Makeup

Najlepšie kozmetické prípravky Maybelline - naše top 10

Najlepšie kozmetické prípravky Maybelline - naše top 10

Maybelline je dobre známu značku, pretože jeho úžasné sortimentu, ktorý je vysokú kvalitu a nízke na cene. To je úžasné výrobky pre oči, pery a nechty a niektoré z nich sú Ocenené produkty taky.

Dnes je môj príspevok je určený všetkým milovníkom očný make-up, ako som zoznam top 10 Maybelline očné výrobky, ktoré by ste mali určite vyskúšať.

Maybelline Očné produkty v Indii

1. Maybelline Eye Studio Lasting Drama Gel Eyeliner:

Kúpiť Maybelline Studio Lasting Eyeliner Pre ₹ 378.00 @ www.amazon.in/maybelline-studio-lasting-eyeliner

load...

Tento gél očné linky od Maybelline je najlepšie očný prípravok, ako je vysoko pigmentovaná a farba je veľmi intenzívna. Vytrvalosť tejto gélové očné linky je tiež skvelý a zostane po dobu 12 hodín bez rozmazania. Dodáva sa v roztomilej hrnci obale spolu s kefou, ktorý umožňuje použitie jednoduchšie. Tento gél očné linky je k dispozícii v troch rôznych variantoch. Množstvo je obrovský a môžete ho používať po dobu 8 mesiacov ľahko.

2. Maybelline kolosálny Kajal:

Kúpiť Maybelline kolosálny Kajal, čierna pre ₹ 141.00 @ www.amazon.in/maybelline-colossal-kajal-black

Všetky milovníkov Kajal určite mali vyskúšať tento kolosálny Kajal od Maybelline, ktorý je veľmi intenzívny a dobre pigmentované. Jeden švihnúť je dosť dostať na požadovanú farbu a zostáva po celý deň bez rozmazania alebo vyblednutie. Kajal je príliš vodotesný a nedráždi ani bodať do ponoru. Ak ste nenávidia znovu a znovu aplikáciu Kajal, potom toto stojí za to vyskúšať.

load...

Tiež prečítať recenziu Maybelline kolosálny Kajal Super Black.

3. Maybelline Eye Studio Give Me tieň Gold Color Plyšová Silk Eye:

Kúpiť tiene Maybelline Studio Oko za ₹ 1,191.04 @ www.amazon.in/maybelline-studio-eye-shadow

Táto očné tiene quad od Maybelline má štyri odtiene v nej, ktoré sú champagne, zlatá, meď a hnedej. Tieto odtiene sú naozaj dobré a vzájomne sa dopĺňajú veľa. Je to ten najlepší očné tiene Quad pre manželstvo a pre ženy, ktorí majú radi nosia tradičné šaty. Farby sú veľmi pigmentované a majú tiež lesk, ale nevyzerajú robustný vôbec. Dodáva sa v peknom kompaktnom puzdre s aplikačným kefkou.

4. Maybelline Expert Eyes Eye Pencil:

Kúpiť Maybelline Expert oči oko ceruzka na ₹ 581,33 @ www.amazon.in/maybelline-expert-eyes-eye-pencil

To oko ceruzka je ideálny pre tých, ktorí hľadajú dlhotrvajúci každodenné Kajal. Je tmavo čiernej farbe, ktorá je intenzívna a zostane po dobu 5 hodín bez rozmazávania vôbec. Je vodotesný a potu odolné taky, takže ho môžete nosiť bez obáv. Možno ho aplikovať na čiare ponoru príliš pretože nie je bodnutie či podráždenie očí. Dodáva sa v ceruzkou forme a môže byť zodpovedajúcim spôsobom brúsiť.

5. Maybelline Diamond Glow by Eye Studio:

Kúpiť tiene Maybelline Diamant Glow oko za ₹ 495.00 @ www.amazon.in/maybelline-diamond-glow-eye-shadow

Maybelline začala očné tiene štvorkolky, ktoré majú štyri odtiene v jednej štvorici, ktorá sa navzájom dokonale dopĺňajú. Sú k dispozícii v Indii štyri odtiene sú meď hnedá, šedá ružová, oceán modrá a fialová žiara. Táto očné tiene Quad je vysoko pigmentovaná a tiež lesk, ale nebojte sa, pretože tieto nie sú over-the-top. Ak ste očný make-up milenec potom vybrať aspoň jednu štvorkolky a som si istý, že budete milovať.

6. Colossal Volume Express Mascara:

Kúpiť kolosálny Volume Express Mascara Pre ₹ 400.00 @ www.amazon.in/colossal-volume-express-mascara

Táto riasenka pomáha pri vytváraní väčších rán, pretože pridáva dĺžku vašich rias a zároveň dodáva objem iba v jednej vrstve. Nezáleží zhlukujú aj pri použití 4 - 5 vrstiev nej. Dodáva sa v atraktívnom balení a prútik je taky fakt dobrá. Táto maskara je k dispozícii v nepremokavé a non-vodotesné variantov, takže si môžete vybrať podľa svojich potrieb. Je to najlepšie riasenka od Maybelline.

7. Maybelline Hyper Glossy Liquid Liner:

Kúpiť Maybelline Hyper Glossy Liquid Liner Pre ₹ 282.00 @ www.amazon.in/maybelline-hyper-glossy-liquid-liner

Táto očné linky je k dispozícii v mnohých odtieňoch a môžete si vybrať jeden podľa potreby. Povrchová úprava na očné linky je lesklý, verná svojmu menu, a to zostane na celý deň, kým sa neodstráni ju odstraňovač. Farba je vysoko pigmentovaná; Je vodotesný a rozmazaniu dôkaz príliš. Vzorec je pekné a dostane sa sušia v priebehu niekoľkých sekúnd, takže nebudete musieť čakať dlho. Je to naozaj dobrý kvapalina vložka pre každodenné použitie.

8. Maybelline Vivid a očí Hladký Farba očí ceruzky:

Kúpiť Maybelline Vivid a hladký Eye Ceruzky ₹ 299.00 @ www.amazon.in/maybelline-vivid-and-smooth-eye-pencils

Pokiaľ máte radi farebné očné tiene potom by ste rozhodne nemali vynechať snažia tieto očné ceruzky od Maybelline. Sú pocket-priateľský a prídu ceruzkou balenia. Môžu byť naostrený v prípade potreby. Existuje obrovské odtiene na výber, a budete mať svoj obľúbený odtieň príliš. Vytrvalosť je proste úžasné a zostane po dobu 8 hodín bez rozmazania alebo vyblednutie. Textúra je hladká a ľahko kĺže na očiach.

9. Maybelline Color Tattoo:

Kúpiť Maybelline Color Tattoo Pre ₹ 928,82 @ www.amazon.in/maybelline-color-tattoo

Pokiaľ máte radi použitie očné tiene, potom by ste mali vyskúšať Maybelline Color tetovanie, pretože sú k dispozícii v 8 rôznych odtieňoch. Farby sú pigmentované a nemusíte primer pod urobiť farby intenzívnejšie. Farby zostať po dobu 7 hodín bez rozmazávania vôbec, pretože sú rozmazaniu, vodotesný a potu odolné taky. Ste získali obrovské množstvo takú priaznivú cenu.

10. Maybelline očí a pier odlíčenie:

Kúpiť Maybelline Eye & Lip odlíčenie Pre ₹ 240.00 @ www.amazon.in/maybelline-eye-lip-makeup-remover

Očný make-up odstraňovač je veľmi dôležité v dievčenskej ješitnosti, kto miluje uplatňujú očný make-up. Tento make-up odstraňovač od Maybelline je špeciálne navrhnutý pre odstránenie make-up z očí a pier. Nedráždi oči a odstraňuje make-up len za 2 oháňa. Aj keď ju používať, nemusíte trieť oči ťažké. Obsahuje olej, ktorý udržuje v oblasti okolo očí hydratovaná tiež. Uvedená cena je cenovo dostupné, a to bude trvať dlho.

Ktorý z týchto očný make-up produktov Maybelline ste sa snažil? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

load...