Makeup

Tipy na make up pre dievčatá

Tipy na make up pre dievčatá

Stredné a vysoké školy sú také zábavné dni! Cool a trendy šaty, experimentuje s make-up, funky účesy sú každý mladý dievčenské posadnutosť po tých rokoch. Dnešný príspevok je venovaný všetkým našim dospievajúcimi priateľmi, ktorí majú radi make-up a chcú experimentovať s vyzerá. Avšak predtým, než diskutovať o make-up, alebo dospievajúci, ktoré môžete vyskúšať, je veľmi dôležité vedieť, že jasná a žiariace tváre je prvým krokom k dospievajúci make-up. A po CTM (čistiace, tonizujúce a hydratačné) rutinné nábožensky je tajomstvo k oveľa požadovanú žiarivú pleť.

Takže, poďme sa najprv diskutovať o jednoduchý návod, ako aplikovať make-up pre dospievajúce dievčatá a potom sa presunúť do dospievajúci tipov make-up.

Teenage Makeup Tutorial:

Ako sa vaša pokožka je veľmi citlivá v tomto veku a bude reagovať na akékoľvek drsné kozmetiky, preto je lepšie, keď si udržať svoj make-up na minimum.

load...

Krok 1:

Po prvé, uistite sa, vyčistiť tvár akéhokoľvek oleja alebo špiny s umývanie tváre. DAB trochu tonera na kožu a zakončiť s hydratačný. Použite hydratačný krém s SPF, ako to bude fungovať aj ako ochranu proti slnečnému žiareniu.

Krok 2:

Základom nie je nutná pre dospievajúcich kože (to vyrovnáva tón pleti). Takže ak máte iba jeden, sa veľmi malé množstvo a zmes dôkladne po celej tvári.

load...

Krok 3:

Ak chcete zakryť všetky problematické oblasti kože ako škvrny, kruhy pod očami alebo pupienky, môžete použiť korektor. Vybrať najlepší korektor, ktorý zodpovedá vašej pleti; inak to bude vyzerať na mieste. Trvať veľmi malé množstvo a zmiešať ju prstom.

PS: Vaša prsta je najlepšia mixér, nemusíte štetec.

Krok 4:

Použitie prášku alebo nie, je úplne na vás. Tí, s mastnú pleť môže použiť trochu sypký prášok.

Krok 5:

Tvárenka budete vyzerať príliš tvorené. Takže môžete preskočiť von tvárenka alebo použiť jeden v broskyňovej alebo svetlo ružové (pre svetlou kožou) alebo hnedá (pre tmavou pleťou), aby vám, že prírodné červenať a šťastný výraz na tvári. Použite silný, našuchorený kefa uplatňovať červeň. Nemajú používať jednu počas dňa; to je v poriadku použiť tvárenka na večernú párty. Môžete tiež použiť trblietavé lícenky pre večery. Výber je na tebe.

Krok 6:

Potrebujete urobiť niečo pre tie pekné oči tvoje? Nič moc, s výnimkou jednej vrstve riasenky a tenkú očné linky, aby bola stále v blízkosti vašej línii rias. To vám prirodzený vzhľad.

Krok 7:

Nakoniec vaše pery. Rúže sú veľké ne-ne v tomto veku. Použite docela ružovú či neutrálne tienistý lesk na pery. Vaše pery budú naozaj zažiariť, zvýšenie vašej krásy.

Teenage Makeup Tipy:

Tu sú niektoré z našich najlepších make-up tipy pre teenagerov!

  • Ak ste mladý dospievajúci, všetko, čo naozaj potrebujeme, je riasenka a lesk na pery. Môžete pridať na očné linky, ak jako- hnedé alebo dokonca fialová je skvelé pre každý deň, zatiaľ čo čierna je ideálny pre noci alebo cez víkend, ak chcete, že extra dráma.
  • No základ. Len trochu korektor na vašich škvrny. Prstom platiť, ale uistite sa, že si umyť ruky pred dotykom vašu tvár.
  • Ak máte pocit, vaša pokožka je mastná, použite len trochu púder s hubkou aplikovať a pohladiť ju presne tam, kde ju budete potrebovať (zvyčajne na čele a okolo nosa a brady).
  • Udržujte svoj make-up ako minimum ako je to možné, pretože vaša pokožka je náchylnejší k akné breakouts. Snažte sa, aby to rovnako prirodzené, ako je to možné.
  • Vždy stráviť trochu viac peňazí použiť značkovú kozmetiku, namiesto ich nákup z akéhokoľvek lokálneho úložiska.

Dospievania sú nežné rokov, a preto je dôležité, aby to preháňať, pretože koža je náchylnejší k akné a vyrážok. Make-up musí byť mäkká a jednoduchý, ktorý posilní ich prirodzené vlastnosti, a nie schovať.

load...