Noviny

15 najpredávanejších značiek Rose parfumov, vôní a vôní

15 najpredávanejších značiek Rose parfumov, vôní a vôní

Vôňa boli vždy sľubný priemyslu. Ženy dnes majú zbierku rady parfumov, skôr než len jeden podpis parfum pre zvláštne príležitosti. Ľudí využili parfumov a sladko voňajúce oleja pre tisíce rokov. Pretože zvyšujú pocit pokožky a vôňu tela, oni prišli byť ocenené v každej kultúre. Mnoho parfumy a vône boli odvodené z ruže a je to vôňa, ktorá je jedinečná a úplne vynikajúci inhalovať.

Vzhľadom k tomu, popularita ruže, existuje veľa ružových parfumov okolo dnes, z ktorých každá má svoj odlišný štýl. Najlepšie ružové parfémy sú tie, ktoré sú ruže-centric a nie sú iba ruže zmesi. Ak ste fanúšikom voňavé ruže parfumy, potom tu sú niektoré z dobre známych značiek vzrástol parfumov a vôní, ktoré by ste mali zvážiť, ako dostať svoje ruky na.

1. Annick Goutal Rose Absolue:

Annick Goutal má niekoľko ružové inšpirované populárne vône, ktoré môžete vyberať. Rose Absolue spája podstatu šiestich osviežujúci a exotických ruží, čo je najlepší zo všetkých. Vďaka tomuto parfumu môžete dýchať vôňu mája, bulharskej a tureckej ruže mieša s vôňou marockej, Damasku a egyptskej ruže. Annick Goutal sa domnieva, že ruža symbolizuje večnú ženskú krásu, a to má zmyslové vlastnosti, ktoré sú prospešné pre pokožku. Táto vôňa je jemná a žiarivá a všetky ruže. Presúva z orosenej až zahnednuté jemne zamatovej.

load...

Buy At: http://www.amazon.com/Absolue-Annick-Goutal-Women-Parfum/dp/B000P20QZM

Cena: $ 85,23

2. Diptyque Eau Rose:

Tento parfum bol prepustený francúzskou parfumérii. Tento Eau Rose má nádherné, nekomplikované a veľmi slnečný deň ruže vonia, že čerstvo vybral ružové ruže s nádychom čerstvého citróna a nádherné medu. Diptyque je výklenok vôňa dom, ktorý sa podarilo vytvoriť krásne ruže-stred vôňa s ich Eau Rose. Tento parfum má jemné náznaky liči, pižma, čierne ríbezle, med, céder a ďalšie. To je zabalené v krabici, ktorá tiež vyžaruje krásu. Táto vôňa je vraj na oslavu rozmanité vône kvetov, pretože kvitne v priebehu času. Nie je to hlboké, zamatové alebo pikantné, ale má skutočný ruže dohodu a preto stojí za to, ako dostať svoje ruky na.

load...

Kúpiť At: http://www.luckyscent.com/product - 48385 / eau-rose-by-Diptyque

Cena: $ 98

3. Serge Lutens Sa majestátu La Rose:

Serge Lutens parfumy nie sú to, čo by sa dala opísať ako celkom v bežnom slova zmysle. Pre niektoré, ktoré sú považované za zvláštne, ale majú niečo lákavý o nich, ktoré jednoducho nemožno vysvetliť. Tento parfum je bohatý a zložitý, ale veľmi kontrastuje ostatných špecializovaných liniek. Sa majestátu sa skladá z marockej ruže, modré harmanček, pelargónie, liči, klinčekov, medu a iných vôňou, oslavujúci krásu ruže iným spôsobom. Podstatou je orosený ružových lístkov s nádychom zelene. To nie je jasný alebo tmavý, ale medzi tým. Môže to byť silný na prvý, ale ako to uschne dole, to stane sa viac medová.

Buy At: http://www.amazon.com/Serge-Lutens-Majeste-Parfum-Spray/dp/B0013ROV54

Cena: $ 102,33

4. Diptyque L'Ombredans L'Eau:

Tento parfum v sebe spája veľmi svieža vôňa ruže spolu s vôňou čistej, zelenej trávy a sladkastá-koláč čiernych ríbezlí. Jeho prevádzka sa začal v roku 1983 a bol popisovaný ako "vôňa zelené rieky záhradu." Tento parfum sa zdá na prvý pohľad drsne, ale neskôr prepukne v drvivej dávky zelene. Je svieža, mierne ostrá a takmer lineárny, akonáhle sa začne sa usadiť.

Buy At: http://www.amazon.com/Diptyque-Lombre-Toilette-Spray-Women/dp/B00HR1ZSTS/ref=sr_1_fkmr0_3?s=beautykeywords=Diptyque+L%27Ombredans+L%27Eau

Cena: $ 124,95

5. Hermes Rose Ikebana:

Táto ovocná vôňa spája zmes naprostej ruže, svieža grapefruit, rebarbora a veľmi jemným náznakom vanilky. To je jeden z vôní v kolekcii Hermessence, z ktorých každý je určený na navodenie tkaniny. Ten odráža dotyk hodvábu na pokožku. To je dosť, mäkká a hodvábna a necháva sa cítite krásna. Odér pivonky a grapefruitu pridať určitú jemnosť vôní. Jemne sladká vôňa, zostane svetlé a letné, až zomrie dole.

Kúpiť At: http://www.amazon.com/Ikebana-Perfume-Women-Toilette-Spray/dp - 979078385X / ref = sr_1_1 s = beautykeywords = Hermes + Rose + Ikebana?

Cena: $ 399,99

6. Rochas Tocade:

Tento parfum obsahuje tóny magnólie a bergamotu, srdce tóny ruže, orris a pelargónie, rovnako ako cédrové drevo a vanilka. Má čisté, orosený, vzdušný vôňu na to, že vás nechá pocit šťastný. Je teplý a sladký a má tendenciu obálky nositeľa. Jedná sa o lineárny vôňa s jantárovou základňu ruže a vanilky a opustí vás s pekným opojnou vôňou.

Kúpiť At: http://www.amazon.com/Rochas-Tocade-Eau-Toilette - 3-3 / dp / B000C1W4TC / ref = sr_1_1 s = beautykeywords = Rochas + Tocade

Cena: $ 68

7. Stella McCartney Stella:

Jedná sa o ľahko sa nosí a veľmi jemná citrusová vôňa ruže, ktorý je dodávaný v petite, krásne fialové fľaše. Táto vôňa zachytáva krehkosť vysokého leta zvýšili, keď lístky sú takmer odpadávať. Skladá sa z tóny ruže esencia, pivonka, oranžová, mandarínky a ruže absolútna. Spočiatku, to vonia orosený kvety a svieže citrusové plody, ale ako to ustáva zanecháva príjemný, drevito-pižmový oranžovo. To kontrastuje čerstvosť a mäkkosť ruže, ale to nie je hlboká a temná. Skôr sa jedná o jemné vône s minimálnym Sillage. Ruža je prominentný, ale mäkké, čo je pekné.

Kúpiť At: http://www.ebay.com/itm/Stella-by-Stella-Mccartney-Perfumes - 1 - 7oz-EDP-NEW-IN-zapečatených skriňovými - 221458067005 hash = item338fedee3d

Cena: $ 82,95

8. Guerlain Nahema:

Táto vôňa v sebe spája vôňu prehnané ruží a zrelých broskýň s bergamotom a machový dreva. Je to intenzívna, napriek tomu svieže a elegantné. Vôňa ruží a broskýň nikdy neumiera z tejto vône. Tento parfum má robustnú silllage a funguje najlepšie, keď sa nosí v noci na zmyselné príležitosti. Nahema vám dáva veľkú, vášnivú a sviežu vôňu, ktorá stačí, aby sa pokúsili aspoň raz vo svojom živote.

Buy At: http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_n-am-pid_57475w__products.html

Cena: $ 367,50

9. Ormonde Jayne Ta'if:

Táto vôňa je sústredený okolo Damask ruže, ktorý sa nachádza v prostredí nádhernej korenia ako šafran a korením. Budete sa diviť, čo integrácia sušené ovocie a živicové vôňa môže urobiť, aby sa táto vôňa to viac lákavá. Necháva sa cítite, ako by ste sa putovanie cez mystické cudzích krajinách. Začína sa zdanlivo čírou poznámkou orosené ruže, skoro ako ružovou vodou. To potom sa otočí zahnednuté a krémová podtón prevezme. Rozvíja a pomaly sa prehlbuje a trvá dlhú dobu. To nie je silný, ale je dusno v zadržiavacím systémom a sofistikovaným spôsobom.

Kúpiť At: http://www.ebay.com/itm/Ormonde-Jayne-TAIF-EDP - 120-ML-NEW-IN-skriňovými - 181797270363 hash = item2a53f6335b

Cena: $ 299

10. Le Labo Rose 31:

Táto vôňa má veľmi mužský ešte trvalé korenie-lese vôňu. Je ťažké na rascou a obsahuje slabé stopy ruže. Vôňa začína ľahkou citrusy a silným tmavá korenia. Ale ako to zomrie dole, začnete všímať prítomnosť ruže pretrvávajúce ďalej. To je temná vôňa, viac teplo ako v pohode, ale nijako zvlášť ťažké. Má dobrú trvalú silu a korenistú vôňu lese, že budete jednoducho zbožňujú.

Kúpiť At: http://www.ebay.com/itm/Le-Labo-Rose - 31 - 100 ml, alebo - 3 - 4-fl-oz-Eau-de-Parfém-The-Rose-Scent-for-Men -? - 321835188898 hash = item4aeedf42a2

Cena: $ 249

11. S-Parfumy 100% lásky:

Táto vôňa v sebe spája vôňa neónové ružové ruže s tmavo kakaa čokoláda dáva vám vôňa, ktorá je dužinaté, ale erotické. Začína to s čokoládovou kadidla poznámky a ruže vôňa sa prejavuje až po zahriatí na koži. Je zistené, že je zamatovo jemná, tajomná a sexy s pižmový základ.

Kúpiť At: http://www.luckyscent.com/product - 57402 - 100-love-by-s-parfum

Cena: $ 155

12. Guerlain Rose Barbare:

Tento parfum je ľahký a jasný názor na populárnej vône ruže chypre. Rose Barbare má ťažký, prenikavý osmanskej Rose tón spolu s medom chypree poznámkami. Má orosenej sladkú ružovú vôňu s ovocnými tónmi a nejasné, nezreteľné korenia poznámky. Vôňa je veľmi leštené a tiež elegantný v modernom spôsobom. To nie je príliš tmavý alebo provokatívne, ale má teplý a mäkký pocit. Je to celkom vôňa a osloví každého, kto fantázie ružové vône.

Kúpiť At: http://www.ebay.com/itm/Rose-Barbare-Eau-de-Parfum-by-Guerlain - 2-5-ML-Unisex-new-- 191590030360 hash = item2c9ba7dc18

Cena: $ 249

13. Yves Saint Laurent Paris:

Jedná sa o klasický z roku 1980. Táto šumivé vôňa prichádza s ovocnou zmes ruží a fialiek, ktoré vám krásny, opojný pocit pri nosení. To je ovocná, jasný a dáva vám šťastný, optimistický vzduch. Má sviežu ruže v srdci neho a neskôr zmäkčuje s krémovou fialovým poznámky. Je mimoriadne ženská a úplne romantické a prehnaný. Má santalovou základňu, ktorá ju vyráža dokonale. Yves Saint Laurent Paris má svoje základne poznámky vychádzajúce z mimózy, pelargónie, Mayflower, hloh, bergamotu, borievky, Damask ruže, fialová, môže ruže a ďalšie, že všetci prídu spoločne, aby vám krásne vône.

Kúpiť v :? Http://www.ebay.com/itm/Paris-by-Yves-Saint-Laurent-Eau-De-Toilette - 4-2-OZ - 125-ML-Spray-new-- 201083726865 hash = item2ed1862c11

Cena: $ 67.99

14. Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine:

Línia Les Parfums de Rosine má početné variácie ruží vôní a parfumov. La Rose de Rosine má teplé vôňa s veľmi ženské a jemné ružové fialovej zloženie. Je príjemné na nosenie a má príjemnú orientálne povrchovú úpravu, pretože vysušuje sa, že sa budete cítiť svieži a krásna.

Kúpiť At: http://www.ebay.com/itm/La-Rose-De-Rosine-By-Les-Parfums-De-Rosine - 3-4unce - 100 ml-Eau-De-Parfum-Spray-NEW -? - 261874017363 hash = item3cf8e86453

Cena: $ 159

15. Lush Imogen Rose:

Táto vôňa pramení zo skutočnej ruže absolútna. Má tiež ružový olej a ďalšie prírodné ingrediencie, ktoré robia to veľmi osviežujúce. Výsledná vôňa je teplá, má prachový ruže základ a je dlhodobý. To predstavuje damaškové ruže veľmi dobre. Otvára sa vôňou sýty ruže a potom zjemňuje a sušia do tmavých dúhovky ruže s nádychom sladkosť tonka bôbov. Je to ospalý a zasnená vôňa a obsahuje ruže, bergamot, vetivert, ambrette semeno, Tonka a orris, ktoré prichádzajú spolu opustiť vás s príjemnou vôňou.

Kúpiť At: http://www.ebay.com/itm/Lush-cosmetics-Imogen-Rose-perfume - 0-3-fl-oz - 10 ml-new-- 281636628832 hash = item4192d9e960

Cena: $ 26.99

Tak to sú niektoré z ruže parfum značky, ktoré si jednoducho musí vyskúšať, ak chcete získať reálny pocit skutočne ruže-stredom vôňa. Růžovoprsou dotyk týchto parfumov sa budete cítiť opojné, ale šťastní, tak sa na ne pozrite.

load...