Noviny

Najlepšie arabské tetovanie - naše top 10

Najlepšie arabské tetovanie - naše top 10

Arábia má bohatú históriu a kultúrne zázemie a arabský jazyk je jedným z najkrajších jazykov na celom svete. Tok Cursive z jedného písmena na druhej strane má kráľovský vzhľad. Pre ľudí z iných krajín, tento jazyk, keď nafarbený na ich telách z nich robí vyzerať exotický a tajomný. Pre ostatné, význam ich arabskými tetovanie ide o niečo hlbšie, než povrchné vzhľad. Sú to ľudia, ktorí sú plynule v jazyku alebo ste tvoril prílohu k svojej kultúre po návšteve Maroka alebo nejaké iné arabskej krajine.

Úžasné Arabčina Tetovanie

1. Cursive arabský slová tetovanie:

Arabské tetovanie všeobecne zahŕňajú slová alebo frázy napísané v prekrásnom Cursive arabským písmom. Či sa jedná o krátke slovo alebo dlhé fráza tetovanie vám dáva iný-pozemský vzhľad.

2. Mená v Arab:

Mnoho ľudí, ktorí majú radi vzhľad arabskom skriptu, dostať ich mená vytetované v arabčine na ktorejkoľvek časti tela. To je najbežnejší druh arabskej tetovania. Dizajn

load...

3. Arabský tetovanie s nápisom, ktoré tvoria srdce:

Mnoho časov ľudia arabské tetovanie so slovami umiestnených takým spôsobom, že tvoria rôzne tvary, srdca sú najčastejšie. To dáva tetovanie definitívny tvar a zároveň poskytuje jej exotickú arabskou vzhľad taky!

4. Gap konštrukcia Arabský tetovanie:

Zvláštny spôsob písania arabský skript je medzera dizajnu v scenári Nastaliq kde slová výrazu alebo písmená slová sú zapísané v kruhovej móde. To dáva tetovanie atraktívny vzhľad aj pre tých, ktorí nemôžu čítať scenár.

5. Arabský tetovanie pre love passion slobode:

Tri spoločné slov arabskými tetovanie sú láska, vášeň a slobodu. Všetky tri z nich sú krásne na pohľad, pretože sú v emóciách, ktoré symbolizujú. Všetci traja spolu teda robí naozaj úchvatný tetovanie

load...

6. Viera v arabčine:

Ďalším častým a krásne hľadáte slovo v arabčine je viera. Môžete dostať slovo vytetovať na akúkoľvek časť tela, nech je to na zadnej strane krku alebo spodná strana dlane.

7. Láska a mier v arabčine:

Krásna symbol v arabskom jazyku je určený pre lásku a mier. So svojimi priebežných tokoch a kriviek to vyzerá ako nádherné ako vždy a má nádherný zmysel taky!

8. Linky básne v arabčine:

Arabské básne, ako je arabského písma sú exotické a krásne v ich významov. Mnoho ľudí, ktorí sa dobre vyznajú v arabskom jazyku získať riadky z príbehov a básní vytetované v arabčine. Vyzerá to malebné a má hlbší význam než zvyšok.

9. Ak chcete byť statočný v arabčine:

Ľudia sa často volia, aby si krátke frázy, skôr než slová ako ich tetovanie. , Byť statočný 'je bežný výraz medzi týmito vzormi.

10. Červená designy henna tetovanie:

Arabské tetovanie nemusí znamenať len arabský skript. Henna tetovanie sú bežnou súčasťou arabskej kultúry. Niektoré z týchto henna tetovanie pre ženy sú vynikajúce nadmieru. Mnoho ľudí si tieto návrhy vytetovať v henou alebo trvalého atramentu.

Nájsť cez 8000 tetovanie nápady na tetovanie For All a vybrať si, čo hovorí o vás najlepšie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...