Noviny

12 modelov, ktoré sa stali Bollywoodovými herečkami!

12 modelov, ktoré sa stali Bollywoodovými herečkami!

To si vyžaduje veľa chodiť na rampu s úplnou istotou a eleganciou. Udržiavanie horúceho BSK, že celý národ túži po nie je záležitosťou vtip. Cítim hrozné, keď ľudia rovno hneď modely, ktoré sa premenili herečka. Ich logika: Je to model, ona si istý nemôže konať! Ale kto povedal, že veľkosť nula postava je všetko, čo model môže chváliť. Radšej by som povedať takým ľuďom, že si istí, že môžu robiť všetko - vyzerajú skvele, udržiavať teplú a fit telo a pôsobí skvele rovnako.

Naše vlastné model, ktorý sa stal herečiek v Bollywood sa ukázala tentoraz teórie a znova. Vážne úklonom k ​​týmto dámam, ktoré môžu hrať toľko rolí úspešne. Už to dokázal svetu, že modely sú oveľa viac než len ich takmer dokonalá tela.

Tak som sa rozhodol venovať tento príspevok ku všetkým krásne modely, ktorí vládli naše srdce a Bollywood grafy príliš v oboch roliach.

12 Nádherné modelky ktorý premenil úspešné Bollywood Herečky:

Tu je veľký prehľad modelov, ktorý sa stal herečiek našej vlastnej B-Town.

1. Aishwariya Rai:

Ja ani nemusíte predstaviť náš bývalý Miss World Aishwarya Rai. Tie krásne oči, ktoré ohromujúci krása robiť oveľa viac, než len aby vyzerala dobre. Táto dáma je jednou z najkrajších modelov na svete a jeden z najlepších herečiek, ktoré Bollywood má aj dnes! Ona je zhodou okolností tiež jedným z mála herečiek Bollywood, že konal v hollywoodskych filmoch.

load...

2. Bipasha Basu:

Naše vlastné Bong bomba Bipasha Basu môže dostať niekto ísť slabý na kolená. Jej mimoriadne zmyselné pohľady a telo je dokonale dopĺňa svojimi prírodnými herecké schopnosti. Ver jej, aby vám dvoriť zakaždým, či už chodia na rampu alebo pôsobia vo filme.

3. Deepika Padukone:

Deepika Padukone je jedným z mála modelov, ktorý sa stal herečiek, ktoré môžu oslniť akékoľvek oblečenie, a to doslova. Zrejme je nádherne ohromujúci. Ale to, čo z nej robí ešte atraktívnejšie je jej prirodzené herecké schopnosti. Ona je správne aktuálna obľúbený národa!

4. Dia Mirza:

Dia Mirza ma zaujímalo, či je vyrobená z vosku! Že dokonalé telo, bezchybnú pleť a pôvabná osobnosť robí jej očarujúce. Ona je tiež známa pre jej schopnosť robiť akýkoľvek znak zdať skutočné obrazovke.

load...

5. Katrina Kaif:

Katrina Kaif je Babydoll vzhľad, aby vyzerala roztomilý a pekne naraz. Krása neverí v pridávaní príliš veľa dráma buď jej vzhľad alebo jej herectvo. Dala niektoré z rozbíjanie hitov pre priemysel a fanúšikov, aby ju miloval viac.

6. Anushka Sharma:

Anushka Sharma je ideálny dospievajúci idol. Ona predstavuje mladosť zeme. Úlohy svojho, bindaas 'na obrazovke nie sú nič iné ako predĺženie vlastného seba mimo obrazovku. Veriť ju k tancu akékoľvek oblečenie. Ona obnovoval nový cool a sexy. Ona je dokonca milovala pre jej námahy herecké schopnosti a ľahko prenosný štýlu.

7. Lara Dutta:

Lara Dutta, naše vlastné zmyselný krása, je jedným z tých vzácnych modelov, ktorý sa stal herečiek získali ohlas u kritikov z publika. Ona určite vie, ako priviesť eleganciu jej vzhľad. Ale to, čo robí ešte lepšie je, aby v chystá každý znak sa hrá na obrazovke.

8. Neha Dhupia:

Neha Dhupia je známa pre jej odvážne avatar, aj mimo javiska. Ona dazes publikum s jej herecké schopnosti ako v hlavnom prúde a mimo prúdu kinematografie. Tá dáma tiež vie rock rampy s citom a elánom. Tento krásny model robí viac než spravodlivosť do svojich postáv na obrazovke a tiež získal mnoho sŕdc. Ako vo vnútri, tak zvonku priemyslu.

9. Preity Zinta:

Náš krásny jamky krása bola vždy temperamentná a frank ako na obrazovke i mimo obrazovku. Preity Zinta je roztomilý úsmev len pridáva ďalšie kúzlo jej osobnosti a vzhľadu. Je to skúsený herečka, ktorá nám dala celkom málo hitov stojí za pripomenutie. Nevadilo by mi sledoval jej filmy znova a znova. Mohol by si?!

10. Priyanka Chopra:

Čo môžeme povedať o našom Priyanka Chopra. Ona je dom talent - veľký fešák, fantasticky dobrá herečka a rovnako talentovaná speváčka. Ak máte stále pocit, že modely nemôžu konať, ísť pozerať jeden z jej filmov!

11. Sushmita Sen:

Sushmita Sen náš ex-Miss Universe je dokonalým spojením krásy s mozgy. Veriť ju rozsvietiť akékoľvek prostredie s týmto oslnivým úsmevom. Jej veselá prítomnosť a vyzretého stvárnenie postáv robí jej jeden z mojich najobľúbenejších modelov, ktorý sa stal herečka.

12. Zeena Aman:

Starý je zlato - Zeena Aman dôkazom porekadlá pravdivé a ako! Tá dáma robil každý mladý muž bežať za svoje peniaze s ňou úžasne zmyselné pohľady a výborný istý herectvom. Podľa môjho názoru, to robí aj dnes, ale s väčšou gráciou teraz. Vošla do priemyslu v čase, keď koža relácia bol naozaj veľký problém, ale tá dáma vždy robil to vyzerať nóbl, nikdy lacné.

Som si istý, že po prečítaní tohto článku; Váš názor musel zmeniť. Modely, či môže pôsobiť. Tieto dámy Bollywood podmanil milióny sŕdc a bol uznávaný pre svoju prácu príliš.

Povedzte nám, ktoré z týchto dám je váš obľúbený model, ktorý sa stal herečka a prečo? Napíšte nám svoje komentáre nižšie a dajte nám vedieť, ako sa vám páčil tento článok.

load...