Noviny

Najlepšie malé dizajny Rangoli - naše top 10

Najlepšie malé dizajny Rangoli - naše top 10

Rangoli návrhy vyzerajú skvele pri akejkoľvek príležitosti, ale niekedy nemusia mať čas potrebný k tomu je. Takže aké je riešenie?

Malé rangoli vzory prísť na našu záchranu - berú veľmi menej času a schopnosti čerpať. Tak na čo ešte čakáme? Tu sú top 10 malých rangolis pre vás skúsiť:

1. Tento malý, ale krásny rangoli je ideálny pre všetky náboženské a sľubný funkcie. Práve sme rád, ako jednoduché to je, ako to urobiť. Ďalej len, OM 'znamenie v stredu vyzerá skvele vďaka kontrastným pozadí žltej.

load...

2. Tento malý farebný dizajn vyzerá veľmi pekne na oboch náboženských a neformálne príležitosti. Krásna Pole farieb používa ho znovu robí to vyzerať unikátne. Farby, aby to tak vhodné pre palici. Tieto Diyas aby to bolo ešte krajšie.

3. Tento malý rangoli možno vykonať aj tých najmenších miest a potrebuje veľmi menej skúseností na prácu. Farby pristane. Konštrukcia má drobné detaily, ale nemusí byť perfektné. Milujeme jednoduchý kvetinovým vzorom a svetlé farby.

load...

4. Toto úžasné konštrukcie je určený pre tých, ktorí majú trochu praxe s umením. Existuje veľa farieb používaných v tomto návrhu. Tam je trochu tieňovanie v dizajne taky. Ale táto konštrukcia príliš možno vykonať v ktorejkoľvek časti domu a bude trvať kratšiu dobu, než extravagantné vzory, ktoré vidíte každý deň.

5. Tento svetlý farebný rangoli robí to celkom krásny jeden z malých rangoli vzory, ktoré sú jednoduché a kvetinové robiť každý deň. Farby priťahujú diváka. Dizajn je jednoduchý kvetinovým vzorom a potrebuje veľmi menej schopnosti dosiahnuť.

6. Toto malé a ľahko urobiť rangoli je ideálny pre každého, kto má robiť. Dokonca aj vaše deti budú radi robia tieto vzory doma. Používať farby alebo okvetné lístky, aby znovu túto vzhľad podľa Vášho želania. Farby tu používané sú pomerne jasné a kontrastujúca s žltej, fialovej, bielej zelenej a ružovej

7. Tento svetlý rangoli looksquite pozornosť snaží sa svetlými odtieňmi žltej zelenej oranžovej. Dizajn je jednoduchý Round rangoli ale má veľa detailov v ňom. Ale tento dizajn je vhodný pre všetky príležitosti. Hlavným lákadlom je dizajn Ganéša v stredu a Diyas používané na zdobí ju.

8. Ten je veľmi jednoduchý výber návrhov rangoli malých s nie moc zložité detaily. Milujeme diya používa, aby to jasný efekt. Použité farby sú pomerne jasné a kontrastujúce s ružovej a fialovej sú hlavné farby. Táto konštrukcia môže byť vykonané na aj tie najmenšie medzery.

9. Tento malý rangoli Kolam je trochu zložitejšie ako ostatné, a použité farby sú veľmi kontrastný a jasný. Jasná modrá, zelená, blankytne modrá, oranžová a biela lemovanie dáva dobrý definíciu do rangoli. To vyzerá celkom rangoli pre Holi rovnako ako Diwali.

10. Tento návrh je najjednoduchší všetkých malých vzorov Rangoli. Použité farby sú pomerne jednoduché a nie sú príliš jasné, takže to môže byť vykonané pri akejkoľvek príležitosti. Byť malým rangoli, to trvá celkom zanedbateľné množstvo času, ako aj odborné znalosti. Biely hraničiace pridáva ďalšie definíciu do návrhu

Takže, ktorý z nich sa vám snaží urobiť ako prvé?

load...