Noviny

Najlepšie návrhy na tetovanie na členkoch - na začiatku našej 10

Najlepšie návrhy na tetovanie na členkoch - na začiatku našej 10

Tetovanie oživiť telo pridaním farby a štýl k tomu. Keď tetovanie, vaše telo sa stáva plátno, kde si môžete naliať svoju myseľ von. Môžu byť napustené ako pripomienka zvláštneho človeka alebo pamäte, alebo jednoducho preto, že sa vám páčil dizajn a cítil dosť odvážny, aby atrament na vašom tele. Členok je najlepšie miesto, aby si tetovanie. Vyzerá to jednoduché, ale umelecké a zvlášť očarujúce, keď nosia s podpätkami alebo papuče alebo baleríny.

Najlepší členok Tetovanie

Tu je desať členok tetovanie návrhy.

1. Vták členok tetovanie:

Vták členok tetovanie pre dievčatá je vlastne skvelý nápad! Vtáky rôznych druhov symbolizujú rôzne veci. Orol symbolizuje silu, zatiaľ čo holubica symbolizuje mier. Jedná sa o tetovanie tam, kde je veľký priestor pre inovácie a kreativitu. Dalo by sa obklopiť vtáka s vetvičkou alebo ho umiestniť v hornatej prostredí. Či tak alebo onak to tetovanie by bolo báječné, kto atramentu.

load...

2. Wings tetovanie:

Krídla symbolizujú slobodu. Krídla na členku by znamenalo veľa, najmä pre bežcov. To by symbolizovať, že vaše nohy majú silu a vytrvalosť lietať pri spustení. Krídla na členku by to tiež znamenať, že nie ste viazaní reťaze a korene na zem, ale majú slobodu a schopnosť stúpať a letieť.

3. Veverka tetovanie:

Veveričky sú roztomilé a roztomilý. Oni tiež predstavujú rýchlosť a obratnosť, a sú tak veľké členok tetovanie na atrament ďalej.

4. Slovo:

Slovo, ktoré má osobitný význam pre vás by bolo úžasné farby na členku. Slovo môže byť napustené v čiernej farbe alebo vo farbe. To by viedlo k veľmi flexibilné tetovanie, pretože písmo a veľkosť by byť nastaviteľná.

load...

5. Tribal tetovanie design:

Kmeňové konštrukcie alebo abstraktné konštrukcie by bola veľmi umelecký spôsob, ako vyzdobiť váš členok. To bude vyzerať nádherné, najmä keď sa nosia papuče alebo neurčitú topánky a lýtkové nohavice alebo nariasené slnečné šaty.

6. Leaf vzor:

Tetovanie sú spôsob, ako jednoznačne značku vášho tela. Keď príde na členku, tetovanie by mal predstavovať slobodu, alebo rast. To je dôvod, prečo by sa list vzorované členok tetovanie vyzerať úplne úžasná na akomkoľvek členku. Farba nie je nutnosťou a tetovanie by mohla byť ponechaná v jednoducho čiernej a bielej.

7. Kvetinové tetovanie:

Kvetinové vzory môžu byť veľkým dotykovým akéhokoľvek členku. Existuje veľa kvetov, ktoré môžu byť vytetované a v rôznych farbách. Keď príde na kvetinové tetovanie pre ženy, možnosti sú neobmedzené.

8. Geometrické vzory tetovanie:

Geometrické alebo symetrické tetovanie pridať jednotný dotyk stvorenia. Keď robil okolo členku, mohlo by to pôsobiť ako dekoratívny šperku.

9. Kríž tetovanie:

Kríž nie je len náboženským symbolom, ale aj štýl vyhlásenie. To je dôvod, prečo by kríž tetovanie vyzerať úžasne štýlovo na členku. Tetovanie by mohlo byť spestrená farbu, ale bude vyzerať najlepšie, ak je ponechaná v čiernej farbe.

10. Motýľ tetovanie:

Butterfly tetovanie sú považované za detinské veľa. Naopak, oni predstavujú slobodu a krásu. Ich krídla sú znamením kreativity, ktoré možno získať iba raz jednotlivec prestávky od svojho kokónu.

Nájsť ďalšie zaujímavé tetovanie na tento tetovanie app.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...