Noviny

10 najlepších hydratačných masiek pre citlivú pleť

10 najlepších hydratačných masiek pre citlivú pleť

Mnoho žien si neuvedomuje, ale ich pokožka potrebuje zvláštnu starostlivosť a pozornosť. Áno, hovorím o ženy s citlivou pokožkou!

Či už sú v domácnosti alebo pracujúce ženy, to je dôležité pre ženy s citlivou pokožkou, ako investovať svoj čas a peniaze na produkty, ktoré sa starajú o ich pokožku a zároveň zabrániť akné, škvrny, čierne bodky a tuposti. Najjednoduchšie oprava, aby sa zabránilo týmto kožné problémy, je použitie hydratačnú masku buď raz denne, raz za tri dni alebo dokonca raz za týždeň podľa vášho pohodlia a pleti typu.

Top 10 Hydratačná maska ​​pre citlivú pokožku:

Poďme sa pozrieť na 10 najlepších hydratačných masiek, ktoré sú ideálne pre citlivú pleť:

1. Casmara Sensitive maska:

Toto tvárové masky by Casmara kozmetiky obsahuje hydratačné vlastnosti z morských rias alebo morských rias. Tvárové masky prichádza obohatený rastlinnými účinné látky získané z ovsa a fialiek. Tento produkt sa odporúča pre tých, ktorí chcú zlepšiť kvalitu a pevnosť ich koži. '

load...

Cena a množstvo: To stojí Rs. 3700 na 10 ks.

2. Ahava Intenzívny hydratačný maska:

Tento ľahko použiteľný produkt Ahava je obohatená o jedinečný doplnok s názvom "Mŕtve more" bohatá na minerály bahno. Vzhľadom k tomu, tento výrobok je obľúbený medzi ženami s citlivou pokožkou. Ak chcete získať vláčnu a hydratovanú pleť, nechajte túto masku po dobu minimálne 15 minút, po ktorých sa môžete umyte. Avšak, spí s touto maskou je tiež niečo, čo môžete urobiť.

load...

Cena a množstvo: To stojí Rs. 1800 na 100 ml.

3. Aztec indický Hojenie Clay:

Vzhľadom k tomu, že je organická maska, ktorá neobsahuje žiadnu ingredienciami. Je to bez chemikálií výrobok primárne tvorený bentonit z Death Valley v Kalifornii. Uvádza sa tam, sušia na slnku po dobu najmenej šiestich mesiacov. To skutočne môže byť požehnaním

Cena a množstvo: To stojí Rs. 500 1 lb.

4. Mark Clam Yourself hydratačná maska:

Jedná sa o ideálny maska ​​pre hojenie ultra citlivú a popraskanú pokožku. Či už je to zimy či leta, chráni pokožku pred drsným chladným počasím, rovnako ako horiace teplo.

Cena a množstvo: To stojí Rs. 543 na 100 ml.

5. Avene upokojujúci vlhkosti Mask:

Nie len tento produkt Avene slušne cenu, ale tiež je vhodný pre všetky typy pleti. Hoci to je bez konzervantov a oleja, tento upokojujúci maska ​​je mierne alergénne. Avšak to stále ponúka účinnú liečbu hydratačný, ktorý nedráždi pokožku a upchávajú póry.

Cena a množstvo: To stojí Rs. 1795 na 50 ml.

6. Clinique Vlhkosť Surge Overnight Mask:

Jedná sa o ideálny hydratačné ošetrenie pre tie ženy, ktoré dávajú prednosť cez noc masky. Tento produkt je najlepšie pre pokožku, ktorá je citlivá na vzorkách na báze oleja. Maska začína ukazovať výsledky už po prvom týždni používania.

Cena a množstvo: To stojí Rs. 4959 na 100 ml.

7. Čerstvé Rose maska:

Ak niektorý kozmetický sa zvýšili ako jej základnej zložky, potom je vhodný pre všetky typy pleti. Tento konkrétny výrobok je obohatený o antioxidačné bohaté na zeleného čaju a má chladivý účinok na koži po aplikácii. Samozrejme, že všetky upchaté póry získať otvorený a pokožka vyzerá svieža a žiarivý.

Cena a množstvo: To stojí Rs. 6084 na 100 ml.

8. Kiehl Ultra Facial noci hydratačná maska:

Tohtoročný Kiehl je produkt robí zázraky pre citlivú pokožku. Skladá sa pre-hydratačný ľadovcových proteíny a púštne extraktov. Tento produkt poskytuje rýchle výsledky a robí žiaru pokožky.

Cena a množstvo: To stojí Rs. 3042 na 125 ml.

9. Kate Somerville Quench Hydratačný Maska:

Tento produkt je ideálny pre citlivú pokožku. Jeho hlavnými zložkami sú alantoín a panthenol, ktoré napomáhajú k zlepšeniu zadržiavania vlhkosti. Táto hydratačná maska ​​je bez triklozánu, geneticky modifikované organizmy, a syntetických vôní.

Cena a Množstvo: Rs. 2713 na 60 ml.

10. Kora je hydratačná maska ​​(100 ml):

Tento výrobok obsahuje Noni extrakt, minerálne a vitamíny, ktoré sú dôležité pre obnovenie potrebnú vlhkosť pokožky. Spresňuje upchaté póry, odstraňuje odumreté kožné bunky a úplne omladzuje pokožku.

Cena a množstvo: To stojí Rs. 2800 na 100 ml.

Aj keď niektoré produkty nie sú ľahko dostupné na trhu a za slušné ceny, stále môžete objednať jedno online a vidieť, ako to funguje. Najdôležitejšia vec je udržať kožu žiarivý a omladený. Aj v prípade, že horí dieru vo vrecku, je to len pre dobro vašej pleti!

Skúste tieto produkty a nezabudnite sa podeliť o svoje názory s nami v komentároch.

load...