Makeup

Top 10 kúpeľných kúpeľov v Hyderabáde

Top 10 kúpeľných kúpeľov v Hyderabáde

S hospodárskym rozmachom v IT náboje Hyderabad, rozvíjajúce sa módne trendy sú rýchlo doháňajú. V nedávnej dobe mesto videlo viac a viac ľudí sa pustili do špecializovaných módnych trendov, ako sú nail art. Poďme preskúmať populárne Nail art kúpele v Hyderabade a čo môžu ponúknuť, pokiaľ ide o odbornosť a služby. Tento zoznam desiatich najväčších nail art krásy v Hyderabad by malo byť užitočné, aj keď si vytvoriť svoj výber o tom, kde, ako dostať svoje nail art urobil.

Top Ten Kúpele pre Nail Art Hyderabad:

1. Juice Salon:

Táto nadchádzajúce salón s dôrazom na inováciu a najnovšími trendmi je jednou z najviac deje miest v Hyderabad na nechty umenia a iné starostlivosť o nechty. Klinec art Odborníci tu sa špecializujú na palete nechtov umeleckých kategórií, ako sú svadobné nechty umenie, abstraktné nechty umenie, motívy a logá.

Adresa: 8-2 - 590 / B, Cesta - 1 Banjara Hills, Hyderabad 500034

Hodnotenie: 4-5

2. Lakmat Kozmetický salón Malaysian Township:

S ohľadom na túto značku má širokú škálu výrobkov a doplnkov pre vaše manikúra treba je to len prirodzené, že ste povinní naraziť na nail art expert na Lakmat salóne. Navštívte tu na skrášlenie svoje nechty s nail art a môžete si vybrať z rôznych vzorov a rôznych metód nail art.

load...

Adresa: Yoshada Pride Complex, 1, 1. Poschodie, KPHB Colony, Malaysian Township, Hyderabad 500072

Hodnotenie: 4,5-5

3. Kolors Health Care India Private Ltd:

Či už hľadáte pre jednoduché nechty samolepky alebo zložitejšie metódy voda mramor nail art, je to všetko tu v Kolors. Porozprávajte sa s odborníkom tu vysvetľovať svoje preferencie dizajnu alebo dajte im vedieť, či máte niečo konkrétne na mysli, a oni sú určite zaujme.

load...

Adresa služieb: 8 - 3 - 988-124, RA Chambers, 3. Poschodie, Srinagar Colony, Hyderabad 500073

Hodnotenie: 4-5

4. Naturals Family Salon and Spa:

Tento rodinný salón a kúpele sú ideálne pre váš sobotňajšej útek, bez ignoroval svojho manžela alebo deti, takže zatiaľ čo zvyšok vašej rodiny sa teší relaxačný kúpeľný zážitok si môžete dopriať vo výtvarnom umení nechtov maľovanie. Pozrite sa na ich portfólia a vybrať z pôsobivých dizajnov.

Adresa služieb: 8 - 2 - 332-1-A, Road No 3, Banjara Hills, Hyderabad 500034

Hodnotenie: 4,5-5

5. Sujas Family Salon and Spa:

Ak hľadáte pre rodinnú salóne alebo kúpele dostať svoje peniaze to stojí, Sujas Family Salon and Spa stojí za to vyskúšať. Tieto nail art Odborníci tu umiestniť veľký dôraz na preferenciách zákazníka, takže je tu dobrá šanca, dostanete presne to, čo chcete.

Adresa: 103, VV Vintage Residency, Somajiguda, Hyderabad 500082

Hodnotenie: 4-5

6. Cravve:

Skúste expertmi Cravve pre najnovšie trendy a inovácie v oblasti nail art a môžete si byť istí, že nosiť domov umelecké dielo na končeky prstov. Trochu drahý, ale stojí za každý cent, Cravve je tu k pobytu.

Adresa služieb: 8 - 2 - 608 - 18, Priya Nilajam, 101, 1. Poschodie, Road No 10, Banjara Hills, Hyderabad 500034

Hodnotenie: 4,5-5

7. Jawed Habib Hair and Beauty Salon:

Je ťažké byť na Jawed Habib salóne a nemajú všetky svoje kozmetické potreby boli uspokojené. Preto, nail art odborníci sú tu sila počítať s. Poď sem a doprajte si najnovšie trendy a vzory v nail art.

Adresa: 6 - 3 - 349 - 20, Alpha Business Centrum, 1. Poschodie, Road- 1 Banjara Hills, Hyderabad 500034

Hodnotenie: 4-5

8. Anoo je:

Tento Kozmetický salón bol po nejakú dobu a prekvitá na základe zásluh a odborných znalostí. No stojí za to vyskúšať, hovoriť s nail art odborníkov tu vysvetliť svoje farebné a dizajnové preferencie a ste si istí, nechať obsah s umeleckým dielom, ktorú ste zaplatili za.

Adresa: 6 - 3 - 661, Somajiguda, Hyderabad 500082

Hodnotenie: 3,5-5

9. Studio 11 Salon and Spa:

Tento reťazec salóny po celej Indii zriadila základňu v meste Hyderabad príliš a mesto objal ju. Odborníci v všetkého druhu kozmetických procedúr, profesionálne nechtové umelcov tu nebude vás sklamať, dohodnúť si schôdzku, akonáhle je to možné a nebudete ľutovať.

Adresa: Near tarun supermarket, Manikonda, Hyderabad 500075

Hodnotenie: 4-5

10. Kvety:

Populárny po celom Hyderabad podľa svojej špecializácie, kvetmi je miesto, kde sa na tie najlepšie zážitky z nail art. Experiment v miešanie farieb, módnych doplnkov nechtov a širokú škálu vzorov a motívov. Skúste kvety a ste si istí, znova a potom sa tam opäť možná.

Adresa: Plot No: 2, prvé poschodie, Chandragiri, Hyderabad 500015

Hodnotenie: 4-5

Tak ktorý nail art salóny v Hyderabad sa chystáte navštíviť? Strieľať nám komentár.

load...