Noviny

10 najlepších bylinných protizápalových tabliet a doplnkov

10 najlepších bylinných protizápalových tabliet a doplnkov

Myslíte si, zostávajú prilepené na prednej strane televízora alebo na obrazovke počítača celý deň? A vy, ktorí trpia opuchy a bolesti spôsobené že? No, ak hľadáte "na" riešenie pre vaše problémy s kĺbmi, tento príspevok môže byť nápomocné.

Kĺbové problémy sú už sťažnosť samotných starších. Dokonca aj mladí a energickí ľudia trpia, a to vďaka ich sedavý životný štýl a dlhé pracovnej doby. Ste si vedomý toho, že bylinné protizápalové tablety vám pomôže zbaviť toho bolí tuhosť? Prečítajte si o to vedieť, ako dobro prírody vám pomôžu hojdať opäť v akcii!

Poďme sa pozrieť na 10 najlepších Bylinné protizápalové tablety:

1. Zenith Nutrition Omega EFA DHA kapsule:

Omega EFA DHA kapsule zenitu Nutrition obsahuje optimálne hladiny omega-3 esenciálne mastné kyseliny je kyselina dokosahexaenová (DHA). Rybí olej je bohatý na omega-3 EFA, ktoré sú polynenasýtené dobré tuky. Semená, ako je orech a ľanu sú rastlinné zdroje pre rovnaké. Omega 3 esenciálne mastné kyseliny pomáhajú regulovať hladinu cholesterolu a krvný tlak. Premena Omega 3 esenciálnych mastných kyselín môže vytvoriť protizápalové látky, ako sú leukotriény a prostaglandíny, ktoré pomáhajú zvýšiť mobilitu a flexibilitu kĺbov.

load...

2. Bylinné protizápalové Inflamin tablety:

Rastlinný protizápalový Inflamin tabliet môže liečiť všetky bolestivé a zápalové stavy, ako je osteoartritída, bolesti chrbta, bolesti kĺbov, spondylitídy a bolesti kĺbov spojené s pohybového aparátu. U pacientov, po užívaní týchto tabliet nahlásiť drastické zníženie opuchy kolenných kĺbov a zlepšenie flexie. To tiež účinne redukuje rannú stuhnutosť a citlivosť kĺbov.

3. Byliny zlata Pain-ľahkosťou tablety:

Je to prírodný prípravok na liečbu zápalu v tele. Jeho bylinná formula poskytuje úľavu od bolesti kĺbov, bolesti chrbta a príznaky artritídy.

4. Kurkuma kurkumín Advanced 95 Kapsule:

Kurkumu kurkumín Advanced 95 nie je len pracovať ako protizápalový prostriedok. To tiež pomáha udržiavať zdravie srdca, zlepšuje krvný obeh, posilňuje imunitu a podporuje správnu funkciu pečene a mozgu. Obsahuje účinné antioxidanty, ktoré pomáhajú reverznej chronických stavov. Tablety sú bez nezdravých aditív, príchute, sladidlá, umelých farbív a konzervačných látok.

load...

5. Protizápalové Podporné kapsule:

Protizápalové kapsule Support obsahuje extrakt Boswellia serrata, ktorý má protizápalové vlastnosti. To tiež obsahuje kurkuma (kurkumín) extrakt, ktorý stimuluje telo produkovať viac kortizón. Kortizón má histamínu znížením majetku. Obsahuje tiež zázvorového extraktu, ktorý má protizápalové vlastnosti.

OTC lieky pracovať, samozrejme. Ale môžu tiež vyvolať nežiaduce účinky. Našťastie existuje celý rad prírodných zložiek, ktoré môžu pomôcť znížiť každý zápal v tele.

Tu sú niektoré z najlepších bylinných protizápalovými doplnkov:

1. Kajenské korenie:

Kajenské korenie obsahuje kapsaicínu, čo je protizápalové činidlo. To nielen znižuje opuch a bolesť, ale tiež zlepšuje mobilitu pacienta.

2. Ginger:

Suchý prášok zázvor má výborné protizápalové vlastnosti. Štúdie ukazujú, že zázvor znižuje bolesť artritídy účinne znižovanie hladiny prostaglandínu v tele. Štúdia z roku 2005 naznačuje, že zázvor môže znížiť zápal a bolesť účinnejšie ako nesteroidné, protizápalové rastlinných drog.

3. Diablova Claws:

Tradičné liečba reumatoidnej artritídy sa zvyčajne používa Čertovej pazúry. Účinne upokojuje zápal šliach a osteoartritída bolesť a zmierňuje bolesti chrbta a krku rovnako.

4. White Willow Bark:

Kôry bielej vŕby obsahuje zlúčeniny podobné aspirín a je účinný pri liečení miernej až závažnej kolená a bolesti bedrového kĺbu. To tiež znižuje akútnej bolesti kĺbov a pomáha liečiť osteoartrózy.

5. Black Cherry Extract:

Višne sú nielen chutné, ale tiež obsahujú niekoľko zdravotných výhod! Tieto čerešne majú podstatné antioxidanty, ktoré môžu účinne znížiť hromadenie kyseliny močovej v kĺboch ​​a zníženie dnu.

Body na zapamätanie:

Ak trpíte chronickým zápalovým ochorením všetkého druhu, mali by ste mať na pamäti nasledujúce body:

  • Konzumovať veľa ovocia, zeleniny a morských plodov pravidelne.
  • Zahŕňať veľké množstvo tmavých zeleniny vo svojej každodennej strave, pretože majú tendenciu obsahujú protizápalové látky.
  • Zahŕňajú byliny, ako je zelený čaj a kurkuma. Oba obsahujú polyfenoly a bioflavonoidy. Tieto zlúčeniny pomáhajú pri znižovaní produkcie voľných radikálov v organizme.
  • Vyhnúť sa potraviny ako cukor, sacharidy a stužených olejov, pretože zvyšuje zápal v tele.
  • Vezmite multi-vitamín alebo minerálna doplnok každý deň. Tieto tablety obsahujú kyselinu listovú a zlúčeniny, ktoré môžu bojovať zápal. Prosím, poraďte sa so svojím lekárom k jeho zvoleniu.
  • A konečne pustiť alkoholu, fajčenie, kofeín, nikotín a získať úľavu od zápalu.

Bolesti sú súčasťou nášho života, ale nie tie, ktoré vznikajú v dôsledku zápalu, ak budete konzumovať tieto prírodné ingrediencie! A v prípade, že ste sa so zápalom, potom sa tieto voľne predajné lieky sú k dispozícii pre okamžité úľave.

Ak ste našli tento článok informatívne a zaujímavé, prosím zanechať komentár nižšie. Ak viete, ďalšie domáce opravné prostriedky na liečbu zápalov, prosím podeľte sa o ne tu.

load...