Noviny

Top 10 salónov krásy celebrít

Top 10 salónov krásy celebrít

Ste na pozore celebritami ako kozmetické ošetrenie? No, nemusíte zháňať už nie. Tu je zoznam 10 najobľúbenejších celebrít salóny v Indii.

Premýšľali ste niekedy, ako sa môžete dostať vzhľad svojho obľúbeného super hviezda? Určite môžete získať najlepšiu liečbu na celebrity krásy. Existujú tisícky krásy roztiahnutý cez miest a obcí. Ale nie obyčajný salon je dosť dobré pre celebrity. Druh liečby, ktoré vyžadujú hviezdy môžu byť ponúkané iba elitných salónoch a kúpeľoch. Návšteva salón, ktorý zabezpečuje, aby celebrity môže byť úplne iná skúsenosť. Personál je určite dobre vyškolení a vybavenie a ošetrenie budú určite stavu techniky.

Top 10 Celebrity salóny krásy:

Existuje mnoho top celebrít salóny roztrúsených po celej krajine. Ale ak ste Mumbai bydlisko, potom máte šťastie. Najznámejšie a kaderníctvo sa nachádza v meste Mumbai a Pune. Existuje niekoľko dobrých salóny v Dillí tiež, pretože Dillí je domovom mnohých významných osobností. Bangalore je ďalší celebritou centrálne, kde môžete nájsť niektoré z indických najlepších salónoch.

load...

1. Blunt:

Existuje mnoho salóny reťazce, ktoré ponúkajú cez-medializované služby, ktoré nie sú v skutočnosti uspokojivé. Ale B: tupý, ste si istí, cítiť, že ste získali pri liečbe, fit pre celebrity '. To bol hlavný myšlienkou založenia značky salóne u Adhun Akhtar BOZP a Bhabani. Značka má salóny v Mumbai, Pune, Dillí a Bangalore.

2. Metodo Rossano Ferretti:

Dillí hostí veľký počet medzinárodných podujatí. Pre takéto udalosti, veľa zase do salónu služieb Metodo Rossano Ferretti. Tento salón bola založená za účelom ponúkať metódy používané Rossano a Lorenza Ferretti. Salon je známy ponúka služby Dimitri Lafiandra, jeden z najlepších kaderníkov v Indii.

3. Jean Claude Biguine:

Ste inšpirovaný medzinárodnej módy? Potom si medzinárodné liečbu Jean Claude Biguine. Francúzski kaderníci tejto noblesný salóne vám môže ponúknuť medzinárodnej liečbu a štýly, ktoré niekoľko ďalších salóny pôjde. Musíte byť v Bombaji ísť do tohto salónu, pretože to je jediný salón pod značkou v Indii.

load...

4. Monsoon Salon:

Nenechajte sa zmiasť názvom! Tento salón je ďaleko od mokrej bezútešnom sklamanie. Na Monsoon Salónu, v Dillí, môžete získať služby známeho stylista, Ron Anker.

5. Džús:

Potrebujete rýchle riešenie pre vaše vlasy trápenie? Šťava môže byť váš go-to miesto! Na Juice, môžete si nechať upraviť účes za 45 minút. Na rozdiel od vlasový styling, toto salón ponúka oveľa viac. Môžete navštíviť svoje kaderníctvo v Mumbai, Pune a Dubaj.

6. Christiaan Georgio:

Nachádza sa v Grand Hyatt v Bombaji, tento salón ponúka rýchle opravy. To je dôvod, prečo je toľko zaneprázdnený celebrít vtiahnutý do tohto známeho salónu. Za 30 minút, môžete chodiť von zo salónu s čerstvým novým účesom!

7. Jawed Habib Hair and Beauty Salon:

Jawed Habib dobre zavedený salon reťaz je známy po celej krajine. Ale pre mňa, služby Dillí reťazcov neprekročil služieb ponúkaných inými salóny v ďalších mestách. V rovnakej dobe, značka čerpá osobností všetkých mestách.

8. Creme Salon and Spa:

Tento Delhi salón ponúka procedúry, ktoré sú ponúkané v niektorej z najlepších krásy sveta. Áno, môžete získať medzinárodné procedúry urobil za prijateľné ceny.

9. Toni a Guy:

Reťaz založený UK našla oporu v indickom trhu. Vidíme celebrity navštevujúci túto slávnu medzinárodné reťazce vzhľadom k najmodernejšie služby ponúkané tu.

10. Mad O Wot:

Tento salón bola založená slávnu celebritou stylista, Sapna Bhavani. Pracovala s krémom z filmového priemyslu. Teraz, ona ponúka svoje vynikajúce služby v jej salóne v Bombaji.

No, teraz máte podrobný zoznam celebrity vlasových a kozmetických salónov v Indii. Ísť, nechajte sa rozmaznávať a chváliť celebrity-ako make-up a účes. A nezabudnite sa podeliť o svoje názory.

load...