Noviny

Top 9 kozmetických služieb na Kaya klinike

Top 9 kozmetických služieb na Kaya klinike

Kaya je India je predovšetkým reťazec kliník pre starostlivosť o pleť začatých Marico, predné spotrebiteľských výrobkov a služieb spoločnosti v Indii. Značka má 100 kliník po celej Indii a 20 a navyše kliniku na Strednom Východe. Kaya sa začal v roku 2002 s jediným cieľom poskytovať dokonalú pleť s využitím najmodernejších technológií k dispozícii po celom svete. Klinike Skin služby Kaya sú navrhnuté a dohliada tím skúsených dermatológov a sú vykonávané certifikovanými kožných lekárov. Okrem toho, že služby poskytované Kaya sú US FDA schválila, aby v súlade s najvyššími medzinárodnými štandardmi kvality. Tu sú top 9 kozmetické služby Kaya Clinic Skin ponúka.

Najlepšie Kaya Clinic Skin Services

1. Insta Skin Purify

Insta očistiť ošetrenie pleti je výslovné vyčistenie rituál, ktorý extrahuje nečistoty nahromadenie z kožných pórov, ktorá vám zdravý a osviežujúci pokožku. Služba vyplavuje skryté toxíny cez striedavo vysokú energiu, tryskové rozprašovače fyziologického roztoku vody a čistý vzduch. To nasleduje aplikácia morských rias upokojujúce maska, ktorá odstraňuje odumreté bunky a otravné hromadeniu baktérií na prečistenie pokožky.

2. Aqua Spravodlivosť Luxe

Liečba Aqua Férovosť Luxe využíva technológiu odlupovanie vodným lúčom a Micropatch Botanical Whitening výťažky masku, aby vám okamžitý spravodlivosti za 60 minút. Služba odumreté pokožky, odstraňuje odumreté kožné bunky a vytvára kanály pre hlboké glykolová infúzie do kože. Toto je nasledované comedon extrakcia a vera masáž aloe zlepšiť krvný obeh a upokojuje unavené a prepracovaný svaly. A konečne, Kaya Insta Brightening Micro Maska sa aplikuje na kožu, ktorá sa pokazí melanín dať okamžitej spravodlivosti.

load...

3. Tmavo Circle Reduction

Tmavo liečba zníženie kruh Kaya zahŕňa využitie glykolová šupky, mikro súčasných i domácej starostlivosti riešenie k úplnému odstráneniu tmavé kruhy pod očami. Glykolová kôra rozpadne mŕtve bunky vrstvy a micro prúdu činí pod oblasť očí pevnejšie, k zníženiu pigmentácie a dá vám žiariace a svieža oči.

4. Skin Lightening Peel

Ošetrenie pleti Lightening Peel je špeciálne navrhnutý tak, aby znížiť opálenie a odľahčiť vašej pleti. Tento proces zahŕňa aplikáciu ovocie mastných kyselín kôry, aby sa zabezpečilo jednotné regeneráciu pokožky. Potom špecializovaný krém s tromi zosvetlenie pokožky látok je aplikovaný na kožu, aby sa odstránili existujúce opálenie a pigmentáciu a dá vám jasnejšie a svetlejšie pleť.

5. Akné pupienok-Free Peel

Akné Pimple- Free peeling liečba môže pomôcť, aby sa zabránilo pupienky, a dá vám hladké a bezchybnú pleť. Liečba zahŕňa mierne čistenie pleti, nasledovaný aplikáciou salicylovej gélu kôra, ktorá odblokuje olej žľazy a rozpúšťa povrch olej. Táto liečba sa dezinfikuje kožu, aby sa zabránilo tvorbe akné a ďalšie breakouts. Odlupovanie neutralizačné sa neskôr aplikuje na kožu uzavrieť postup.

load...

6. Laser Hair Reduction

Liečba Kaya Laser Hair Reduction pracuje na vnútorných vrstiev kože znížiť chĺpky z koreňov a zabrániť ďalšiemu rastu. Klinika používa US- FDA schválil laserovú technológiu a bezbolestné vlasy Free laserové systémy, aby vám tie najlepšie služby.

7. Intensive Hair Koreň Therapy

Intenzívna liečba Vlasy Root je one stop liečbu vypadávanie vlasov u mužov i žien. Cez liečbu, životne dôležité živiny a rastlinné extrakty sa infúziou do korienky vlasov pomocou mikro injekcií, ku kontrole vypadávanie vlasov a stimuluje rast vlasov. Liečba ukáže pozitívne výsledky v priebehu 2 až 3 mesiacov o postupe.

8. Juvéderm XC Beautifillers

JuvedermTM XC je výplň liečba derma, ktoré môžu pomôcť zvrátiť roky škody a obnoviť svoj mladistvý vzhľad. Tento jednoduchý, non-chirurgické služby doplní vašu pokožku s kyselinou hyalurónovou, prirodzene hydratačné látky, ktorá dáva pevnosť pokožky a plnosť. Táto služba vám poskytne hladké, napnuté a mladší vyzerajúca pleť len za 30 minút. Výsledkom bude trvať až jeden rok, ak riadne udržiavané.

9. Clear Fresh Control Oil

Clear čerstvé liečba Control Oil je špeciálne vyvinutý pre mastnú a aknóznu pleť. Liečba spočíva v použití rastlinných výťažkov, ako je kudzu, kvet harmančeka a extrakt lopúcha extrakt koreňa k zníženiu kožného mazu vylučovania a prebytočné nečistoty z kože. Pokožka je jemne exfoliated, aby sa odstránili odumreté bunky, a nasleduje aplikácia čistenie masky, utiahnuť póry.

Zažili ste niekedy niektorý z týchto kožnej kliniky služby Kaya? Môže byť by ste chceli, aby tieto kozmetické služby teraz. Podeľte sa o svoj názor s nami

load...