Noviny

Najlepšie tetovanie Wolf - naše top 10

Najlepšie tetovanie Wolf - naše top 10

Vlk tetovanie sú veľmi časté medzi dnešnej mládežou. Existuje nespočetné množstvo návrhov pre tieto, a preto je veľmi ťažké sa rozhodnúť, ktorý z nich by ste mali stihnúť! Každý návrh symbolizuje iný význam alebo emócie. Vlk tetovanie ako akýkoľvek iný zvierat tetovanie symbolizuje rysy vlka. To môže znamenať buď dobré vlastnosti vlka, rovnako ako jeho vernosť, silu, ostrosť etc alebo jeho spojenie s zlom, vo folklóre. Či tak alebo onak, je nutné urobiť si vlastný prieskum, než sa dostane dizajn vlk tetovanie.

Najlepší Vlk Tetovanie

Tu sú top 10 vzory pre vlk tetovanie.

1. Dva vlci:

Vlci sa pária pre život. To znamená, že akonáhle sa vlk krížil s inou on alebo ona nebude páriť s iným nikdy. Táto vlastnosť robí vlkmi symbolom večnej lásky a oddanosti. Veľa-a-krát tetovania sú navrhnuté s dvoma vlkmi v ňom symbolizujú túto lásku a oddanosť. Ľudia sa niekedy pridať názov svojho milovaného či iných romantických symbolov alebo kvetinovými vzormi tohto dizajnu.

load...

2. Vlk vyjící na mesiac:

Veľmi populárny vlk tetovanie zobrazuje vlka vytie nešťastne na mesiac. Vo vlkolaka folktales, sa domnieva, že vlkolak získava svoju plnú silu pri splne. Je bežné počuť opustené vytie vlkov v lesoch a lesoch v splne v noci taky!

3. Wolves s sen lapače:

V mnohých kultúrach, vlci majú byť duchovnými sprievodcami. Oni sú tak často spájaný s totemy a sen lapače. Tetovanie zobrazujúci vlkmi vnútri sen lapače sú spoločné pre tých, ktorí chcú označiť príchod svojho vodiaceho anjela.

4. Vlk s mesiacom a les:

Ľudia sa zvyčajne zahŕňajú mesiac a časti lesa ako pozadie Wolf tetovanie. Vlk bol vždy symbolom prírody a tieto prvky zdôrazňovať, že rys vlka.

load...

5. Vyjící vlk tvár:

Vytie vlčí motívom je najčastejší druh vlčie tetovania. Keltskú kultúru, vlci majú byť symbolom ochrany. Ľudia sa často dostanú vyjící vlk tvár tetovanie slúžiť ako ich kúzlu ochrany.

6. Plná forma lovu vlka:

Vlci majú byť vynikajúci pri love. Plné formy lov vlkov symbolizujú zručnosti, presné, ostré zmysly rovnako ako lovecký zdatnosť vlka.

7. Kmeňová vlk zobrazenie:

Kmeňové zobrazenie vlka s čiernymi prerušovanými krivkami vyzerá hrozivo. To môže symbolizovať pozitívne aspekty vlka alebo tie negatívne. To znamená mužnosť, lovecké schopnosti a silu vlka. Keď sa s Satan alebo iným zlým symbolov predstavuje tmavšie znaky vlka. Tento druh vlka kmeňové tetovanie určite získať veľa očí.

8. Čierny obrys vlka tváre:

Obrys len vlčí tvár je tiež obyčajný vlk dizajnu. Tvar môže byť natívne americký zobrazenie vlka alebo keltský alebo kmeňové jeden.

9. Wolves pack tetovanie:

Vlci žijú vo svorkách, kde je tam jeden alfa samec a všetci ostatní sú povinní riadiť sa jeho pokynmi. Mladí vlci sú dobre postarané rodičmi a ďalšími členmi svorky. Oddanosť vlka do batohu z neho robí univerzálny symbol pre rodinu lásku taky! Tetovanie s viac ako jednou vlk v ňom symbolizuje rodinnej lásky.

10. Vlk s lebkou motívom:

Vlk je často reprezentovaný s lebkou alebo na hlave človeka. Predstavuje vernosť.

Viac fascinujúce tetovanie a vybrať ten najlepší nápad pre vás.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...