Noviny

8 Štýlové tetovanie Angeliny Jolie a ich významy

8 Štýlové tetovanie Angeliny Jolie a ich významy

Muž alebo žena, všetci ju zbožňujú, nie? Toľko všestrannosti, že ukazuje vo svojich filmových rolí a rovnako štýlového medzinárodné ikonou, že je rovnaký tvorivosť a štýl možno nájsť v nej mnoho tetovanie.

S viac než tucet tetovanie po celom tele a niektoré, ktoré ona má dokonca dostal odstránený robiť cestu pre nové, alebo vymazať staré spomienky, Angie, či je expert, pokiaľ ide o umenie tetovanie.

Angelina Jolie tetovanie

Tu je pohľad na niektoré z jej tetovanie a ich význam.

1. Poznajte svoje práva:

Ten jej medzi lopatkami je v gotických písmenami. Tetovanie hovorí:, poznať svoje práva 'a je titul piesne od jedného zo svojich obľúbených kapiel. To Angelina Jolie tetovanie je silným príkladom toho, ako veľmi hudobné efekty sú život a myslenie!

load...

2. Zemepisné súradnice:

Tieto číslované tetovanie boli použité zakryť oblasť, kde drak tetovanie a meno jej ex -husband Billy Bob Thornton bol tetovaný pred tým, než boli odstránené. Čísla sú zemepisnej šírky a dĺžky jednotlivých miestach, kde sa jej deti prvýkrát vstúpil do jej života.

  • Prvý z nich je miesto, v Kambodži, kde sa narodil jej najstarší syn Maddox.
  • Druhým je miesto, v Etiópii, kde sa narodila jej dcéra Zahara.
  • Miesto v Namíbii, kde Angelina porodila dcéru od Brada Pitta, Shiloh
  • Miesto vo Vietname, kde jej syn Plax Potom sa narodil
  • 5 a 6 sú miestom, vo Francúzsku za jej dvojčatá Knox a Vivienne
  • Brad Pitt je miesto narodenia v Oklahama

3. Rune štýl:

Tetovanie runa štýl je niečo, čo bolo najčastejším do Nory. Táto runa štýlu tetovanie na zápästí je písmeno h. Hovorí sa, že buď mu bude pripomínať ex-priateľ Timothy Hutton a jej brat James Haven.

4. Kríž Tetovanie:

Angelina pôvodne urobil malý drak s katarálnej horúčky oviec v Amsterdame, ale dostala to pokrylo s touto krížovou tetovanie. Vedľa neho je výraz v latinčine, 'Quod me výživ ma destruit,', ktoré znamená, ', čo ma živí, ma ničí.,'

load...

Kríž tetovanie bolo vykonané v deň predtým, než sa oženil s Johny Lee Miller v roku 1995.

5. Budhistické Pali zaklínadlo:

Nachádza sa na jej ľavej lopatky, toto bolo robené v hoteli na Pathumthani, 16 míľ severne od Bangkoku. Jedná sa o budhistické Pali zaklínadlo v scenári Khmer a je jazyk Kambodže. To bol tetovaný chrániť jej prijala kambodžská syn Maddox a sama od smoly. To znamená:

, 'Nech vaši nepriatelia bežať ďaleko od vás. Ak máte získať bohatstvo, môžu zostať vy vždycky. Vaša krása bude to Apsara. Všade tam, kde môžete ísť, mnohí sa zúčastní, slúžiť a chrániť vás, vás obklopuje zo všetkých strán, '.

6. Bengal tiger tetovanie:

To je bengálsky tiger tetovanie, ktoré je 12-inch dlhé a 8 palcov široký a je na nej dolnej časti chrbta. To bolo vykonané v Bangkoku v roku 2004 a trvalo 2 hodiny. Tetovanie umelca požehnal tetovanie spievaním starodávnu pieseň zároveň ju. Tetovanie bolo osláviť jej kambodžskej občianstvo a bol vyrobený v tradičnom thajskom štýle s manuálnym ihlou.

7. Arabské písmo tetovanie:

Tento arabský skript tetovanie na pravej paži pod lakťom kosti znamená, ',' odhodlanie. To sa vzťahuje na abstraktné línie tetovanie urobila so svojím ex Billy Bob Thornton.

8. Roman Číselný 13:

Na jej ľavom vnútornom ramenom je tetovanie na rímske číslo 13. To bolo vykonané ako Angelina neverí na povery.

Tak čo si myslíš o Angelina Jolie tetovanie? Sú už plánujete cestu do tetovacieho salónu? Ešte zanechať svoje pripomienky.

Ďalšie celebrity tetovanie na tento tetovanie app.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

load...