Noviny

Najlepšie Yin a Yang tetovanie - naše top 10

Najlepšie Yin a Yang tetovanie - naše top 10

Yin a Yang je čínsky koncept, ktorý hovorí o prácu a tok života. Vonkajší kruh kruhového obrázku stelesňuje celý svet, zatiaľ čo vnútorné časti sú rozdelené do jin, čiernej portion- a Yang, biele časti. Avšak, ani časť má úplne jednu farbu. To symbolizuje, že v živote dobré aj zlé nemôže existovať bez druhého, a že nič nie je úplne biela alebo čierna. Na yin yang tetovanie by byť silným adaptáciou tejto veľmi múdre čínske učenie.

The Best Yin Yang tetovanie

Niektoré yin yang tetovania návrhy sú nasledovné.

1. Kvetinový yin yang tetovanie:

Tradičné jin jang môže byť poskytnutá kvetinové zvrat od farbenie tetovanie s kvetinami. Tetovanie by mohlo byť napustené v rôznych farebných prevedeniach, aby bolo umelecké a živé. Jin môže byť napustené s tmavšie farby, ako je temne modrá, zelená, červená, zatiaľ čo yang môže byť reprezentovaný s svetlejšie farby, ako je žltá, oranžová, ružová.

load...

2. Morská yin yang:

Jin jang tetovanie by mohli byť znázornené ako dve prepletených panien v maternici, ako je štruktúra. Farby by mohla byť kontrastné, ale úplne čierne tetovanie by tiež dobre vyzerať. Morské panny by poskytlo mystickú kvalitu na tetovanie.

3. Feather yin yang tetovanie:

Dva perie môžu byť použité na líčiť jin a jang. Jedným z peria by mohli byť napustené v čiernej ako uhoľ, zatiaľ čo druhý by mohol byť len obrys, takže farba pleti jednotlivca tvorí kontrast. Perie by pridať jemnú a umelecký nádych do tetovanie.

4. Dolphin žralok yin yang tetovanie:

Delfíny sú jemné a hravé, zatiaľ čo žraloky sú násilné a nebezpečné. Obaja títo tvorovia predstavujú jin a jang v hojnosti. Hoci obaja tvorovia majú úplne odlišné temperament, obaja spoločne existovať v mori.

load...

5. Deconstructed yin yang:

Toto tetovanie bude mať všetky časti yin yang v rade. Tetovanie by mohlo byť vykonané na niečí chrbát, alebo na niečí ruku. Tetovanie by mohlo byť napustené ako vertikálne, tak horizontálne. Podstatou by bolo mať všetky časti symbolu na jednom mieste.

6. Symbol sám:

Jin jang v plnom rozsahu by bolo skvelý a jednoduchý tetovanie na atrament. To yin yang tetovanie by nemali byť náročné na priestor, a preto by mohol byť napustené takmer kdekoľvek v tele.

7. Slnečné yin yang tetovanie:

Jin jang tetovanie by mohlo byť uzavreté na slnku. Hranice slnko by mohla tvoriť celkový súčet, zatiaľ čo divízia vnútri by mohla byť vyrobená tak, aby dokonale reprezentovať čínsky symbol. Tu, slnko by sa správal ako ochranca a vyváženie brankára.

8. Oheň a voda tetovanie:

Oheň je deštruktívny, aktívny, rozšírenie, zatiaľ čo voda je pokojná, submisívny a pasívne. Oba tieto prvky sa od seba líšia podstatne. Avšak, rovnako ako jin a jang, oba tieto prvky udržať rovnováhu vo svete.

9. Kmeňové jin a jang tetovanie:

Jin a jang tetovanie by mohlo byť zobrazovaný s kmeňovým dizajnu. Obrysy by mohlo byť vykonané v čiernej a nafarbený na takmer akúkoľvek časť tela.

10. Paw tlač jin a jang:

Jeden tetovanie zvyčajne symbolizuje veľa vecí. Či už ste milovník zvierat, alebo len chcete niečo iné vy, je yin yang tetovanie s odtlačkami labiek by byť inovatívne a kreatívne tetovanie na atrament.

Tvarovať tetovanie myšlienku dobre a vyhnúť ľútosť; Tetovanie For All je riešením pre akékoľvek tetovanie zmätok.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...