Noviny

Najlepšie parfémy značky Ferrari - naša špička 10

Najlepšie parfémy značky Ferrari - naša špička 10

Vy všetci musia mať počul o voze Ferrari, ale viete, že sa značka predáva aj parfumy. Áno, to je pravda, a tu sú moje top 10 voľby Ferrari parfumy:

Najlepší Parfémy Ferrari

1. Ferrari Black Shine:

Čierny lesk Ferrari sa začal v roku 2015 Bernard Ellena z domu Ferrari. Má najvyšší tóny červeného pomaranča, Amalfi citrónu a levandule, ktorý má základňu tóny Virginia, jantáru, vanilky, usne, pižma a cédru.

load...

2. Ferrari Essence Musk:

Podstatou Musk Ferrari definuje perfektnú kombináciu sofistikovanosť a luxus, ktorý má návykové a príťažlivý arómu. Jedná sa o najnovšie parfum začala Ferrari v ranom období roka 2017. Vrchný tón tejto vône je grapefruit s nuansy zelených, čerstvých a šťavnaté mandarínky listy.

3. Ferrari čierna:

Ferrari čierna parfum bol prvý parfum z Ferrari, ktorý je stále medzi najpredávanejšie parfumy a miloval sveta. Má najvyšší tóny vápno, červeného jablka a slivky s Bade tónmi jantáru, pižma, vanilky a cédra.

load...

4. Ferrari strieborná podstata:

Táto extrémna elegantná a zvodná vôňa z domu Ferrari patrí drevitá vôňa rodinu. Má základ Poznámky Atlas cédru, pižma a kadidla vzhľadom k tomu má hornú tóny muškátového orieška, tymián, korenie, šalvie a škorice.

5. Ferrari Uomo:

S bohatou a intenzívnej definície Ferrari Uomo sa začal v roku 2009. To má úvodný tóny sicílskeho citrónu, má veľmi silný napriek tomu jemné základne. Nos za touto vôňou je Alberto Morillas.

6. Scuderia Ferrari:

Jedná sa o veľmi vášnivá vôňa určený pre ľudí, ktorí sú určované a plné emócií. Autorom tohto parfému je Karine Dubreuil. Vôňa je obohatený o zelenej mandarínky, studené mäty a levandule.

7. Ferrari Red Power:

Začal v roku 2016, Ferrari červená sila je aromatická Fougere vôňa. Má najvyšší tóny ružového korenia, červeného pomaranča a levandule s tonka, pačuli a cédru ako jeho základ poznámky.

8. Ferrari č.1 Ferrari:

Ferrari No 1 patrí do čeľade drevitá vôňa. To bolo vypustené v roku 2001. Základné tóny tejto úžasnej vône je Oakwood, céder, ambra a santalové drevo so špičkovými tóny limetky, čerstvé živice a bergamotu.

9. Ferrari Extreme:

Ferrari extrém bol navrhnutý Albertom Morallis z domu Ferrari, ktorý sa začal v roku 2006. Základné tóny tejto vône je pižmo a dubové drevo a horné poznámky sú kardamon, pelargónie a bergamot.

10. Ferrari Racing:

Ferrari racing sa začal v roku 2003. Jedná sa o veľmi návykový a príťažlivá vôňa, ktorá patrí do čeľade drevitá vôňa. Má najvyšší tóny bazalky, grapefruitu, korenia, bergamotu a mandarínky s labdanum, benzoin, pačuli a santalového dreva ako jej spodné tóny.

Teraz, tento článok by mohol určite vás ohromení o Ferrari, že tiež vyrába parfumy. Takže, ktorý z nich budete vyberať? Podeľte sa o svoje myšlienky s nami.

load...