Noviny

Ricínový olej Enema - Čo to je a aké sú jeho výhody?

Ricínový olej Enema - Čo to je a aké sú jeho výhody?

To je používané ako preháňadlo, elixír mladosti a bol ponúkaný ako zázračný liek pre takmer každú chorobu na zemi takmer pred sto rokmi. Dokážete odhadnúť, čo je to, že sme hovorili? Nie je to bylina, korenie, ani bylinné pilulky alebo lektvar; ale olej nazýva ricínový olej. Edgar Cayce, mystik, odporúčaná ricínový olej vo forme balíčkov, klystíry a jednoduchú požití pre takmer každý zdravotný problém. A tam bol v čase, keď tento olej bol základom v takmer každej kuchyni a malé deti nemohli každý deň uniknúť svoju dennú dávku tejto horkej oleja v dopoludňajších hodinách. Ale v dnešnej dobe, mnohí z nás ani nepočul ricínového oleja. Áno, veda prijal lesk off oleja. Bolo povedané, že jeho prínos pre zdravie sa preceňuje.

Ďalej len, uzdravenie 'povesť ricínového oleja mohla vziať hit, ale stále si zachováva svoju pozíciu výnimočného preháňadlo pre čistenie čriev, činidlo pre vyvolanie pôrodu, a super duper pomoc pre zvýšenie krásu našich vlasov a pokožky. Budeme hovoriť podrobne o vlastnostiach ricínový olej je ako preháňadlo a ako môžete použiť ricínový olej ako klystír. Koniec koncov, čisté črevá sú príliš dôležité, aby bola ponechaná náhode!

Ricínový olej Ako Laxatívum:

Úloha ricínový olej ako preháňadlo priťahuje veľa pozornosti. To sa používa na liečbu zápchy a tiež očistiť naše črevá. Pôsobí tak, že zvyšuje pohyb čriev, nútiť stoličku ľahko vytlačiť von. Vedci chceli zistiť, ako ricínový olej funguje a prečo je to tak účinné preháňadlo. Po dlhom výskumu zistili, že Ricínoolejová kyseliny, mastné kyseliny, ktoré tvoria asi 90% z ricínového oleja, sa viaže na svalových buniek na stenách čriev a spôsobuje sťahy. Vedecký tím takisto zverejnila svoje výsledky v Proceedings of the National Academy of Sciences.

load...

Ako môžete použiť ricínový olej ako preháňadlo?

Ricínový olej môže byť odoberaný pomocou úst, alebo klystíru cez konečníka.

1. Ústami:

 1. Vezmite 1 - 2 polievkové lyžice denne alebo ako je predpísané lekárom.

2. V klystír:

Klystír olej môže byť tad Messier ako pravidelný klystír, ale stačí nasledovať naše rady, aby sa znížilo riziko rozliatia a tiež odvodiť maximálny úžitok zo svojho oleja klystíru ricínového:

 1. Budete potrebovať klystír kit. Neodporúčame klystír vrecia, pretože nevytvárajú dostatočný tlak, aby sa zasadila oleja vášho konečníka (koncovej časti hrubého čreva) a nie sú všeobecne dobré pre odber ropných klystír. Striekačiek fungujú najlepšie pre ropné klystír. Odporúčame, aby ste si kúpiť štandardné striekačku z centra Ajurvédske Paňčakarma blízkosti.
 2. Všetky klystíry ropy by malo byť vykonané s plným žalúdkom. Môžete naplánovať oleja klystír ricínový po obede alebo od 10 do 2pm, ako vaše telo schopnosť absorbovať ich na svojich vrcholov v tejto dobe.
 3. Uistite sa, že máte teplej miestnosti, staré utierky a trochu súkromia.
 4. Môžete použiť 60 - 90 ml ricínového oleja bezpečne naraz.
 5. Zahrejte olej, kým je vlažná. Tým sa zvýši jej absorpciu v hrubom čreve.
 6. Trysku a injekciu do hrubého čreva. Ak je to možné, nájsť niekoho iného, ​​kto tú česť pre vás (možno váš partner). Najlepší spôsob, ako ich ležať na ľavom boku s ľavú nohu rovno a pravého kolena sa ohýbal. Uistite sa, že ste schopní dostať svoje riti striekať v klystíru. Ak nemožno tak urobiť, budete musieť zavolať na niekoho o pomoc.
 7. Uistite sa, aby sa zasadila v tryske asi 3 palce. Relaxačné a vstrekovanie oleja.
 8. Zanechať malé množstvo oleja v striekačke. Prečo? Takže nemusíte tlačiť v žiadnom vzduchu do konečníka s olejom...
 9. Ponechať oleja tak dlho, ako je to možné (odporúčanú dobu 30 min.).
 10. Evakuovať a chillax.

Ako často ste sa ricínový olej Enema?

Môžete ísť na to počas troch po sebe idúcich dní bez akýchkoľvek problémov. Ale odporúčame, aby sa poraďte so svojím lekárom a robiť, čo sa hovorí.

load...

Opatrenia:

Neberte si ricínový olej klystír, ak trpíte:

 • Prechladnutie alebo chrípku
 • Zažívacie ťažkosti
 • Cukrovka
 • Hnačka
 • Obezita
 • Spotreba jedu

Výhody ricínového oleja klystír:

Kyselina Ricínoolejová v ricínovom oleji spôsobuje kontrakcie v stenách čriev, ktoré pomáha tlačiť na exkrementy, ako stolice. To pomáha uľaviť od zápchy. Ricínový olej má tiež vlastnosť, aby sa zabránilo absorpcii kvapalín z čriev. To umožňuje ľahšie priechod odpadu. Jej ďalšie ricínový olej klystíry výhody patrí:

 • Zmäkčuje stolicu
 • Kontroly nadúvanie kvôli plynu
 • Zbavuje z distention
 • Užitočné pri liečbe artritídy a reumatizmu
 • Užitočné pri liečbe sexuálnych porúch
 • Liek na prekyslenie
 • Zmierňuje bolesti chrbta
 • Controls Vata "

Už ste niekedy používa ricínový olej? Ak áno, čo si o tom myslíte? Poznáte nejaké ricínový olej klystír recepty? Neváhajte a podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch!

load...