Noviny

Najlepšie Glitter tetovanie - náš top 10

Najlepšie Glitter tetovanie - náš top 10

Rovnako ako akékoľvek iné techniky, tetovanie je tiež vyvíja začleniť moderné poňatie štýlu a dizajnu, ako sú piercing, kamienky a trblietkami. Trblietky tetovanie sú rýchlo rastúci trend, a to najmä obľúbený u dospievajúcich a detí. Pretože väčšina trblietky tetovanie sú maľované na tie, ktoré sú vhodné pre neplnoleté osoby, ktoré sú doteraz vo veku, kedy oddávať v štandardných tetovanie. Avšak, trblietky tetovanie sú tiež získavajú verné dospelých ventilátora nasledujúce. K dispozícii sú ako trvalé trblietky tetovanie a dočasné trblietky tetovanie, a to všetko závisí na tom, aký typ si vyberiete vpísať na koži. Tieto úžasné top desať trblietky tetovanie by mal pomôcť zistiť presne prečo.

Top Ten Glitter Tetovanie:

1. Glitter Ladybug Tetovanie:

Tento moderný trblietky tetovanie sa zjavnou detskou odvolania je dokonalým umeleckým dielom pre dievčenské noci von. Držať na rovnakej farby, ako je znázornené tu, alebo experimentovať s farbou podľa Vášho vlastného výberu. Dalo by sa tiež nechať urobiť na iných častiach tela, aby mohli chváliť lepší.

load...

2. Kvetinovým motívom Glitter Tattoo:

Tento strieborný lesk tetovanie s kvetinovým motívom by vyhovovalo bledú alebo tmavú pleť rovnako dobre. Poznačte si, ako sa zakrádajú zo štiepenia a natiahne smerom k ramenám. To dá tetovanie určitú sexuálnu príťažlivosť.

3. Glitter Hibiscus Flower Tetovanie:

Dievčatá milujú kvety a to ibištek trblietky tetovanie je povinný byť obľúbený u mnohých ľudí. Pozrite sa pozorne na účinné stvárnenie kvetu ibišteka v tejto módnej umelecké dielo. Majú to namaľoval na predlaktí, šiji krku, členkov alebo vaše bránice, to tetovanie bude vyzerať dobre takmer kdekoľvek.

load...

4. Glitter hviezda Tetovanie:

Tento lesk tetovanie zobrazenie hviezd v rôznych veľkostiach má módne odvolanie medzi dospievajúce dievčatá. Replikovať tento kus umenia, ako je tu znázornené, alebo sa hrať s farbami a rôznych veľkostiach, aby dopriať trochu hviezdnej zábavy.

5. Floral Predlaktie Glitter Tattoo:

Hoci väčšina trblietky tetovanie sú najlepšie stráženým ako malé módne umelecké diela, táto kvetinová trblietky tetovanie, ktorá pokrýva celé predlaktie vzdoruje konvencie. Jedná sa len o lepšie umelecké dielo pre neho. Nie je ľahko replikované, mali by ste využiť služby skúseného profesionála, že to robí na koži.

6. Glitter Hearts po krídlach Tetovanie:

Ak ste v láske s láskou sám alebo naozaj šialene hlboko v láske s zvláštne, že niekto, to srdce na krídlach trblietky tetovanie je ideálny spôsob, ako vyjadriť svoje emócie. Najlepšie replikované ako je tu znázornené, môžete však mať ju namaľoval na strategickej časti tela, ktoré nebudete mať veľa problémov vyťahovať, ako vaše predlaktia, členkov alebo zátylku krku.

7. Trblietky motýľ tetovanie:

Dievčatá milujú motýle a keď motýle a trblietanie kombinuje dohromady v tetovanie je silná kombinácia. Tento motýľ tetovanie je dokonalým príkladom toho, módne motýľ trblietky tetovanie, ktoré sú populárne práve teraz. Dalo by sa experimentovať s farbami a veľkostí, alebo si úplne odlišné trblietky tetovanie pomocou populárnej motýľ motívom.

8. Glitter Fairy Tetovanie:

Tento miniatúrny víla tetovanie je viazaný na dostať veľa obdivoval pohľady od zvyšku svojich ženských kamarátov. Ružovej a fialovej sú niektoré z dievčenské obľúbené farby, a to tetovanie má to vo veľkom množstve. Pozrite sa bližšie na to, ako sa jemné ružové dokonale kontrastuje trblietavé fialové odlesky.

9. Trblietky ryby tetovanie:

Toto tetovanie by mohlo byť definitívne obľúbený na narodeninách detskom. Tu je nápad pre vás, usporiadať večierok pri bazéne pre nadchádzajúce narodeninovú oslavu pre vaše dieťa. Potom majú profesionálne vytvoriť veľa trblietky tetovanie s oceánsku tematikou.

10. Glitter Pal Tree Tetovanie:

Posledný, ale v neposlednom rade na našom zozname, táto palma trblietky tetovanie je jednoznačný hit s deťmi. Pre tých, ktorí si nie sú vedomí, palmy symbolizovať chladný a jednoduchý temperament.

Dúfame, že tento článok o trblietky tetovanie bolo dosť zaujímavé. Ešte poslať svoj názor, ktorý z nich je vaša voľba.

Viac fascinujúce tetovanie a vybrať, čo sa vám najviac páči.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...