Makeup

10 jednoduchých krokov pre asijský svadobný makeup - krok za krokom tutorial s obrázkami

10 jednoduchých krokov pre asijský svadobný makeup - krok za krokom tutorial s obrázkami

Byť nevesta je zvláštny pocit. Tie by určite chcieť vyzerať čo najlepšie na najväčší deň svojho života! Ale existuje veľa vecí, ktoré potrebujete mať na pamäti, počas svadby, že veci sa môžu dostať istý stresujúce. Ale jedna vec, ktorú nemusí robiť starosti, je make-up! S týmto okúzľujúcim a dramatické make-up vyzerať môžete určite wow dav. Tento make-up tutorial je ľahké sledovať a môžete tiež vyladiť farby podľa svojich preferencií.

10 krokov, ako získať ázijské svadobný make-up Look

Naskočiť! Začnime naše make-up cestu!

Krok 1:

Zakryť všetky svoje tmavé kruhy pod očami s ťažkých korektor. Zdvíhanie svoj očný make-up, bude tento krok poskytne silnejší definíciu pre vaše oči. My samozrejme nechceme vyzerať unavene a matné na náš veľký deň, že? Tu som použil Kryolan Derma Camoflouge Concealer schovať a odľahčiť svoje tmavé kruhy pod očami.

load...

Ďalej, poďme sa presunúť smerom k očný make-up. Vyzdvihnúť krémovú čiernu Kohl a husto lemujú vašu horná línia rias. Tento krok nemusí byť čistý, ako by sme ju rozmazaniu neskôr.

Krok 2:

Použiť trblietavé fialový odtieň nad Kohl a jemne miešať ju zmiešavacím očné tiene štetcom. Potom naneste jasný a živý červené ružové očné tiene ľahko nad svoje prirodzené přehybovou línií. Potom ticho zmiešať ju s fialovým odtieňom. Tu som použil výber Lakmat očné tiene v Tanjore Rush pre Purple očné tiene a Claire očné tiene v 0504 pre červenú očné tiene.

load...

Krok 3:

Teraz použiť trblietavé očné tiene GOLD cez stredovú časť vášho pohybujúceho viečka, držať ho pod záhybov priestoru. Tento krok bude dvíhať oči a dať ten nádherný pohľad. Tu som použil výber Lakmat očné tiene v Tanjore Rush k vytvoreniu trblietavé zlaté očné tiene. Teraz naneste matný čierny očný tieň na vonkajšej V oka a vytiahnite ju mierne dovnútra do stredu svojho očného okolia. Tu som použil Kryolan matnou čiernou očné tiene.

Krok 4:

Teraz jazyku prelínanie všetky očné tiene vytvoriť mäkšie Smokey vzhľad. Použite mäkký zužujúci miešania očné tiene kefa pre tento krok. Tu som použil Kryolan krčeniu kefu.

Krok 5:

Uplatňovať rovnakú purpurovej trblietavé očné tiene cez bránkovisko vytvoriť hĺbku pre očný make-up. Tu som použil výber Lakmat očné tiene v Tanjore Rush pre trblietavé fialové očné tiene. Potom použite tekuté čierne očné linky a čerpať tenká dramatickú okrídlené čiaru. Tu som použil Kryolan čierna tekutina vložku.

Krok 6:

Uplatňovať rovnakú purpurovej a zlaté očné tiene na spodnej línie rias k vytvoreniu rovnováhy v make-upu. Potom naneste čiernu Kohl na čiare ponoru vašimi očami.

Krok 7:

Naneste veľa objemné maskary na horné a dolné riasy dokončiť make-up očí. Tu som použil Loreal Million Lashes riasenka.

Krok 8:

Uplatniť v plné pokrytie tekutého základ ku svojmu tvári pomocou plochého nadácie štetcom alebo špongiou. Tu som použil Mac Studio Fix Liquid Foundation. Potom nastavte tvár make-up s kompaktný prášok, aby sa zabránilo budging. Pre tento krok som použil Lakmat tváre stylista Compact.

Krok 9:

Naneste tenkú ružové matný rumenec do tvárovej časti hlavy ticho. Tu som použil Lakmat Chromatic sčervená v deň Blush.

Krok 10:

Naneste tenkú nahé ružovú rúžom na perách. Tento krok môže byť nahradený červeným alebo gaštanové farebné rúže príliš, ale ako očný make-up je ťažký, som prednosť mäkšie pery vzhľad. Inglot rúž náplň v 81 bola zakončená Maybelline Color Senzačný lesk na pery v Touch of Toffee vytvoriť make-up na pery.

A krásne svadobné vzhľad je pre vás pripravený na rock!

To bolo jednoduchšie, než ste očakávali, že jo? Pri pohľade krásna na svoj veľký deň by nemal stres vás. Skôr by mala prísť prirodzene. S týmto make-up vzhľad, môžete si byť stredom príťažlivosti na D-deň, ako by ste mali byť!

Ešte skúste tento make-up vzhľad a nechať svoj názor v komentároch.

load...