Noviny

10 najlepších vonných olejov

10 najlepších vonných olejov

Premýšľali ste niekedy, či existuje nejaký vôňa oleja, ktorý môže slúžiť ako nádherný parfum a tiež konať dobro pre svoje zdravie? Po prvé, môžete veriť, ak existuje vôňa oleja, ktorý je dodávaný s takou krásnou kombináciu? Verte tomu alebo nie, existuje mnoho takých olejov, ktoré vám môžu poskytnúť príjemnú vôňu navyše k lepšiemu zdraviu. A tento post sa zaoberá najlepšej desiatke!

Nemôže sa dočkať, až vedieť viac, môže vás? Potom čítajte ďalej!

Poďme sa pozrieť na 10 najlepších oleja vône sú k dispozícii v Indii:

1. Veterná pieseň Prince Matchabelli:

To má typickú kvetinová vôňa, ktorá je zvyčajne milovaný ženami. Sa začala v roku 1953, parfum má peknú kombináciu rôznych vôní, vrátane estragónu, mandarínky, oranžovej list, koriander, bergamot, neroli a citrónom. Za cenu INR 778, táto vôňa olej má tiež upokojujúci účinok, pretože má prírodné esenciálne oleje zmiešané v dokonalej rovnováhe.

load...

2. Dune Christian Dior:

Dune je symbolom fantázie, ktoré vám umožní uniknúť do sveta snov, kde je krása spolu s mier. Sa začala v roku 1991, bolo vytvorené naj Barbir a horných tóny tejto vône patria mandarínka, aldehyd, bergamot, lišajníky a palisander, zatiaľ čo srdce poznámky vám pripomenie ruže, ylang-ylang, jazmínu, lišajníky a čakanka. To sa bude predávať za INR 1999.

3. Noora olej Vôňa:

Noora je koncentrovaný parfumovaný olej a má krásne kvetinové tóny. Predstavený Al-Haramain parfumy, vôňa je veľmi ženská. Avšak, aj muži radi ho nosiť na upokojujúci a upokojujúci účinok. To je dlhodobý a bude predávať za INR 1425.

load...

4. Alyssa Ashley pižmo By Alyssa Ashley:

Táto špeciálna formulácia má zmes viac ako stovky vonných prísad na svete a úspešne vzbudzuje hlboký pocit zmyselnosti a teplo, ktoré je veľa miloval vášnivé muža a ženy. To sa bude predávať za INR 2, 632.

5. Kai Perfume Oil:

Omamná vôňa oleja vôňa, Kai Perfume Oil má zmes niekoľkých éterických olejov. Môžete pohodlne vrátiť ju na zápästí alebo podpazuší pre zaistenie dlhotrvajúci spoločnosť tejto vône. Tento parfum olej je bez parabénu, ftalátu, síran, fosforečnan, a teda 100% bezpečný. To sa bude predávať za INR 2975.

6. Balkis:

Začala Al-Rehab, tento koncentrovaný parfém olej je bez alkoholu, a je veľmi populárny. Hoci je lacný, je známy pre svoju vysokú kvalitou. Ide o zmes niekoľkých éterických olejov a je milovaný oboma mužmi a ženami. To sa bude predávať za 222 INR.

7. Wild Honeysuckle Perfume Oil:

Wild zimolez alebo Lonicera periclymenum parfum olej je sladký, jemnej a povznášajúce vône. To je populárno používa pre rozjímanie a aromaterapiu. Je neoddeliteľnou súčasťou liečebných procedúr v mnohých častiach sveta. Byť dráždivý zadarmo, bez alkoholu a ftalát zadarmo, je to absolútne bezpečné na koži. Wild Honeysuckle Perfume Oil sa bude predávať za 319 INR.

8. PMS Ease Synergy Blend esenciálny olej:

To zemitý, ovocná a kvetinová vôňa olej bol tradične používajú v mnohých východných krajinách na vyrovnanie príznaky PMS hormonálnymi zmenami u žien. Parfém je zmes aktuálnych éterických olejov, ktoré poskytujú okamžitú úľavu od návaly horúčavy, nevoľnosť, kŕče a dokonca aj zmeny nálad, ktoré sú zásadné časti hormonálnych cyklov u žien. To sa bude predávať za 573 INR.

9. Choco pižmo:

Choco Musk vôňa olej je skvelý parfum predstavil Al-Rehab. Tento špeciálny typ orientálna vôňa má nádych vanilky. Má prirodzenú zmes niekoľkých esenciálnych olejov vrátane santalové drevo, jantár, mliečnej čokolády, škorice, ruže, myrhou, pikantné poznámky a bieleho pižma. To sa bude predávať za 260 INR.

10. Young Living esenciálny olej Lemon:

Tento éterický olej je možné užívať vnútorne, pretože je dobrým zdrojom d-limonén, ktorý je známe, že vybudovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Sviežosť citróna olejom okamžite podporuje duševnú jasnosť a energiu, a osviežujúca vôňa drží na pretrvávajúce po dlhú dobu. To sa bude predávať za 864 INR.

Môžete si vybrať z niektorého z týchto špičkových parfumov olejov a teraz pretrvávajúce vôňu a jeho prínos pre zdravie po celý deň. Či už je to strana, alebo len pre kancelárie, to vás nikdy nesklame!

Viete akéhokoľvek vonného oleja, ktorý je na rovnakej úrovni ako u vyššie uvedených ty? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...