Noviny

Najlepšie pavúky tetovanie - naše top 10

Najlepšie pavúky tetovanie - naše top 10

Zdobenie tela je potrebné rozlišovať a značka svoje telo v unikátnym spôsobom. Jedná sa o formu uznania za umenie. Tetovanie môžu byť vyrobené z rôznych konceptov a nápadov. Pavúk tetovanie majú rôzne významy, z ktorých väčšina sa vzťahujú k smrti alebo trest vo väzení.

Najlepší Spider Tetovanie

Tu je desať pavúk tetovanie vzory, ktoré sú veľmi zaujímavé nahliadnuť na adrese.

1. Pavúk s lebky tetovanie:

Pavúk tetovanie majú mierne gotickej stranu k nim. Jeden pavúk tetovanie Myšlienka je, že lebky s pavúčej tela. Tetovanie bude vyzerať smrtiace trošku desivé, ale zároveň zaujímavé a divoko odlišné.

load...

2. Pavúk visí na webe:

Pavúči visiace z webu by urobiť veľký pavúk tetovanie. Tetovanie by mohlo byť úplne s nádychom šedej alebo čiernej a bude vyzerať najlepšie, keď zverejnil na ruky.

3. Rad pavúkov:

Ak jeden pavúk zdá minimalistický, mohli by ste atrament rad pavúkov lezie rôzne časti tela, ako krk, paže, chrbát, trup a nohy. Tetovanie by mohlo byť vykonané v čiernej a pavúky môžu byť domáce druhy pavúkov alebo tie o niečo viac jedovaté.

4. Farebné pavúk tetovanie:

Pavúky sú vnímané ako čierne a strašidelnými tvory, že jeden by mal držať ďalej od. Farebné spider prináša iný aspekt tohto tvora.

load...

5. Spiderman pavúk tetovanie:

Spiderman je veľmi dobre známa postava. Ako komiks a prispôsobený filmu sú veľmi populárne. Základná zápletka prebýva na mladých dospelých, ktorí sa uhryznutie pavúkom a získa superhrdinu síl. Dalo by sa tetovanie pavúka z obleku to superhrdina nosí alebo tetovanie oblek sám cez hrudník.

6. Spider s kockami:

Tetovanie majú byť dekoratívne, umelecké a inovatívne. Pavúk s párom kociek sa vzťahuje na všetky tieto aspekty a robí tetovanie skutočne stojí farbenie.

7. Kmeňové spider design:

Kmeňové pavúk tetovanie design vykonané v čiernej a bielej by bol veľmi príjemný spôsob, ako ozdobiť svoje telo. Kmeňové Design by odstránilo prchlivosti pavúka a robiť tetovanie vyzerať priateľský a dekoratívne miesto desivé a nebezpečné.

8. Pavúk lezie na krk:

Pavúky zvyčajne šalieť ľudí. Pavúk lezie niečí krk by bolo zaujímavé tetovanie, rovnako ako nadviazať hovor. Jediná nevýhoda tohto tetovanie je, že by mohlo byť niekoľko ľudí, ktorí by ju mohli nesprávne vykladať ako skutočný pavúk a snaží sa ho odohnať krku.

9. Pavúk vnútri jeho webe:

Pavúk točí svoj vlastný web. Pavúk vnútri pás môže predstavovať jednotlivec je si vedomý skutočnosti, že má robiť jeho vlastné rozhodnutia a nemôže obviňovať ostatné pre tie, ktoré idú zle. Inými slovami, človek je zodpovedný za vytváranie svoje vlastné rozhodnutie v živote, či už dobré alebo zlé.

3D 10. Pavúky:

3D je nová technika tetovanie, ktoré dodáva 3 dimenzionální aspekt tetovanie, ktorá bola predtým určená len pre 2 rozmery. Tieto 3 dimenzionální aspekty priniesť výšku, hĺbku a šírku na tetovanie, aby to vyzeralo realisticky a hmatateľné.

Viac fascinujúce tetovanie a vybrať ten najlepší nápad pre vás.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...