Noviny

Christian Bale chudnutie Rutine odhalenie

Christian Bale chudnutie Rutine odhalenie

Christian Bale je dobre vyzerajúci, ktorá ich uvádza zrejmý! Ženy na celom svete ho milujú pre jeho vzhľad a herecké schopnosti, keď ho muži obdivujú pre jeho venovanie.

Jedným z najhorúcejších anglických hercov, jeho výkon v seriáli Batman a to Batman začína, Temný rytier a Dark Knight Rises je chvályhodná. On je jedným z najdiskutovanejších o hercoch, kedy sú diskutované zmeny celebrít hmotnosti. V každom filme, vždy si ho vidieť v novom avatar s novým telom.

On sám zdobené až 122 libier od 185 libier na film. V roku 2017 získal na váhe pre film s názvom The American Hustle dostať Bulga vzhľad, ale na druhú stranu sa v poslednej dobe stratil na váhe sa pozrieť fab a štíhla vo svojom poslednom filme Exodus. Pozrite sa na týchto telesných transformáciou nižšie.

load...

Ale ako to robí? Ako sa mu podarilo stratiť a pribúdajú na váhe takmer podľa ľubovôle, bez toho aby poškodenie jeho zdravia? Takže, poďme hovoriť o Christian Bale je chudnutie rutinných a cvičenie tajomstvo. Čítajte ďalej, vedieť o cvičenie tajomstvo tejto horúcej a deje herca a chudnutie rutina.

Christian Bale Chudnutie Rutinné:

Bale je chudnutie rutina bol trochu viac ako extrémne. To určuje herec žil na jablko, šálku kávy a vody každý deň. On nasledoval toto rutinné a stravovacie návyk týždne. Urobil niekoľko doplnkov príliš, aby sa ubezpečil, že dostane požadované množstvo živín pre jeho telo.

Ďalším krokom bolo, aby ho prilepené k tejto bláznivej režimu. Uvedomil si, že preto, nápojov a poppings strany, jeho váha sa zvyšuje a že sa stáva trochu Bulga. Takže musel zarazil spoločensky. Prestal chodiť a vysedávaním s priateľmi. On povedal, že nie nevyhnutne s priateľmi, spoločenského života, nápojov a večera, teraz, to je venovanie! Ale byť vedomí toho, že Bale nasledoval tieto chudnutie rutinu pod nejakým odborným dohľadom. Vedel, čo robí.

load...

Inak, tam je ďalší chudnutie rutina tiež, že Bale nasledoval znížiť svoju váhu na film. Tento variant je oveľa bezpečnejšie, než ten, ktorý sme hovorili skôr. Jedol len 1 plechovku tuniaka denne. Jeho raňajky v cene odstredeného mlieka, jablko alebo vodu, sušienky spolu s plnou vitamínový doplnok. Jeho hlavné jedlo bolo plechovku tuniaka. Zabiť bolesť hladu, vypil šálku čaju, biela s sladidlami. On tiež vykonával ťažké byť v tomto perfektnom stave. Ak cvičenie nie je možné, skúste spustiť niekoľko míľ, naznačuje Bale. To veľa pomáha taky.

Najdôležitejšia vec, podľa Bale, je vaša sila vôle. Verí, že vaša sila vôle musí byť silná, ak naozaj chcete transformovať svoje telo. Môže byť chudnutie alebo priberanie na váhe, ako veci sú ťažké. Takže vaša sila vôle hrá najdôležitejšiu úlohu vo vašom živote fitness.

Cvičenie tajomstvo:

Bale nasleduje prísny cvičebný režim. Jeho rutinné cvičenie zahŕňa skok drepy, výbušný bench press, elektrárne čistí, mŕtvy výťah a vysoké ťahá. Jeho rutinné cvičenie zahŕňa aj spaľovanie tukov kardio. Podľa neho to najlepšie spaľovanie tukov kardio beží.

Raz za týždeň, pôjde na 10 - 20 kôl plávanie spolu s 30 minútami preťahovanie zasadnutí. Zvyšok týždňa, keď nasleduje trojdňový tréningový plán.

1stday:

 • 4 sady bradu ups nadstavbou s káblovým radoch. Každá sada má 10 - 12 opakovaní.
 • 4 sady môcť čistým s činkou až do hrude. S každou sadu rastúcou weights- 12, 10, 8, 6 opakovaní
 • 4 sady chytiť visieť vysoký ťah, so zvyšujúcou sa závažia v každej sade.

2ndday:

 • 5 sád šprint na 30 metrov, potom 5 sád 40 metrov. Odpočívajte 60 sekúnd po každom sete.
 • 4 sady squat skok, 10 opakovaní
 • 4 sady reverznej výpady, 10 opakovaní

3rdday:

 • 3 sady činky flyes, 12 opakovaní
 • 3 sada bench press s kováč stroj, 12 opakovaní
 • 4 sady stability lopty, push-up, 10 opakovaní
 • 4 sady blízkej uchopenie sťahovanie kladky, 10 opakovaní
 • 4 sady mŕtveho ťahu so zvyšujúcou sa hmotnosťou, 12, 10, 8, 6 opakovaní

Takže až nabudúce uvidíte Christian Bale na obrazovke a rave o svojom tele, spomenúť na zasvätenia trvalo sa tam dostať. Teraz, keď viete, tajomstvo za Bale je rozprávkové telo, jeho mantra za náhlej chudnutie a cvičenie režim, môžete sa pokúsiť napodobniť niektoré z nich. Ale neodporúčame, aby ste išli na jedno jablko denne diéta. To si necháme na celebrít!

Do podeliť o svoje názory na túto tému cez sekcii Komentáre nižšie.

load...