Noviny

Najlepšie tetovanie tetovanie - náš top 10

Najlepšie tetovanie tetovanie - náš top 10

Taurus je druhým astrologická znamení zverokruhu. To vládne Venuša, bohyňa lásky a krásy. Jednotlivci narodené medzi 20. Apríla a 20. Mája patriť k Taurus zverokruhu. Sú dole na zemi, stabilný, vytrvalý, majetnícky, prosperujúce, spoľahlivý, zmyselné a tvrdohlaví ľudia od prírody. Toto znamenie zverokruhu je symbolizovaný býka. Nižšie sú uvedené niektoré z najpopulárnejších tetovanie Taurus.

Top 10 Taurus Tetovanie

Tu sú najlepšie návrhy býk tetovanie pre vás nahliadnuť na!

1. Bull Tattoo:

Taurus Zodiac je symbolizovaný býka a môžete mať býka vytetované na tele. Býk je symbolom vytrvalosti a jedným iným názorom. Dalo by sa nechať vytetovať na paži alebo dozadu. Pre mužov to najmä by to urobiť veľmi mužský tetovanie.

load...

2. Venus Tetovanie:

Venuša je vládcom Býka. Ona je bohyňa krásy, lásky a prosperity. Taurus Znamenie držiaky vždy usilovať o lásku a sú veľmi majetnícky, pokiaľ ide o vzťahy. Tie by mohli mať bohyne Venuše tetovať symbolizovať, že máte Taurus rysy lásky a krásy.

3. Taurus Tetovanie:

Tie by mohli mať slovo vytetovať na dolnej časti chrbta, zápästia, členku alebo hornej časti chrbta. Dalo by sa nechať tetovať v modrej alebo zelenej, ktoré sú farby Taurus. Tie by mohli mať v ľubovoľnom fontu a veľkosti na vašom tele.

load...

4. Taurus konštelácie tetovanie:

Taurus je druhým astrologické znamenie. To symbolizuje súhvezdí. Dalo by sa tetovanie konštelácie na svojom tele. To by bolo skvelý tetovanie mať. Tie by mohli mať ho po chrbte, alebo na menšie časti tela, ako členku. Dalo by sa atrament je v modrej farbe, aby líči nočnú oblohu.

5. Taurus Zodiac Tetovanie:

Taurus znamení vyzerá ako hlava načrtol býčí. Dalo by sa to tetovanie na svojom páse, na zátylku krku, zápästí alebo členku. Jednalo by sa o malé tetovanie, ktorý by bol ideálny pre ľudí, ktorí majú radi minimalistických tetovanie.

6. Písmeno T:

Tie by mohli mať písmeno T vytetovať na zápästí, členku alebo pasu. Jednalo by sa o veľmi flexibilný tetovanie, ako si mohol vybrať ako vaše písmo a farbu.

7. Pojmom Bull hlava s Taurus písomné Pod:

Toto tetovanie by nedošlo k zlej interpretácii a bol by veľmi umelecky príliš. Dalo by sa pridať dotyky farby býka, aby to vyzeralo realisticky a divoké.

8. Víla s Bull Horns Tetovanie:

Môžete mať jedno také pekné tetovanie, ktoré má krásnu vílu s býčie rohy. To môže byť jedným z najlepších býk tetovanie pre dievčatá. Tieto popínavé rastliny s listami pridať ďalšie oslnenia na vílu.

9. Bull Head Outline Tetovanie:

Dalo by sa uvažovať len obrys hlavy býčie. To by znížilo divoké mužnosť, ale zároveň umožňujú, aby ste farby býk.

10. Skombinujte ju s iným Zodiac Tetovanie:

Dalo by sa kombinovať zverokruhu tetovanie s iným znamení zverokruhu. Napríklad ak chcete kombinovať Lev a Strelec znamení zverokruhu, by ste mohol atrament prenikavý šípku cez Taurus zverokruhu. Pri výbere týchto dvoch znamení zverokruhu, ktoré chcete spojiť, mohli by ste uvažovať o nutnosti podpísať a svoju spriaznenú dušu v sebe. To vám pripomenie, že budete mať vždy časť svojho milenca s vami za všetkých okolností.

Je vaša slnečné znamenie Býka? Už ste niekedy skúšali, než sa dostane tetovanie takého? Alebo by ste chceli skúsiť to teraz? Podeľte sa o svoje myšlienky s nami.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...