Noviny

Najlepšie Brut parfumy pre ženy - naše top 10 tipov

Najlepšie Brut parfumy pre ženy - naše top 10 tipov

Brut - meno, ktoré znamená triedu a intenzívna vášeň prichádza s radom zaujímavých parfumov, ktoré zanecháva výraznú stopu dokonca hodín neskôr. Brut bol zaradený v roku 1960 a urobila veľký vplyv na jeho publikum po celom svete. Je to z tohto dôvodu, že každá verzia Brut je trhák, ktorý sa nakoniec stane všetkých čias hit. Brut má veľmi mužskú cíti k nej, ale nie je obmedzená iba na mužov, tam sú parfémy od Brut pre ženy rovnako.

1. Šampanské Demeter:

Táto vôňa od Brut bol inšpirovaný Don Perignon Champagne. Brut sám označuje najlepšie a najviac suché víno, ktorému chýba sladkosť, ale má svoj význam vzhľadom k svojej vzácnosti. Vôňa tohto parfému líči hrejivosť tohto vzácneho vína dáva off ovocnú vôňu.

2. Brut Faberge:

Tento parfum začína s vôňou levandule, bergamot, bazalka, citrónu a anízu s ylang ylang, jazmínu a pelargónie v jeho jadre a dubového machu, pačuli, santalového dreva, vanilky a tonka bôbov ako svoje základne.

load...

3. Brut Passion Fabergé:

Passion Fabergé ako už názov napovedá, je veľmi silný a dlhotrvajúca vôňa, ktorá má veľmi drevité a korenené cíti k nej. Tento parfum bol zahájený v novom tisícročí, v 2000 rokoch. Vôňa je kombináciou zelené tóny, korenia a drevitými tónmi, ktoré je veľmi unikátny parfum robí.

4. Brut oceány Faberge:

To je jeden klasický vôňa z brut, ktorý sa začal v roku 2007. Inšpirovaný vážne vodné športy dobrodružstvo, tento parfum je tak dobré, ako to môže dostať. Táto vôňa definuje športovci ducha v celej svojej kráse.

5. Brut Revolution Fabergé:

Formuloval známeho Yves Cassar, Brut Revolution sa začal v roku 2006. Vôňa je vodný a drevitá a skladá sa z vôní čierneho korenia, mach, pižmo, pačuli, morské poznámky a čerstvé hrušky.

load...

6. Brut Actif Modrá Fabergé:

Brut Actif Modrá Fabergé je veľmi svieža aromatická vôňa s morské kúzla, ktorý sa začal v roku 1994. Medzi hlavné poznámku vône patrí mäta levandule, hrušky a jablká. Do srdca tohto parfumu možno nájsť vôňa čerstvo pokosenej trávy, poznámky ozónu a muškátu s pižma a santalového dreva základne.

7. Brut Aquatonic Faberge:

Sa začala v roku 1988, Brut Aquatonic Fabergé je jedným z klasiky z Brut. To bolo obnovené v roku 2002. Vonné funkcie exotické vône z hlbín oceánu s ovocnou cíti k nej.

8. Brut Identity Fabergé:

Jedná sa o cyprusy vôňa, ktorá sa začala v novom tisícročí, v 2000 rokoch. To má jedinečnú športovú vôňa, ktorá definuje ones individualitu.

9. Brut pižmo:

Upokojujúce vôňa tajomného pižma je to, čo umožňuje preniknutie vzduchu, keď človek športové Brut Musk. Čisto na základe pižma, to je úspešný Brut originál, ktorý je bestsellerom do dátumu.

10. Brut inštinkt Faberge:

Brut Instinct Fabergé sa začala v roku 1997. Má vôňu muškátový oriešok, estragón, šalvia a vanilky. Je to mierne napriek tomu dlhotrvajúca vôňa, ktorá sa najlepšie hodí pre každodenné použitie.

load...