Noviny

Top 15 najkrajších ranných slávnych kvetov

Top 15 najkrajších ranných slávnych kvetov

Som predpojaté voči kvetín. Podľa mňa, kvety sú jedným z najkrajších stvorení Bohom. A keď hovoríme o pupenec kvety, sú medzi najviac veselých a krásnych kvetov, ktoré som kedy videl. Morning Glory je vlastne všeobecný názov pre všetky kvety, ktoré sú rúrka tvaru s štíhle stonky a listy v tvare srdca. Patrí do rodu, ktorý má viac ako 1000 druhov.

Najkrajšie aspekt týchto pupenec kvetov je, že tieto rozpliesť do plného kvetu v skorých ranných hodinách, rovnako ako jeho názov. Sú nádherné, sú krásne a sú živé. Ale sú tu aj niektoré pupenca kvety, ktoré sú výnimky, ako sú tie nočné kvitnúce.

Hovorí sa, že Morning Glory kvety boli najprv známy v Číne, pretože jeho liečebné použitie. To má laxatívne vlastnosti v jeho semien. V 9. Storočí, japonský predstavený ako okrasná kvetina pretože jeho krásne farby a tvary.

load...

Ranná sláva potrebovať mesiac pôdy a plné slnečnej expozícii po celý deň. Je potrebné ich pravidelne zalievať. Existuje viac ako 1000 druhov, ale tu budem zdieľať top 15 a najkrajšie Morning Glory kvety.

Prvých 15 a najkrajšie Morning Glory kvety

1. Ipomoea Níl alebo Ivy Morning Glory:

Je to veľmi krásna kvetina v tieni purpurovo modré s bielym a fialovým centra. Jedná sa o lezenie Jednoročná bylina, ktorá má tri špicaté listy, ktoré sú 3 cm až 8 cm dlhé. Jedná sa o najbežnejší typ modrej pupenec kvet.

2. Pink Morning Glory Flower:

Ružové ráno sláva sú zvyčajne malé veľkosti. Tie majú svetlo ružové okvetné lístky s čisto bielym stredom. Tento kvet vyzerá úžasne krásne s kvapkami rosy na to, keď to kvitne v skorých ranných hodinách.

load...

3. Biely trpaslík Morning Glory kvety:

Ako už názov napovedá, jedná sa o trpasličí rastliny a typické horolezec. Kvety sú malé rozmery a bielej farby. Bieli trpaslíci ráno sláva sú žlté-stred, ktorá vyzerá veľmi pokojné a očarujúce.

4. Peaceful Ranná Sláva:

Prvý kvet a pohľad na tomto pokojnom pupenec kvety je jednoducho úžasné. Sú svetlo fialovej farby s bielymi pruhmi na ňom. Tieto kvety sú rovnako ako ich mená, pokojné a slávnych.

5. Convolvulus Morning Glory:

Ide o tri farebné pupenec kvet. Vonkajšia časť je modrá s druhou časťou bielou s jasne žltým stredom. Oni sú malé čo do veľkosti, ale rastú na veľmi rýchlym tempom. Tieto svetlé hľadajú kvety vyzerajú naozaj krásne na plotoch.

6. Convolvulus arvensis pupenec kvety:

Tieto kvety sú podobné Convolvulus ranné sláve, ale oni sú v najľahšej-ružovom odtieni. Ľalia pripomínajúci kvet tvare bielej farby môže byť videný na svoje okvetné lístky, zatiaľ čo stred je žltá s bielymi púčikmi prichádza z nej. Môžu byť veľké alebo malé, ale má dokonalý guľatý tvar.

7. Merremia umbellata:

Merremia umbellata alebo žltá merremia je tenký pestovanie vínnej révy, ktoré majú žltú farbu. Sú jednofarebné a majú maximálnu hrúbku 2 cm. Tieto roztomilé žlté kvety sa používajú na dekoratívne účely na príležitostiach, ako sú svadby, zapojenie atď Niektoré ženy používať ich ako vedúci ornament, ktorý vyzerá naozaj nádherne.

8. Rive corymbosa:

Rive corymbosa je krásny specie ranné sláve, ktorá je vianočný réva. Kvitnú zvyčajne po 30. Októbra a skrášliť si zimnú záhradu krajinu. Sú trochu podobať bielych trpaslíkov ranné sláve, ale to, čo ich odlišuje, je ich tvare srdca lístkov a najtmavšie zelené centrum. Svetlo zelené pruhy môžu byť tiež na plátky týchto kvetov. Sú ideálne, aby posilnili svoje zimnú krajinu.

9. Morning Glory Red Picotee:

Veľmi jedinečné a krásne druhy pupenec kvetov, červená picotee ranné sláve sú ružovej farby s špicatých lístkov. Jeho kvety sú spojené medzi sebou navzájom. Vyzerajú naozaj krásne. To, čo z nich robí unikátny a roztomilý je biely obrys na ich okvetné lístky. To dáva veľmi potešujúce a milý pocit, keď sa pozeral na.

10. Red Morning Glory Vines:

Malá rúrka v tvare červenej pupenca kvetiny vyzerajú naozaj krásne. Sú tmavo červenú farbu. Hoci vyzerajú naozaj krásne v záhrade, ale ľudia tiež použiť ako darček pre svojich blízkych. Sú naozaj vylepšiť vzhľad kytice.

11. Japonské Morning Glory kvety:

Tvar týchto ranné sláve sa podobá červené picotee pupenec kvetov, ale čo sa odlišujú, sú tmavo ružové Shibori pruhy na svojich lístkov. Zdá sa, ako keby niekto nastriekal tmavo ružovú farbu na svojich bielych okvetných lístkov. Je to jeden z najkrajších pupenec kvetov.

12. Hawaiian Bell:

Hawaiian Bell alebo Stictocardia je veľmi dramatický tieňovaný kvetina, ktorá má veľmi bohaté odtiene farieb na ňom. To môže kvitnúť na slnku, rovnako ako pod tieňa. Má veľké tropické vyzerajúce zamatové okvetné lístky, ktoré môžu byť 2 až 3, 'široký. Tento havajský Bell Morning Glory rád kvitnúť sporadicky v priebehu celého roka s bohatou postriekaniu okolo Jan, marci, júni, septembri a decembri.

13. Woolly Morning Glory:

To je tiež známy ako slon liana alebo Hawaiin dieťa Woodrose. Je pôvodom z Bangladéša a východnej Indii. Tento krásny vlnený Morning Glory môže vyrásť až 9 MTS. Okvetné lístky sú vajcovité, srdcovité, ktoré sú tesne zoskupené navzájom. Jedná sa o energický twiner, ktorý môže dosiahnuť až do korún stromov. Obvykle sú priebežne zdobené tvoriť kopček podobný tvar.

14. Beach Morning Glory Flower:

Tieto krásne ráno sláva rád kvitnúť na piesočných dún a pláží. Zvyčajne sa nachádzajú nad prílivu línie a subtropických oblastiach na svete. Sú svetlo ružové krepový papier ako kvety. Sú malé a môžu byť ľahko pestované v kontajneri.

15. Milky Way Morning Glory Flower:

Posledný, ale v neposlednom rade na našom zozname top 15 najkrajších ranné sláve je Mliečna dráha Morning Glory Flower. Je to biely a mierové vyzerajúce kvetina, ktorá má päť fialovo-modrými pruhmi na ňom. Je guľatý tvar a je pevne plátky klastra navzájom.

Dúfam, že sa vám tento článok na top 15 pupenec kvetov. Ktorý z nich je vaša voľba? Do podeliť o svoje komentáre.

load...