Noviny

15 najlepších základov Airbrush

15 najlepších základov Airbrush

Má vaša základové trhliny, takže make-up hľadá nerovný? Je to pre vás ťažké si vybrať základ, ktorý dopĺňa vašej pleti, pleť a dokonca aj tváre rez? Ak áno, môžete byť jediný krok od skúmanie riešenie pre všetky vaše make-up zmätky - airbrush nadácia!

Čo je to airbrush základ? Airbrush základy sú kľúčom k bezchybné make-up a dobrý vzhľad. Ak nemáte vlastní jednu, neviete, čo vám chýba! Ver mi, keď som to hovoriť - budete potrebovať dobrý airbrush základ, ak chcete, aby vaše make-up, aby fungoval správne. Kľúčovým slovom je tu, dobré '! Ako si vybrať ten správny základ airbrush? Áno, s pomocou tohto zoznamu!

Poďme sa pozrieť na 15 Best Airbrush nadácie k dispozícii v Indii:

Vítam tento silný make-up nástroj make-up kit. Vyberte si jeden z týchto úžasných produktov, a budete pripravení!

load...

1. Dokonalosť Mist airbrush Foundation Sephora:

Vitajte pekný vzhľad a dokonalý make-up skončiť s dokonalosťou Mist Airbrush Foundation Sephora. Svetlo a nemastný vzorec tejto airbrush základu zmesi rovnomerne s pokožkou. To prepožičiava hodváb ako žiara na koži, ktorá môže trvať až 10 hodín. Je tiež bez chemikálie, ako sú paraben sulfátov a ftalátu a nekomedogénny od prírody. Základom je dodávaný v rade odtieňov a má pre každého niečo.

Cena a množstvo: 28 $ 2,5 oz

2. Photoready airbrush Foundation Revlon:

To airbrush základ prichádza s dobroty údajný make-up značky Revlon. Má nemastné báze a nespôsobuje akné. Má hladký povrch a je dokonalý profesionálny touch-up nadácie. To môže byť používaný ľuďmi, ktoré majú citlivú pokožku rovnako.

load...

Cena a Množstvo: Rs. 1,300 Rupees pre 1,4 ounce

3. Glamaire Airbrush Foundation By Graftobian:

Tento exkluzívny airbrush základ príde do cesty z domu make-up značky Graftobian. Jeho hodvábny dotyk mieša tak ľahko, že sa rozpúšťa v koži v žiadnom momente. Ponúka dlhotrvajúci lesk a základňa je tak bezproblémové, že make-up môže trvať niekoľko hodín bez nutnosti použitia retušovania. Základom je šetrný k pokožke a nespôsobuje akné, takže je ideálny pre ľudí s citlivú pokožku.

Cena a Množstvo: Rs. 2465 1 oz

4. Bezchybné airbrush make-up podľa Belloccio:

Bezchybná Airbrush make-up by Belloccio je pravidelné opotrebovanie airbrush základ, a ponúka tiež hojenie kožných vlastnosti. Nevyžaduje občas touch-up a je prostý parabénu a vône. To znižuje starnutie pokožky a má mladistvý vzhľad. Páči sa mi, že to je tak ľahký a šetrný k pokožke, že to nepredstavuje žiadnu hrozbu aj pre najcitlivejšiu pleť.

Cena a Množstvo: 14,99 $ za 15ml

5. HD airbrush make-up Mac:

HD Airbrush Makeup Foundation Mac je vysoko hodnotené make-up nadácie. Kvapalina vzorec je nemastný a mäkká. Spoločnosť ponúka spočítať odtieňov a má jeden pre každý tón a typ pleti. Ponúka koža revitalizačné prínos je príliš.

Cena a množstvo: 32 $ za 50ml

6. Liquid Airbrush Foundation By Kevyn Aucoin:

Liquid Airbrush Foundation by Kevyn Aucoin je nutnosťou pre všetkých make-up milujúci ženy. Tekutej forme tohto Airbrush nadácie spája rovnomerne a poskytuje dobré krytie proti tmavých škvŕn a škvŕn. To zvlhčuje pokožku, bez toho by to mastná. Ponúka tiež viditeľný lesk, ktorý nevyzerá neprirodzene.

Cena a Množstvo: Rs. 2,935 na 0,68 oz

7. Glamour make-up nadácie podľa Dinair:

Glamour make-up nadácie by Dinair je vysoko kvalitný airbrush základ, ktorý ponúka niekoľko výhod kože. To je základom odolný proti vode. To sa nikdy upchávajú póry, pretože sa jedná o non-comedogenic produktu. Značka ponúka rôzne odtiene dopĺňať rôznymi pleť. Môžete dokonca kombinovať rôzne odtiene získať požadovaný odtieň. To je tiež bez parabénu, vďaka čomu je bezpečné miesto pre svoje koži. Ponúka stredné krytie proti slnečnej škvrny rovnako.

Cena a Množstvo: 21,79 $ na 1,15 oz

8. Amazonských Clay Full Coverage Airbrush Foundation By Tarte:

Amazonská Clay Full Coverage Airbrush Foundation od Tarte je skvelý voľba pre ženy teší na výnimočné pokrytie. Má mastenec voľné formule a nevysychá pokožku. Jeho prášková formula ponúka bezproblémovú aplikáciu, ktorá umožní intenzívny krytia proti škvŕn a vekových znamenia. Pokrytie ponúkané týmto nadácie je tak prirodzené, že koža nevyzerá poháňané alebo duch biela. Je tiež bez kožných škodlivých chemických látok, ako je paraben a ftaláty.

Cena a množstvo: 36 $ za 0,247 oz

9. Ultra Series Airbrush Foundation By Luminess Air:

Ultra Series Airbrush Foundation by Luminess Air patrí do rozsahu bezchybný make-up riešenie. To ponúka 36 prírodných odtieňov na výber. To umožňuje jednoduché pokrytie vrások, stareckých škvŕn, akné a škvŕn. Nadácia funguje ako štyri v jednom Beauty solution- primeru, korektor, hydratačné a nadácie.

Cena a množstvo: 42 $ na 16 ml

10. Rýchly a bezchybný Airbrush Foundation Sally Hansen:

Jedná sa o vysoko hodnotené airbrush základ americkým obrie make-up spoločnosti Sally Hansen '. Rezistentné zloženie vody Fast a Flawless Airbrush Foundation Sally Hansen ponúka dlhotrvajúci a rovnomerné pokrytie. To zlepšuje tón pleti s konštantnou použitie a ponúka ideálne odtieň pre každý typ pleti.

Cena a množstvo: 19 $ na 42,5 g

11. Dream Liquid Mousse By Maybelline:

Maybelline, kozmetický gigant, predstavuje sen Liquid Mousse Airbrush Foundation, ktorá ponúka viac kožných výhody. Znižuje výskyt otvorené póry a je nekomedogénny. Ponúka dlhotrvajúcu pokrytie svojím rozsahom 12 bohatých odtieňov. Jeho vôňa-menej vzorec je do značnej miery bez oleja, čo je, správna 'produkt pre ľudí s citlivú pokožku.

Cena a Množstvo: Rs. 600 30 ml

12. HD Airbrush make-up nadácie By Belletti Studio:

Belletti Studio je obrovský meno v make-up priemysel. Na báze vody airbrush základ tohto módneho gigantu, funguje to ako sen pre ženy, ktoré chcú bezchybnú pleť. Ponúka kvalitné prvotriedne, ktorý živí vašu pokožku a neobsahuje paraben, oleja a vône. Plnenie vodou na báze formule neupcháva póry kože.

Cena a množstvo: 14 $ za 1 oz

13. Airbrush Makeup Foundation desať Image:

Tento ocenený airbrush make-up nadácie by Ten obraz je potrebné v zozname bezšvíkových typov základových. Jeho transparentný vzhľad ľahko mieša na rôzne typy pleti a dokonca môžete prispôsobiť odtieňov zmiešaním existujúcich odtieňov. Ponúka odolnú základňu, ktorá zostáva nedotknutá na slnku príliš dlho.

Cena a množstvo: EUR 31 na 30 ml

14. Striekacia pištoľ podľa Foundation obsedantne kompulzívnej Cosmetics (OCC) Skin:

OCC pleť make-up značky má svoj Airbrush Foundation, ktorá môže ponúknuť stredné až vysoké krytie. Pár kvapiek ponúkajú bezproblémové pokrytie, čím sa produkt s dlhou životnosťou. Ponúka lesk na základe žiadosti a je odolný proti vode, odolná proti potu a odolný proti roztrhnutiu.

Cena a množstvo: $ 25 na 4 oz

15. Pre S / B Striekacie pištole podľa nadácie Tempt:

Tempt je údajný medzinárodný make-up značky, má prísť s Superlight a nemastnú airbrush základ pre módne divy po celom svete. Ponúka 12 jedinečných odtieňov, ktoré vyhovujú všetky typy pleti a tónov. Vzorec nadácie dáva dlhú dobu opotrebenie, bez chaotický make-up praskanie problémy. Má matný povrch aj pod štúdiovými svetlami pre hodín.

Cena a množstvo: 28 $ za 1 oz

Ak ste make-up milenec, budete určite tešiť na bezproblémovú povrchovú úpravu s týmito úžasnými produktmi. Dajte im vyskúšať a nikdy uspokojiť s ničím menším, už nikdy!

Ste fanúšikom nejakého airbrush základovej značku? Páčilo sa vám príspevok? Podeľte sa o svoje názory v sekcii komentáre.

load...