Noviny

Najlepšie Santoor mydlá - náš top 10

Najlepšie Santoor mydlá - náš top 10

Kiež by ste mohli využiť domáce opravné prostriedky pre krásne a žiariace pleť? Ale nedokáže investovať svoj drahocenný čas, aby sa vaše vlastné kozmetické masky s použitím prírodných ingrediencií? Nebojte sa! Váš prišli na správnom mieste!

Santoor ponúka celý rad kozmetických mydiel, ktorá obsahuje prírodné zložky, nájdené v Indii, ako sandále a kurkuma. Robí vám to pristane sans žiadne chemikálie. Tieto mydlá sú navrhnuté tak, aby bolo cenovo dostupné a zároveň byť efektívny. Čítajte ďalej objavovať top 10 najlepších Santoor mydla.

Tu je Top 10 Santoor Mydla v Indii:

1. Santoor White Mydlo:

Santoor White je tradičná Južnej indickej mydlo pre ženy, ktoré sa hodia na všetky typy pleti nájdené v tejto krajine. Jedným z prvých Santoor toaletnými potrebami niekedy vyjsť, je to dobré pre všetky vekové kategórie.

load...

Cena: 10.00 र

2. Santoor White Sandále a mandľové mlieko Mydlo:

Jedná sa o novú verziu Santoor White. Má kože hydratačný, ktoré obsahujú dobrotu sandálu a mandľového mlieka. To hydratuje a zvláčňuje pokožku, aby jej zdravý lesk. To tiež čistí pokožku a má účinnú zložku, ktorá jemne vyživuje pokožku.

load...

Množstvo: (4x105g)

Cena: Rs. 75

3. Santoor Sandal a kurkuma mydlo:

Nový rad Santoor Biele mydlo tomto prichádza s zmäkčuje kožu. Má dobrotu sandálu a kurkumy, že zmäkčí pokožku, aby jej zdravý lesk. To tiež čistí vaše telo s jeho účinných látok. Sú povinní jemne vyživujú pokožku a budete cítiť svieži a pristane.

Množstvo: (4x110g)

Cena: Rs. 80

4. Santoor Skin aviváž mydlo:

Santoor Skin Softener mydlo obsahuje sandále a kurkumu, ktoré boli najdôležitejšou súčasťou indických žien režim starostlivosti o pleť pre vekové kategórie.

Dokonca aj dnes Haldi ubtans vyrobené zo sandálu a kurkuma sú výhodné kozmetické zmesi pre nevestu na jej významný deň. To z nej robí pleť spravodlivejší a mladšie.

Mydlo obsahuje aj Chandan, ktorý zvyšuje vašu pokožku, takže je hladšia a krajšie.

Množstvo: 65 gramov x 8 ks

Cena: Rs. 75.00

5. Santoor Chandan mydlo:

Ten je určený predovšetkým pre moderné indické ženy; ženou v domácnosti a ženy kariéru orientovaný, kto má rád, aby sa dosiahlo svojich snov a zároveň dokáže postarať o jej kráse. Každá žena bude obdivovať dokonalú starostlivosť o pleť produkt, ktorý môže zabrániť poškodeniu kože. Santoor Chandan mydlo sa najlepšie hodí pre nový vek indických krások. Tento produkt je inšpirovaný posilnenie indických žien, aby vyzerala dokonalá a mladý. Chandan v tomto mydlo lieči rad kožných problémov, ktoré sú všeobecne stretávajú ženy po celom svete. To tiež tesnenia vo vlhkosti, aby zabránilo suchej pokožky tým, že vyrovná vody v tele bunky. To tiež bojuje a zabraňuje vzniku jemných liniek a vrások. Pri pravidelnom používaní vám zdravé a žiariace pleť.

Množstvo: Pack of 4

Cena: Rs. 96

6. Santoor glycerín kúpanie bar s vitamínom E:

Santoor glycerín kúpanie bar obsahuje vitamín E a glycerín, ktorý jemne vyživuje a hydratuje vašu pleť, aby jej zdravý lesk. Tento obsahuje zložky, ako je ricínový olej glycerín, kokosový amidoskupina propyl betaín, parfumy, amid kokosového di-etanol, kyselina stearová, sacharóza, kokosový olej, a-olefínov sulfonát, aqua, hydroxid sodný, kyselinu laurovou, chlorid sodný, di-sodiyum EDTA propán - 2-ol, burylated hydroxy toluénom, tokoferol, santalového dreva extrakt, a farbu Cl nO: 1215, 12740, 47000.

Množstvo: 125 gramov kartón

Sada 3

Cena: Rs. 125.00

7. Santoor Férovosť na tvár:

Santoor Férovosť na tvár gél obsahuje prísady, ako sú glycerylkokoát, šafran, SLES, PCA sodný, PEG 7 a sandále extrakt. To je dobrý tvár umyť pre tých, ktorí majú citlivú pokožku. Pomáha zbaviť mastnú vady náchylné kožu pre tých, ktorí sa zdržiavajú na vlhkých miestach.

Santoor spravodlivosť face wash vám spravodlivejší kožu. To prichádza v mäkkej oranžovej forme gélu. Je mierne pení aj a vám dáva aj pleť, požičiavanie lesk a lesk na kožu. To tiež zosvetľuje pigmentáciu pokožky a nezanecháva vrstvu strnulosti. Nevysušuje pokožku a dodáva hodvábny a hladký pocit. Je ideálny pre suchú a mastnú pleť.

Cena: 60 gramov na Rs. 35

8. Santoor hydratačné umývanie tváre:

Tento obsahuje zložky, ako je PEG 7, glycerylkokoát, SLES, glycerín, mandľové mlieko a santalové extraktu. Jedná sa o bylinný face wash najlepšie hodí pre mastnú pleť. To robí pokožku hladkú a čistí ju odstrániť prebytočný olej. Jej mliečno krémovú textúru mydlil do molitanu bez blokovania póry. To je vaša pleť jemnú a žiariace bleskom ju. To je veľmi jemný, ale čistí naozaj dobre.

Cena: Rs. 35 na 60 gramov

9. Santoor Ručné pranie:

Santoor Ručné pranie je špeciálne formulovaný s vzorca dvojitou ochranou. Bojuje baktérie a udržuje rovnováhu pH rúk.

Hmotnosť: 250 ml

Cena: Rs. 96

10. Santoor Hand Wash s extra hydratáciu:

To Santoor kvapalina na umývanie rúk čistí vaše ruky a udržiava dobrú pleť rovnako. To obsahuje zmes prírodných zložiek, ako sú sandále a navyše hydratačné pre hydratované a mäkkých rúk. To tiež dáva pozitívny vplyv na tupé a poškodenie kože.

Udržuje čistú pleť, rovnako ako pružnosť a elasticitu pokožky. To dáva dvojitú ochranu bojovať baktérie a udržuje rovnováhu pH. To tiež má veľmi príjemnú vôňu.

Cena: 250 ml pre Rs 55.00

Už ste vyskúšali niektorú z mydiel Santoor a iných produktov? Ešte nechajte nám svoje pripomienky nižšie.

load...