušením týchto uzlov, pomáha tuk ležať pod kožou, namiesto toho sa objaviť ako jamky na povrchu. Investovať do penovým valčekom a použiť ju k masáži postihnutých regiónoch v tele po dobu 20 - 30 minút. Budete musieť položiť penový valček na zem a umiestnite časť tela na valec. Vezmite podporu s rukami a posuňte svoje telo na valec. Použitie penového valčeka je ako dávať vaše telo hlbokú masáž.

Späť na obsah

6. Gotu Kola výťažok celulitídy

Budete potrebovať

Gotu Kola extrakt alebo kapsule

Čo musíte urobiť,

Konzumovať podľa pokynov na obale.

Ako často by ste mali robiť to

Pravidelná konzumácia podľa odporúčaní výrobcu po dobu niekoľkých týždňov by mal ukázať rozdiel vo vašej celulitídy.

Prečo to funguje

Centella asiatica je vedecký názov pre Gotu Kola bylina. To je tiež známy ako indický pennywort. Znižuje celulitídy prestavbou kolagénu a detoxikáciu telesa (6).

Späť na obsah

7. Jablčný ocot na celulitídu

Budete potrebovať

 • 2 lyžice jablčný ocot
 • 4 lyžice vody
 • 1 lyžica medu

Čo musíte urobiť,

 1. Zmiešajte všetko dohromady a trieť to na postihnutú oblasť.
 2. Nechaj to na dobu 30 minút a potom ho opláchnite teplou vodou.

ACV možno použiť aj ako perorálny liek. Make zmes dvoch lyžíc jablčného octu v osem unca pohár vody, a pridá sa malé množstvo medu, aby to. Piť tento denne ráno.

Ako často by ste mali robiť to

Každý deň používať ACV zmes na celulitídu.

Prečo to funguje

ACV obsahuje antioxidanty a minerály, ktoré detoxikáciu organizmu. To znižuje výskyt celulitídy znížením nadúvanie (7, 8). Obaja lokálne a vnútorné použitie ACV môžu byť použité súčasne.

Späť na obsah

8. Akupunktúra pre celulitídy

Tradičná čínska medicína (TCM) zahŕňa mnoho disciplín, z ktorých akupunktúra je rozhodne fascinujúce. Domnieva sa v teórii aktivácie telo a zlepšenie toku telových tekutín pomocou ihly pre aktiváciu špecifických bodov. Celulitída nebol zanechal tohto alternatívneho spôsobu liečby, a určité tlakové body môžu byť, aktivované 'pre odstránenie celulitídy. Podľa čínskeho teórie, celulitídy dochádza v dôsledku hromadenia hlienu, zvýšenej vlhkosti v tele, a nedostatok sleziny energie. Tak, že akupunktúrne body sú volené tak, aby boli opravené tieto problémy koreň, a celulitída je vykázaný z tela. Iba kvalifikovaný odborník by mal tento spôsob liečby spravovať. Nepokúšajte sa to sami.

Späť na obsah

9. Aloe Vera na celulitídu

Budete potrebovať

Aloe vera list

Čo musíte urobiť,

 1. Plátok list do strany a extrahovať gélu Aloe prítomnosť čerstvé vnútri. Buďte opatrní pri krájaní ako okrajoch listu môžu znížiť svojej koži.
 2. Aplikovať tento gél na celulitídu postihnutej kože a masírovať ju po dobu niekoľkých minút.
 3. Udržujte gélu na hodinu alebo tak.
 4. Ho opláchnite vlažnou vodou.

Ako často by ste mali robiť to

3 krát za týždeň - to 2 opakovať.

Prečo to funguje

Aloesin nájdený v aloe vera môže pomôcť dotiahnuť kožu a urobiť z neho tvrdšie (9). Tým sa znižuje jamkami vzhľad spôsobené celulitídou.

Späť na obsah

10. Zábaly na celulitídu

Budete potrebovať

 • 2 šálky zelený íl
 • 4 lyžice olivového oleja
 • 1-2 cup morská soľ
 • Teplá voda
 • Baliace fólie (Klin zábal)

Čo musíte urobiť,

 1. Zmiešajte suché prísady najprv s dostatočným množstvom vody, aby sa hustú kašu. Použite teplú vodu, aby sa rozpustila soľ a tiež ľahko miešať hlinu.
 2. Teraz pridajte olej a kombinovať ich s hlinené masky.
 3. Aplikovať tento rovnomerne na celulitídu na nohách alebo celulitídu na bruchu.
 4. Zábal s listom a nechať ho sedieť asi hodinu.
 5. Odstráňte obal listu a opláchnite telo masku vlažnou vodou.

Ako často by ste mali robiť to

Tento postup opakujte dvakrát týždenne.

Prečo to funguje

Zábal môže pomôcť stratiť tuk, spevniť pokožku a odstránenie celulitídy. Zábal vytvára podmienky podobné majúci horúčku, čím sa eliminuje toxíny potením. Pri použití ílu prášku v obale, ďalšou výhodou je to, že podporuje tvorbu kolagénu vlákien. Toto je vaša pleť pevnejšia (10, 11).

Späť na obsah

11. Zelený čaj na celulitídu

Budete potrebovať

 • Zelený čaj sáčok
 • Šálku horúcej vody
 • Med (podľa chuti)

Čo musíte urobiť,

 1. Strmé sáčok čaju v horúcej vode po dobu niekoľkých minút.
 2. Pridajte med podľa svojich preferencií a zmiešajte ju.
 3. Piť čaj, kým je ešte teplý.

Ako často by ste mali robiť to

Vypiť tri šálky zeleného čaju denne.

Prečo to funguje

Zvyknite mať zelený čaj v ranných hodinách v mieste kávy. Piť bylinné čaje, ako zelený čaj môže pomôcť znížiť viditeľnosť celulitídy. Tento čaj zvyšuje výdaj energie v tele a spomaľuje vstrebávanie tukov, napomáha chudnutiu. Theobromin v zelenom čaji stimuluje uvoľňovanie uložených tukov v tele, zníženie celulitídy. To oživuje metabolizmus a pomáha spaľovať tuk (12).

Späť na obsah

12. Šťava očistiť na celulitídu

Budete potrebovať

 • 1 veľký grapefruit
 • 2 pomaranče
 • 1-4 vápno
 • 1-2 palca zázvoru ks

Čo musíte urobiť,

 1. Šťavu z grapefruitu a pomaranča.
 2. Nakrájame zázvor a pridať ju do tejto šťavy, spolu so šťavou z limetky. Blend všetko dohromady.
 3. Vypijem to po schladení ju na chvíľu v chladničke.

Ako často by ste mali robiť to

Piť tejto šťavy každý deň po dobu 3 - 4 týždne, aby vidieť výsledky.

Prečo to funguje

Vnútorné detoxikácie a čistiaci proces je tiež dôležité, aby odstránenie celulitídy. Šťava urýchli úroveň metabolizmu, pretože môže prirodzene zvýšiť krvný obeh. Funguje tiež ako celulitídy horáka. Toxíny nahromadené v tele bude účinne odstrániť. Navyše, zadržiavanie vody v tele, sa značne zníži (13, 14).

Pozor

Ak ste na nejaké lieky, nepite grapefruitový džús, pretože je známe, že ovplyvňujú metabolizmus a absorpcie mnohých liekov.

Späť na obsah

13. Riasa prášok na celulitídu

Budete potrebovať

 • 1-4 šálky morských rias riasy prášok
 • 1-4 šálka bentonitový íl
 • Vody alebo vápenaté šťavy alebo olivový olej

Čo musíte urobiť,

 1. Urobte si pastu pridaním dostatok vody na riasy prášku a bentonit.
 2. Aplikovať tento na celulitídu tuku a nechať ho sedieť po dobu asi 30 minút. Môžete tiež pokrývať to s nejakým Klin fólie alebo gázou.
 3. Opláchnite po uplynutí tejto doby sa pomocou horúcej vody a čistenie v krúživými pohybmi.

Ako často by ste mali robiť to

Urob to dvakrát týždenne.

Prečo to funguje

Kelp je druh morské riasy často odporúčaný ako celulitídy gumu, pretože jeho exfoliačný a detoxikačné vlastnosti. To tiež zlepšuje textúru pleti a zlepšuje krvný obeh (15).

Späť na obsah

14. Cayenne Pepper na celulitídu

Budete potrebovať

 • 2 lyžičky kajenské korenie
 • 1 lyžička strúhanej zázvoru
 • 1 lyžička citrónovej šťavy
 • Pohár vody

Čo musíte urobiť,

 1. Variť vodu a pridajte korenie prášok, zázvor a citrónovú šťavu k nemu.
 2. Piť tento lektvar, keď je teplo.

Ako často by ste mali robiť to

Mať 1 - 2 šálky to každý deň po dobu niekoľkých týždňov k zníženiu celulitídy.

Prečo to funguje

Kapsaicínu v kajenské korenie zlepšuje proces spaľovania tukov v dôsledku ktorého celulitída tuk získa tiež štiepený (16). Jamky vzhľad pokožky bude čoskoro zmizne s týmto liekom.

Späť na obsah

15. Kúpeľové soli na celulitídu

Budete potrebovať

 • 1 šálka soľ do kúpeľa
 • Vaňa
 • Teplá voda

Čo musíte urobiť,

 1. Nakresliť kúpele a pridajte kúpeľové soli na neho.
 2. Máčať v tejto vode po dobu 15 - 20 minút.

Ako často by ste mali robiť to

Tento postup opakujte dvakrát týždenne.

Prečo to funguje

Pomocou tohto liek pravidelne pomôže pri znižovaní celulitídy obsah ako kúpeľové soli pretiahnuť nahromadené toxíny z tela (17). Epsom soľ funguje najlepšie zo všetkých kúpeľové soli.

Späť na obsah

16. Detská Oil a hnedého cukru na celulitídu

Budete potrebovať

 • 1-4 šálky hnedého cukru
 • Detský olej

Čo musíte urobiť,

 1. Pridať nejaký detský olej s cukrom, aby konzistencia pastovitú.
 2. Drhnúť postihnutú kožu to krúživými pohybmi po dobu niekoľkých minút.
 3. Zmyť peeling vlažnou vodou.

Ako často by ste mali robiť to

Použitie tohto peeling dvakrát týždenne.

Prečo to funguje

Drhnutie s cukrom odstraňuje odumreté bunky a nečistoty z kože. Zlepšuje krvný obeh a pleť. Celulitídy môže byť znížená do značnej miery s pravidelnou exfoliácie za použitia cukru (18). Dieťa sa olej pôsobí ako kožné výživný a hydratačný agent v tomto nápravu. To vyhovuje ľuďom s citlivou pokožkou taky!

Späť na obsah

17. Soda na celulitídu

Budete potrebovať

 • 2 lyžice jedlej sódy
 • 2 lyžice medu

Čo musíte urobiť,

 1. Zmiešajte med a prášok do pečiva prášok. Pridajte trochu vody v prípade potreby upraviť konzistenciu.
 2. Drhnúť nohy, brucho a hrudník s tým opatrne. Použitie len krúživými pohybmi.
 3. Držať drhnutie po dobu 3 - 4 minút a potom ho opláchnite.

Ako často by ste mali robiť to

Tento postup opakujte dvakrát týždenne.

Prečo to funguje

Jedlej sódy exfoliates pokožku a neutralizuje pH pokožky (19). Med pomáha vyživovať pokožku a tiež dodávať antioxidanty. Zlepšuje textúry kože, tón a elasticitu a tiež (20).

Späť na obsah

18. Cinnamon na celulitídu

Budete potrebovať

 • 1 lyžica škorice
 • 2 lyžice medu
 • Vriaca voda 1 liter

Čo musíte urobiť,

 1. Pridajte vodu do škoricou a nechať to sedieť po dobu asi 30 minút.
 2. Teraz, pridajte med na to a dobre premiešajte.
 3. Popíjať šálku tohto čaju.

Škoricový olej zriedený v niektorých detského oleje môžu byť taktiež použité topicky na celulitídy. Len masírovať oleja a nechajte to na dobu 30 minút až hodinu. Ho opláchnite teplou vodou.

Ako často by ste mali robiť to

Majú škoricový čaj dvakrát denne, ráno a večer.

Prečo to funguje

Cinnamon podporuje zdravie tým, že zníži hladiny cholesterolu a tuku v tele (21). So zníženým obsahom tuku sa rovná zníženiu celulitídy.

Späť na obsah

19. Ostropestrec na celulitídu

Budete potrebovať

 • 4 - 5 semien pestreca
 • Šálku horúcej vody

Čo musíte urobiť,

 1. Pridajte mlieko bodliak semená do vriacej vody a nechať to sedieť po dobu piatich minút.
 2. Kmeň a piť tento bylinné čaje.

Ako často by ste mali robiť to

Vypiť 2 - 3 šálky za deň.

Prečo to funguje

Silymarín, zlúčenina nájsť v pestreca, podporuje zdravie pečene (22). V prípade, že pečeň funguje optimálne, bude menej tuku je uložený v tele a vedie k celulitíde.

Späť na obsah

20. Kurkuma na celulitídu

Budete potrebovať

 • 1 čajová lyžička kurkuma prášok
 • 1 čajová lyžička medu

Čo musíte urobiť,

Skombinujte tieto dve zložky dohromady a prehltnúť ju.

Ako často by ste mali robiť to

Konzumovať to dvakrát denne po dobu niekoľkých dní.

Prečo to funguje

Kurkuma je známe, vyrezať tukového tkaniva a zvyšuje schopnosť tela ju trávenia (23). Táto vlastnosť funguje dobre pre odstránenie celulitídy.

Späť na obsah

21. Bambucké maslo pre celulitídy

Budete potrebovať

Raw bambucké maslo

Čo musíte urobiť,

 1. Masírovať postihnutú pokožku bambucké maslo po dobu niekoľkých minút. Použitie kruhové pohyby, a to ako v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek.
 2. Opustí maslo bambucké na cez noc pleť.

Kakaové maslo možno tiež použiť na celulitídu získať podobné výsledky ako bambucké maslo.

Ako často by ste mali robiť to

Tento postup opakujte každý večer pred spaním.

Prečo to funguje

Bambucké maslo je veľmi hydratačný na koži. To pomáha zvýšiť produkciu kolagénu v koži a dať jej hladšie textúru. Krvný obeh zlepšuje tiež s aplikáciou bambuckého masla, a to môže ďalej pomôcť zbaviť sa, pomarančovej koži 'spôsobené celulitídy (24). Použite tento liek vyhnať celulitídu z bokov, nôh, a tiež prsia.

Späť na obsah

22. Hamamelu na celulitídu

Budete potrebovať

 • Hamamelu roztok
 • Vatový tampón

Čo musíte urobiť,

 1. Použitie bavlny, platí vilínu veľkoryso na postihnutú kožu.
 2. Nie je potreba oplachovať tento off.

Ako často by ste mali robiť to

Tento raz alebo dvakrát denne opakovať.

Prečo to funguje

Byť sťahujúce, hamamelu napína kožu a robí to vyzerať pevnejšie. Tým sa znižuje výskyt celulitídy. Hamamelu tiež obsahuje antioxidanty, ktoré prenikajú do pokožky a detoxikáciu ju (25).

Späť na obsah

23. Pískavica na celulitídu

Budete potrebovať

 • 2 lyžice semien senovky gréckej
 • 1 lyžica olivového oleja
 • 2 šálky vody

Čo musíte

 1. Variť senovka grécka vo vode, až sa dostanete hustý sirup.
 2. Akonáhle táto vychladne, pridáme olivový olej na ňu a dobre premiešajte.
 3. Aplikovať niektoré z týchto na postihnutú oblasť a nechajte ju na tak dlho, ako je to možné.

Ako často by ste mali robiť to

S výhodou je to každú noc.

Prečo to funguje

Semená pískavice pôsobí ako zmäkčovadlo a tiež obsahuje veľké množstvo antioxidantov. Sú vyvíjať kože utiahnutie, výživný, omladzujúci a proti celulitíde účinky pri topickej aplikácii (26).

Späť na obsah

24. Kostná Broth Pre celulitídy

Budete potrebovať

 • Mrazené kostnej vývar
 • Chilli vločky
 • Soľ
 • Citrón
 • Nasekané zelenina (mrkva, fazuľa, brokolica, atď)

Čo musíte urobiť,

 1. Rozmrazovanie kostnej vývar a ohrejte na sporáku s niektorými nakrájanou zeleninou podľa Vášho výberu.
 2. Pridať nejaké citrónová šťava, soľ, chilli vločky (alebo čierne korenie prášok) alebo inej rastliny a koreniny podľa vlastného výberu.
 3. Sip na tohto lahodného bujónu.

Ako často by ste mali robiť to

Majú misku kostnej vývar polievky každý deň.

Prečo to funguje

Kostná vývar je bohatá na vitamíny, minerály a zdravé tuky, ktoré zlepšujú zdravie a imunitné funkcie, ako. Je detoxikuje telo a zlepšuje trávenie (27). Vzhľadom k tomu, celkový zdravotný stav organizmu zlepšuje zásobný tuk vidieť vo forme celulitídy znižuje.

Majte na pamäti, že celulitída nezmizne cez noc. To trvá 2 - 3 týždne vidieť znateľný rozdiel. Celulitída môže mať niekto pocit sebavedomia, a človek môže cítiť sklon k vyprázdneniu jeho / jej peňaženku, ako sa zbaviť tohto stavu. Ale teraz, keď viete o týchto domáce opravné prostriedky, nemusíte sa obávať dlhšie. Tieto riešenia pre redukciu celulitídy náklady málo a dávajú neuveriteľné výsledky.

Späť na obsah

Nasledujúce tipy vám môžu pomôcť, aby sa zabránilo celulitídy.

Preventívne Tipy

A. Keep Yourself hydratovaný

Udržať vaše telo hydratované pomôže kožné bunky svieži a obnovená, s prudkým celulitídu. Voda tiež podporuje prevenciu hromadenia celulitídy. Piť aspoň osem až 10 pohárov vody [1,6 l až 2 l]. Rozhodnúť pre čisté, vyčistenej vody. Zahŕňajú organické čerstvej zeleniny a ovocia do svojho jedálnička pre väčšie hydratáciu. Pite veľa vody pred a po tréningu pre zníženie hromadenie toxínov. Vypiť pohár vody pred tým, než svoju rannú kávu alebo čaj a niesť fľašu s vodou so sebou, nech ste kdekoľvek.

Hydratácia je veľmi dôležité pre zachovanie celkové zdravie. Piť dostatočné množstvo vody na získanie jemnú štruktúru a zdravý lesk na koži.

B. Dopriať anticelulitídneho Diéta

Diéta nie je tak hrozné, ako to vyzerá, a tam sú tie početné vonku - Dukan, Paleo, 321 Detská Bulge Gone, GM strava, LCHF [Low Carb High Fat], a čo nie. Nenechajte prepadať extrémnych diét. Budú k ničomu, ale sú určite nechať poškodení. Ideálny spôsob, ako si diétu, je ísť vyváženým spôsobom. Zbaľ si dosku s množstvom ovocia a zeleniny v rôznych farbách. Plus, pridať veľa zázvoru, čierneho korenia, dlhý korenie, cibuľa, semien feniklu, citrón, klinček, škorica a vo vašej strave. Tie zlepší váš metabolizmus, čím sa zabezpečí lepší prietok krvi.

C. Spotrebujú viac alkalické tvoriť potraviny

Eliminovať toxíny z jej zdroj - to je kľúčovým princípom, ktorý je potrebné sledovať, ako sa zbaviť celulitídy. A to možno dosiahnuť zvýšením množstvo potravín, ktoré vyvolávajú tvorbu alkalické popola vo vašom tele. Ideálnym zdrojom takých potravín sú surovej zeleniny a ovocia. Alkalická povaha týchto potravín priťahuje kyslé toxíny, pomáha pri odplavovanie tento orgán zo svojho tela. Avšak, vziať dieťa kroky, pokiaľ ide o zahrnutie ovocia a zeleniny. Náhle zvýšenie alkalickej povahy môžu v skutočnosti mať nepriaznivé účinky. Toxíny, namiesto aby prepláchnuť, bude zachovaný v tele pomocou recirkulácie a usadenie. Čím vyššia je množstvo surového príjmu potravy, bude vyššia vaše chudnutie bude. A ako vám schudnúť, vaša hladina celulitída bude vyzerať zmenšil.

D. Jesť zdravo

Jesť nízkotučné špeciality, chudé bielkoviny, Indian tvaroh, odstredeného mlieka a medu. Môžete sa rozhodnúť pre čerstvé ovocie a zeleninu, ak túži po desiatu. Zahrnutie nevyžiadanej vo vašej strave iba zvýši hladinu toxínov, čo povedie k ďalšiemu zvýšeniu celulitídy formácie. Vyhnúť celulitíde dodržiavaním zdravej výživy.

1. Zlepšiť tónom pleti

Zaujať správnu starostlivosť o pleť bežné, aby sa koža napäté a zdravé. To by sa znížiť celulitídu, ale bude trvať ešte dlhú cestu k zníženiu jeho vzhľad. Vykúpať vlažnou alebo studenou vodou, namiesto teplej vody. Chladná voda napína kožu a robí to vyzerať viac tónovaný.

F. Chuck Out Your priliehavý oblek

Existuje nespočetné množstvo slimwear a shapewear výrobky dostupné na trhu s mnohými z nich tvrdí, že bude mať pozitívny vplyv na celulitídu v určitom období. Avšak fakty ukazujú niečo iné! Aj keď sú tieto body-shapers o správnej veľkosti vám môžu pomôcť, na sebe príliš fit šaty by mohlo mať negatívny vplyv na vaše telo. Nosiť voľné oblečenie, podporovať prietok krvi v tele a uistite sa, že vybrať správnu veľkosť pre vás.

Tiež, ak používate akýkoľvek shapewear, uistite sa, že nechcete nosiť ako šesť hodín denne, pretože tam budú nejaké nežiaduce vedľajšie účinky krátko.

G. Move Around

Zvýšená fyzická aktivita bude určite robiť rozdiel vo vzhľade celulitídy. Každý krok navyše budete mať vám pomôže vysporiadať sa s celulitídou. Chôdza po dobu 30 minút denne pomôže schudnúť a zároveň mellowing sa vaše celulitídy. Ak pracujete v prednej časti počítača, potom sa uistite sa, že budete chodiť po dobu 10 minút za každých 60 minút sedenie. Čím lepší prietok krvi, bude účinnejší váš redukcia celulitídy byť. Takže, len chodiť na pol hodiny každý deň viac a uvidíte ten rozdiel.

Preskočiť výťah, po schodoch a chodiť do najbližšieho obchodu, namiesto jazdy. Môžete tiež ísť zaplávať raz alebo dvakrát týždenne. Plávanie nielen spaľuje tuk, ale aj masíruje stehná a boky, redukovať celulitídu. Aeróbne aktivity, ako je beh, jogging, jazda na bicykli a môžu tiež prispieť k zníženiu celulitídy. Zahrnúť tieto celulitídy znižujúce cvičenie vo svojom každodennom živote za pevnú a fit telo.

H. Cut Out On The Salt

Vymeniť svoj rafinovaný soľ pre Celtic soli alebo himalájskej krištáľového soli. Rafinovaný soľ je extrémne kyslý a vylúhuje minerály z tela. Je tiež vysoko dehydratácia, čo môže viesť k akumulácii toxínov v tele. Okrem toho, nadmerné prítomný sodný v ňom spôsobuje zadržiavanie tekutín, ktorý robí celulitída nápadnejšie. Crystal a Celtic soli sú alkalické a sú balené s blahodárnymi minerálmi, ktorá vám zdravé telo.

E. Detox Pravidelne

Prečistenie hrubého čreva je nevyhnutnou súčasťou programu detoxikácie. Získať hrubého čreva očistu urobiť od profesionálneho hrubého redukovať celulitídu. Detoxikácia odstraňuje z tela toxíny, zníženie celulitídy. Nielenže vymaže existujúce problémy čriev, ale tiež zabraňuje ďalšie črevné ochorenia.

1. Chuck Out Sugar

Cukor je jednou z hlavných príčin celulitídy. To spôsobuje hromadenie tuku, predčasné starnutie kože a zápal, čo vyvolalo vznik celulitídy. Vyvarujte sa konzumácia sladkých potravín, ako je glukóza, s vysokým obsahom fruktózy, kukuričný sirup, maltóza, a / alebo hnedého cukru. Priekopa všetky sladidlá ako sukralózu alebo stevia. Umelé sladidlá pretrvávali chute na sladké a upokojujúce potravín. Cukor tiež zvyšuje hladiny inzulínu a blokuje uvoľňovanie tukov zo svalov počas cvičenia. Takže vyhnúť náročné sladkých potravín, aby sa minimalizovalo výskytu celulitídy.

Nahradiť cukor-naloženého potravín s ovocím, ako sú čučoriedky, jahody alebo černice. Bobule obsahujú vysoké množstvo flavonoidov, ktoré podporujú spojivového tkaniva v koži a udržať ho pevná a hladká.

K. Vrátane esenciálnych mastných kyselín v strave

Strava bohatá na esenciálne mastné kyseliny bráni tukové bunky z povoľovania, čím sa zníži jamku účinok. Esenciálne mastné kyseliny posilnenie spojivového tkaniva okolo tukových buniek, čo pomáha znižovať celulitídy. Ryby ako losos, makrela, sardinky, pstruh a obsahujú vysoké množstvo nenasýtených omega - 3 mastných kyselín, ktoré môžu prispieť k zníženiu telesného tuku. Tu môžu tiež zahŕňať olivový olej, ľanový olej, olej z vlašských orechov a k zvýšeniu hladiny mastných kyselín v tele.

L. Obmedzenie použitia kože stenčenie Krémy

Napriek tvrdeniu, že ton chemických výrobkov tvorí vyhnať celulitídu, výskumníci tvrdia, že neexistuje žiadny liek na celulitídu. Vyhnúť sa použitia akejkoľvek chemické výrobky, ktoré tvrdia, že tenké kože a proti celulitíde. To umožní, aby celulitída jasnejšie než predtým. Okrem toho bude tiež nedokonalosti pleti výraznejšie. Vyživujú pokožku prírodných olejov a krémov, ako je kokosový olej, olivový olej alebo organické krém. Hydratujú pleť výrobkov, ktoré obsahujú kofeín ako účinnú látku. Výrobok by mal obsahovať aspoň 5% kofeínu. To prispeje k zlepšeniu pleti a zníženie výskytu celulitídy.

M. Sleep dosť a De-stres sami

Stres môže tiež zvýšiť riziko vzniku celulitídy. To spôsobí, že bodec kortizolu, čo je hormón, spojené s rozvojom celulitídy. To tiež spomaľuje tvorbu rastových hormónov, ktoré vytvárajú zdravú kožu. Preto je dôležité, aby sa uvoľnila vo svojom živote a udržať stres preč. Prax meditácie a hlboké dýchanie cvičenie, a uistite sa, že dostatok spánku každú noc. Spať riadne po dobu 6 - 8 hodín denne. Zdravý spánok rutina je riešením pre celý rad zdravotných problémov a telo spojené.

N. Prestať fajčiť

Fajčenie je vysoko toxická a je jednou z príčin celulitídy. To môže mať škodlivé účinky na pružnosti pokožky, a tým zhoršenie celulitídy. Fajčenie môže tiež spôsobiť predčasné vrásky a ochabnuté. Takže prestať fajčiť získať hladkú a pružnú pokožku.

Tieto tipy pre prevenciu celulitídy (a redukcia) môže byť vaša cesta k dosiahnutiu krásne a zdravšie pleť. Tu sú niektoré ďalšie otázky týkajúce sa celulitídy zodpovedané pre vás.

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Je celulitídy genetické?

Genetika priame rôzne procesy v tele, vrátane toho, ako telo ukladá tuk a ako sú prítomné v ňom veľa kolagénu a elastínu. V prípade, že tkanivá pretiahnuť a zlomu, dávajú cestu k ukladaniu tukov, aby vyplávali na povrch a javí sa ako celulitídy.

Je to Celulitída alebo tuk?

Celulitída je tuk, ktorý má prísť na povrchu kože a robí pokožku s jamkami vzhľad.

Čo je celulitída infekcie?

Celulitídy je ukladanie tuku v koži, zatiaľ čo celulitída je bakteriálna infekcia kože. Tieto dva nie sú vzájomne prepojené.

Aké sú príznaky a znaky celulitídy?

Hlavným znakom celulitídy je vzhľad jamky, hrboľaté kožu. To je zvyčajne vidieť na stehnách, lýtka, boky, zadok, brucho a hrudník.

Aké potraviny prispievajú k celulitídy?

Potraviny s vysokým obsahom nezdravých tukov a cukrov môže prispieť k tvorbe celulitídy. Balené potraviny, ako hranolky, syrové chrumky, konzervované polievky a ponorenie, prevzdušnené nápoje, cukor, sladkých potravín, zmrzliny, hranolky, vyprážané kurča, zemiaky, a instantných občerstvenia je uvedených niekoľko príkladov.

Prečo majú ženy väčší celulitídu ako muži?

Pásma spájajúcej kožu a svaly sú silnejšie u mužov a nenechajte sa tukové usadeniny prísť cez ne ľahko. U žien sú tieto pásy sú tenšie a náchylnejšie k pretiahnutie v dôsledku hormonálnych zmien rovnako. Aj ženy majú viac telesného tuku v porovnaní s mužmi.

Robiť proti celulitíde Krémy prácu?

Krémy s kofeínom, retinol a DMAE (antioxidantu) ukázali významné výsledky. Pozrite sa na tieto zložky, ak máte v pláne kúpiť krém proti celulitíde.

Aké sú rizikové faktory pre vznik celulitídy?

Medzi faktory, ktoré zvyšujú pravdepodobnosť celulitídy patrí -

Ženského pohlavia Genetics Estrogén úrovne Priberanie na váhe Sedavý spôsob života

Si môžete zacvičiť sa zbaviť celulitídy?

Áno, pracuje sa môže určite pomôže znížiť celulitídu. To zlepšuje krvný obeh a látkovú výmenu. Viac tuku sa spáli čo vedie k zníženiu výskytu celulitídy.

Ešte drepy zbaviť celulitídy?

Drepy vypracovať svaly v dolnej časti tela. Môžu pomôcť, ako sa zbaviť celulitídy na zadok, boky, stehná, a dokonca aj teliat.

Sa celulitídy Go Away po tehotenstve?

Celulitída nezmizne sám od seba. Zdravá strava a cvičenie rutina je nutné znížiť tieto tukové zásoby a obnoviť jemnú štruktúru pokožky.

Verte mi, nie sú tam žiadne skratky pre fit telo. Správne, zdravá a vyvážená strava, dobrý cvičením, adekvátne spánok, dostatok vody, dobrá masáž, a nesmieme zabudnúť na najzákladnejšie faktor pozitívny postoj - to sú kľúčové prvky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť výsledky účinným a efektívnym spôsobom. Sledujte liek ste sa zameral na usilovne, a uvidíte výsledky čoskoro.

Teraz, keď viete, ako sa zbaviť celulitídy prirodzene, čo ešte čakáte? Skúste tieto jednoduché spôsoby, a dajte nám vedieť, ktorý z nich pracuje pre vás. Máte nejaké tajomstvo rýchlo a efektívne stráca celulitídy? Podeľte sa o ne s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...