Makeup

Najlepšie indické nechty poľských značiek - naše top 10

Najlepšie indické nechty poľských značiek - naše top 10

Indický trh má veľa dobrých lak na nechty značky, ktoré sú veľmi dobrej kvality a pomerne cenovo dostupné taky. Navyše neexistuje žiadny nedostatok v rozsahu, pokiaľ ide o textúry a farby! Tu predkladáme len tie indickej lak na nechty značky, ktoré sú ľahko dostupné prostredníctvom on-line obchodov alebo prostredníctvom svojich miestnych obchodoch.

Najlepšie lak na nechty značky v Indii

Nasledujúce 10 sú najobľúbenejšie lak na nechty značky v Indii.

1. Colorbar:

Kúpiť Colorbar lak na nechty Pre ₹ 164,00 @ www.amazon.in/colorbar

Colorbar USA je veľmi cenovo dostupné značky na nechty. To má obrovský rozsah farieb a zahŕňa veľa rôznych povrchových úprav. Môžete nájsť veľa farieb, ako je mäkké odtiene až neónové odtiene v Colorbar.

load...

Má tri rozsahy, ich tie bežné náklady Rs. 110, Neóny a exkluzívny sortiment stojí Rs. 150 a jej náklady Pre rozsah Rs. 350. Colorbar má šušťanie nechty náterových hmôt ďalej, ktoré sú cenovo pre R 499 a trblietky vrchné nátery pre RS 350. To je určite najlepší lak na nechty značky v Indii.

Odporúčame túto značku, pretože jeho dostupnosti, farebnej škály, kvality a kvantity za cenu to dá. Tieto nechty farby sú nutné podmienky v vášho skrýšu.

2. Lakmat:

Kúpiť Lakmat lak na nechty Pre ₹ 120.00 @ www.amazon.in/lakme

Jedná sa o jeden z najstarších značiek na nechty laky. Táto značka má mnoho odtieňov ponúknuť od metalické do krémov, môžete nájsť akúkoľvek farbu na Lakmat. Rýchly a báječný rad Lakmat je jedným z najhorúcejších predaj nechtových lakov v súčasnosti v Indii.

load...

Odporúčame túto značku z dôvodu dostupnosti, kvality, množstva a prijateľnú cenu.

3. Revlon:

Kúpiť Revlon lak na nechty Pre ₹ 178.00 @ www.amazon.in/revlon

Revlon je veľmi dobrá značka, ktorej môžete dôverovať na nechty. Ich nechty farby vyschnúť veľmi rýchlo a sú tiež cenovo dostupné. Odporúčame túto značku, pretože jeho kvality, ceny, farebnou škálou, povrchových úprav, doba sušenia a dostupnosť.

4. Tváre:

Buy tváre lak na nechty @ www.amazon.in/faces

Tváre je dobrá značka, pokiaľ ide o nechty laky. Ich nechty farby je dodávaný v dvoch veľkostiach, a to má veľa vecí pre milovníkov nail art, ako Nail Art samolepky, umelé nechty atď

Odporúčame túto značku z dôvodu kvality, farby, množstvo a dostupnosť.

5. Elle 18:

Kúpiť ELLE 18 lak na nechty Pre ₹ 60.00 @ www.amazon.in/elle - 18

Elle 18 nechty laky sú ocenené na iba Rs 50 a sú kvalitné. Odporúčame tieto, pretože ich dostupnosti, dostupnosti a dobrú kvalitu.

6. OPI:

Kúpiť OPI lak na nechty Pre ₹ 864,12 @ www.amazon.in/opi-nail-polish

To je skvelé, lak na nechty značky v Indii, ktoré môžete nájsť drahé RS 520. Ale leštidla vyschnúť veľmi rýchlo a dať svoje nechty veľmi profesionálny vzhľad. OPI prichádza v mnohých odtieňoch, ale dostupnosť je problém. Napriek tomu sme úplne odporučiť túto značku.

7. China Glaze:

Kúpiť China Glaze lak na nechty Pre ₹ 1,699.00 @ www.amazon.in/china-glaze

To je jeden z mojich najobľúbenejších značiek. To je celkom drahé Rs. 500. Ale kvalita je veľmi dobrá. Úplne odporúčame toto.

8. Inglot:

Kúpiť Inglot lak na nechty Pre ₹ 10,564.97 @ www.amazon.in/inglot

Inglot je veľmi prémia značkové lak na nechty v Indii. Dodáva sa v mnohých odtieňoch a mnoho úprav. Dostupnosť je problém. Sme úplne odporučiť tento produkt, pretože kvalita, množstvo a farby.

9. Chambor:

Buy Chambor Nail Polish Pre ₹ 299.00 @ www.amazon.in/chambor

Kvalita je skvelá. Môžete dať týmto klinec maľuje skúsiť.

 [Prečítajte si: 10 Best Chambor výrobky k dispozícii v Indii]

10. NYX:

Kúpiť NYX lak na nechty Pre ₹ 299.00 @ www.amazon.in/nyx-nail-polish

Tieto NYX nechty farby sú veľmi dobrej kvality. Prichádzajú v mnohých prevedeniach a farbách. Dostupnosť je problém. Ale tie sú skvelé a my sme úplne odporučiť nich.

To je všetko, o dobrých lak na nechty značky v Indii. Aký je váš obľúbený jedným z nich? Vyjadrite svoj názor v komentároch.

Odporúčané Články

  • 10 najlepších Matte laky na nechty pre ženy
  • 10 najlepších laky na nechty pre ženy
  • 10 najlepších Lakmat lak na nechty odtiene pre ženy
  • 10 najlepších lak na nechty odstraňovače, ktoré by ste sa mali pokúsiť

load...