Makeup

60 najlepších indických svadobných tipov na make-up

60 najlepších indických svadobných tipov na make-up

Váš svadobný deň je jeden deň, kedy nič menšieho než dokonalosť môže prísť k povoleniu. S všetky svoje dlho očakávané nádeje, sny a fantázie prebúdza k životu, je ľahké, aby sa rozčuľoval drobných detailov, ktoré môže, ale neuskutočnil, aby povyku nad plánmi a miesta, a čo nie. Ale pri pohľade vaša absolútne najlepšie? To je jedna vec, nemusíte sa obávať. Postupujte podľa nasledujúcich tipov svadobný make-up a vyzerajú dych na vaše špeciálne deň.

Handy Makeup Tipy a základy pre svadobné

Tu sú niektoré užitočné tipy make-up a náležitosti k dosiahnutiu čo najlepších výsledkov na vaše D-deň.

1. Čistenie tváre

Indické nevesty láska k použitiu odvážne a svetlé farby na ich svadobné obrady. Za účelom získania pozrieť dlhotrvajúci, mali by ste začať tým, že očista svoju tvár dobre a potom poklepal do sucha, aby zabezpečili, že tam nie sú žiadne stopy špiny alebo oleja na tvári.

load...

2. Základné tipy Príprava

Hydratuje vašu tvár pre hladký vzhľad a dokonca aj tón pleti. Uprostred pracovať intenzívne na samotnom tvári, nezabudnite hydratujú pomocou prstov trením tiež v kruhovom a jemný pohyb. Dalo by sa dokonca použiť tónované zvlhčovač.

3. Face Fix Up Tips

A. Pomocou primeru dvoch minút po hydratácii, a zmes sa dobre. To pomáha udržať vaše korektor a nadácie na svojom mieste, a udržuje make-up neporušený na dlhé hodiny. Sephora a MAC sú jednou z hlavných značiek primery.

B. Rovnako tak je dôležité používať korektor pokryť škvrny alebo škvrny. Môžete oživiť vašej pleti pomocou farebného korektor, ako je žltá alebo zelená na pokrytie červenkasté škvrny na koži.

load...

C. Aplikovať základy bez SPF a miešať to dobre s make-up štetcom alebo špongiou. Počnúc od stredu tváre, použiť základ, na ostatných oblastiach a zmes smerom von. Nadácia s matným povrchom by bola dobrá voľba rovnako. Nadácia s SPF dodá vašej tvári nežiaduce, Flash 'účinok na fotografiách, takže je lepšie sa mu vyhnúť. Nebudete tráviť veľa času na slnku na svoj svadobný deň tak ako tak!

D. Pre žiariace vzhľad, použite zvýrazňovač na vyšších rovín tváre, ako sú kontrolné kosti, most nosa, stred čela, a Amor lúk. Môžete sa rozhodnúť pre zvýrazňovačov z Colorbar, Sephora, alebo MAC.

4. Tipy bronzer

Bronzer sa bežne používa na ťažko kontúry tváre a aby to vyzeralo Chiseled a ostré na fotografiách. Potom sa červenať štetec, najlepšie hranatá a aplikovať ťahy na bokoch brade, ale nie v strede. To isté urobte na stranách čela, a na oboch stranách pozdĺž nosa kosť, ale nie na vrchole. Sať svojej tváre a používať nejaké bronzer na hornej časti kontúry, v blízkosti ucha, v ľahkými ťahmi. Ale uistite sa, že nie je po celej dĺžke obrysu.

5. Tipy Blush

Trvať nejaký lícenky na červenať kefou a pat prebytok off. Držať stály úsmev a aplikovať ich v kruhovom pohybe, zmiešavanie smerom nahor, smerom k ušiam.

6. Očné tiene tipy

Indické nevesty milovať zlatej očný make-up, pretože sa dobre hodí k ich červená, fuchsiová, alebo zelených lehengas, ghagras alebo ťažkého sárí. Takže, ak chcete hrať na istotu, to je farba ísť s.

Maľovať viečka so zlatom či broskyňový ružový odtieň a používať niektoré uhlím tieň na vonkajšej viečka kontúry dať subtílne, Smokey efekt. To možno docieliť pomocou hnedý odtieň na vnútornom pokrčeniu oblasti. Môžete tiež použiť zlaté očné tiene miesto striebro na obočie kosti.

Použitie obočie ceruzkou alebo uhlovej kefou namočenou v obočí, prášku na obočie.

7. Očné linky Tipy

Nenechajte experimentovať s hnedými alebo modrými vložkami na svoj svadobný deň. To je lepšie použiť prosté a jednoduché jet-čierna vložku, výhodne vodotesné. Hrubú čiaru na horné a ťažké súlade s výrazným Kajal na spodné viečko, rozmazaniu ju až k vonkajšiemu kútiku pre extra šmrnc.

Nezabudnite použiť riasenku objem zvyšujúce. Riasenky s stočené kefy výborne fungujú pre úžasné, kučeravé riasy.

Urvat nejaké falošné riasy zvýrazniť a otvoriť oči, čo z nich vyzerajú lepšie. Pamätajte, že niektoré skúšky pred dátumom svadby len zabezpečiť, že nie je priestor pre pokusov a omylov na svadobný deň.

8. Lipstick Tipy

Ak máte úzke pery, potom linka vaše pery po prirodzenom súlade s farbou, ktorá takmer zodpovedá vášmu normálnej pleti. Pokiaľ máte kypré pery, potom lemujú prirodzenú líniu pier s tmavším odtieňom. Nosiť rúž, ktorý dopĺňa celkový vzhľad.

  • Ísť na gaštanové alebo tmavo červenú pre väčšie a plnšie pery a broskyňový ružové alebo svetlo ružové pre tenké pery.
  • Tenké pery ľudia môžu žiadať ret bacuľatejšie miesto lipgloss, zatiaľ čo veľké pery ľudia môžu použiť jednoduchý lesk na pery, sústrediť sa viac na stredu pery.

Nevesta-k-byť mali tiež dodržiavať určité pravidlá make-up a byť pripravený wow davu. Tu sú tipy:

9. Umiernenosť je kľúčom

Hlavnou myšlienkou dokonalý svadobný make-up vzhľad je zdôrazniť tie najlepšie vlastnosti a zároveň udržujte celkový vzhľad jednoduchý, ale nádherný. Ako to je, indickej nevesty sú nahraté s šperky a ťažké šaty, preto je najlepšie, aby make-up prírodné.

10. Vysvetlite vaše potreby Ak chcete make-up umelcov

Ak ste prenájom maskérka, uistite sa, že vysvetliť, čo je potrebné jasne. Vysvetľovať veci v predstihu vám pomôže získať požadovaný vzhľad. V prípade, že maskérka je nové, potom je vždy odporúča, aby si skúšobnú reláciu pred svadobný deň.

11. Získať žiariaca pleť

Medzi všetkými indickej svadobné tipy make-up, ako sa vaša pleť vyzerať zdravo a žiariace na svadobný deň, je veľmi dôležité. Proste starať sa o to týždeň pred D-deň nebude stačiť. Vaša pokožka potrebuje čas, aby sa na ne v výživu a ošetrenie. Overdoing liečbu, môže viesť k ďalšiemu poškodeniu. Urobte si čas pre seba a dopriať ošetrenie dva mesiace, alebo najmenej šesť týždňov pred svadobný deň. Aby sa robili pravidelné pedikúru a manikúru. Tiež ísť na ošetrenie tváre a ošetrenie pokožky najmenej pred šiestimi týždňami obradu dať svoj čas kože na prácu. Tu je podrobný príspevok o tom, ako sa dostať žiariaca pleť.

12. Olúpať koža

Olúpať kožu, ako sa zbaviť odumretej kože. Ale pamätajte na olúpať len dvakrát alebo trikrát týždenne. V priebehu exfoliácia môže vaša pleť suchá.

13. Chráni kožu pred slnkom

Nevychádzajte bez opaľovacieho krému a znovu každé dve až tri hodiny, aby sa poškodeniu kože zdarma. To je definitívny must v zozname svadobných tipov make-up.

14. Odraziť stresových hormónov

Musíte sa uvoľniť a vyhýbajú preč všetok stres. Viem, že je ťažké trénovať, ale stres môže mať mýto na koži, aby to vyzeralo horšie.

Svadobné Makeup Tipy pre oči

Za najlepší indickej svadobný make-upu, majte na pamäti nasledujúce tipy:

15. Starajte sa o opuchnuté oči

Majú opuchnuté oči? Použite harmančekový čajové vrecúška cez oči, aby sa javili menej nafúknuté. Za použitia bežných čajové vrecúška môžu pošpiniť kožu.

16. Dostatočne spite

Dobrý spánok je veľmi dôležité. Čím viac budete spať, tým viac času sa vaše telo dostane opraviť sám. Spať aspoň sedem hodín každý deň, aby sa tie kruhy pod očami preč.

17. Nosiť kontaktné šošovky pred make-up

Ak nosíte kontaktné údaje, uistite sa, že nosiť pred nanesením make-upu, pretože tam sú priaznivé šance na vaše oči zalievanie. To môže prípadne zničiť úsilie, ktoré trvalo použiť správny make-up.

Svadobné Makeup Tipy na vlasy

18. Hlboké Stav Your Hair

Dôležitou súčasťou celého svadobného vzhľad vaše vlasy tiež. Aby zaistili, že vaše vlasy vyzerajú najlepšie v priebehu svadby, choďte na hlboké kondicionér na vlasy masku dvakrát / trikrát do mesiaca pred svadbou. Ak máte suché vlasy, aplikovať niektoré domáce vlasové zábaly, aby bolo lesklé a zdravé.

Spray 19. Použitie Good Hair

Použite kvalitný laky na vlasy, aby vaše vlasy zostane na svojom mieste a nevyzerá kučeravá.

Svadobné Makeup Tipy pre akné

20. Skryť svoje nedokonalosti

Ešte investovať do dobrého korektor pre D-deň. To bude skryť škvrny a škvrny, pokrývajú tie kruhy pod očami, a to aj mimo zafarbenie.

21. Vyhnite sa vyprážané jedlá

Vyhnúť vyprážané potraviny a príliš veľa korenia za mesiac pred svadbou, aby sa predišlo pupienky na poslednú chvíľu.

22. Blot Olejové Oblasti

Udržiavať nejaký olej savý papier po ruke v deň. Vymaž akékoľvek olejové plochy zbaviť lesku. Nechcete mať lesklé čelo v svadobné fotky.

23. Postarať o akné

Ak máte mastnú pleť, ktorá je náchylná k akné a vyrážky, pozrite sa na tvár čistiaci prostriedok s kyselinou salicylovou. Odstraňuje olej a udržuje pleť bez oleja na dlhšiu dobu.

24. Dbajte na to na poslednú chvíľu Pimples

Videli pupienok naraz? Napäl, ako sa to skryť? Trvať nejaký tea tree olej a aplikovať ju na vyrážku čo najskôr. Bude vysušiť rýchlejšie a robiť to menej nápadný v deň svadby.

25. Minimalizácia šance pupienkov v obdobiach

Máte tendenciu sa dostať pupienky a zits v obdobiach? Naneste proti akné krémy aj 10 dní pred menštruácie je naplánované na začiatok. Tým sa minimalizuje šanca na získanie jedného.

Svadobné Makeup Tipy na pery

26. Urobte Lips objavia Fuller

Sú vaše pery tenké? Tu je spôsob, ako sa javili plnšie. Potom sa Kontúrovacia ceruzka na pery telovej farby a rozširujú prirodzenú líniu pier. Ale pamätajte, že menej je niekedy viac. Takže nepreháňajte to.

Ak chcete, aby vaše pery vyzerajú plnšie, pat trochu lesk v stredu dolnej pery. To vytvára ilúziu plnšie pery.

27. Postarajte sa o suché pery

Používať balzam na pery zakaždým, keď máte pocit, vaše pery sú suché. Nemajú olizovať či hrýzť pery. To bude suché pery a prinútiť ich, aby sa stal popraskaný a šupinatá.

Pre svadobné make-up Looks

28. Naneste make-up obvyklým spôsobom

Aplikovať make-up pomocou pravého kefy alebo aplikátory. Ak ste spokojní s kefami, potom pomocou štetca; Ak ste spokojní s huby, ich použitia. Tiež, ak ste spokojní s prstami, použite ich použiť make-up. Nie je to čas experimentovať, takže držať sa obvyklou technikou.

29. Match The Makeup s vašou oblečenie

Pozrite sa na oblečenie a šperky. Poraďte sa so svojím maskérka vopred o vzhľad, ktoré pôjdu s šaty. Vyberte ten, ktorý chcete robiť na deň. Nechoď za akýchkoľvek zmien na poslednú chvíľu.

30. Zvoliť správny Foundation

Výber správneho nadácie je veľmi dôležité, pretože nechcete vyzerať bledo alebo tmavšie ako obvykle. Ísť nakupovať s priateľa alebo príbuzného a vyskúšať rôzne odtiene na seba. Cieľom bude, aby si vybrať odtieň, ktorý zodpovedá vašej pleti. Voľba tónu svetlejší ako vašej pleti môže, aby to vyzeralo šedá po určitú dobu, a to najmä na fotografiách.

31. Použitie zvýrazňovače

Použite zvýrazňovač namiesto lesk a trblietanie. Hlavné snaha by malo byť, aby sa pokožka vyzerať žiariace a nie trblietavých. Zdôrazňujú most nosa, bradu, čelo a vyšších rovín tváre.

32. Praktické niekoľkokrát pred svadbou

Vzhľadom k tomu, robiť vlastné make-up? Prax robí to vopred. Týmto spôsobom sa vyhnete vytváranie neporiadok na D-deň. Je lepšie cvičiť dvakrát až trikrát s vzhľad a vyskúšať rôzne varianty, skôr než robiť je prvýkrát na samotné svadobný deň, čo môže byť stresujúce.

33. Ako sa prihlásiť červenať?

Použitím červenať? Uchovávať najmenej dva prsty vzdialenosť z nosa a použiť červenať.

34. Dbajte na to prebytočného make-up

Dostal príliš veľa make-upu / očné linky? Potom sa savý papier a odstráňte prebytočný olej, prebytočný make-up, alebo vložky.

35. Použitie Mascara

Použite dobré nepremokavé riasenku a uistite sa, že je nová, alebo kratšie ako tri mesiace. Staré riasenky, ktoré boli vystavené pôsobeniu vzduchu, zrážanie a stávajú veľmi šupinatá.

36. Nákup Makeup

Chystáte sa kúpiť make-up na svadobný deň? Vezmite kamaráta so sebou a vytvoriť zoznam toho, čo produkty, ktoré si chcú vyskúšať aj položky, ktoré budete potrebovať. Bezcieľne kupujú výrobky budú mať za následok nič. Takže plánovať dopredu a držať oblečenie a svadbu na mysli.

37. Pozrite sa na počasie

Mať svadbu v lete / na jar? Vyberte si rýdze a ľahký make-up, ako to bude najvhodnejšie, keď je teplé počasie a vlhké.

38. Denné svadobnej alebo v noci svadba

To je veľmi dôležitým faktorom mať na pamäti, pokiaľ ide o indický svadobné svadobný make-up. Pokiaľ máte obrady v priebehu dňa, potom udržať make-up minimálne a rozhodnúť sa pre prirodzenejší vzhľad. Ak sa chystáte na nočný svadby, udržať make-up ťažké a pridať viac farieb. Ak máte ranné svadbu, vyberte pastelové odtiene pre očný make-up.

39. Zvoliť správny Kontúrovacie ceruzky na pery

Výber dobré Kontúrovacia ceruzka na pery je dôležité. Budete mať najlepšie preč s lip líniové zladenie s rúžom.

40. Is The Makeup Complete?

Pozrite sa na make-up po jeho dokončení, a posúdiť, či je to vhodné. Požiadať o poctivé názory od priateľov a príbuzných.

41. Zvoliť správny Lipstick

Vyberte si dlhé rúž na deň D. Vy nechcete, aby sa používanie to každú hodinu.

42. Použitie Foundation

Naneste základ, na ďalších exponovaných častiach tela, ako sú ruky, krk, chrbát, a uši. Týmto spôsobom, váš make-up bude vyzerať oveľa prirodzenejšie.

43. Použitie Čisté kefy

Či už robíte make-up sami, alebo maskérka to robí, vždy používať čisté štetce a ostatné aplikátory. Nechcete, aby sa nakaziť baktériami.

44. Ťažký Makeup

Udržať make-up ťažšie, než vaše obvyklé strán, ale majte na pamäti, aby vyzeral ako vyrobený-up bábiky.

45. Šklbanie obočie

Pred svadbou vytrhávať obočie aspoň jeden deň. Rub kocku ľadu okolo obočia, aby sa zabránilo začervenanie alebo vyrážky.

46. ​​Výber správneho Blush

Máte problémy s výberom správneho odtieňa červenať? Vidieť tvoju tvár v zrkadle hneď po cvičení. To je prirodzená farba vašej tváre. Pozrite sa na farby, pripomínajúce ju.

47. Falošné riasy

Chcete nejaké falošné riasy? Použite ich len vtedy, ak sú pohodlné nosenie. Tiež použite tmavo sfarbený rias lepidlo tak, aby zodpovedala tón pleti.

48. Vyplnenie obočie

Nepoužívajú čierne vyplniť v obočí. Použite hnedý odtieň alebo odtieň taupe zaplniť obočie. Najlepší spôsob, ako získať prirodzene vyzerajúce čelo je použiť očné tiene a ceruzky.

49. Starajte sa o svoje ruky

Použite hydratačný a mix trochu zvýrazňovače prášku, aby sa vaše ruky a nohy vyzerajú prirodzene žiariace.

50. Použitie Gél vložky

Ak nie ste horlivý stúpenec tekutých vložky, použite gélové vložky namiesto tie kvapalné. Získate lepšiu presnosť a hladký povrch.

51. Kedy požiadať Cream

Použite hydratačný krém na tvár a telo hneď po kúpeli, pretože je to najlepší čas na aplikáciu pleťové vody a krémy.

52. Retušovať make-up

Zachovať kompaktný a savý papier po ruke, ako môžete opraviť make-up.

53. Udržujte make-up Eye In Place

Aby bol váš očný make-up na mieste, zamiesť trochu priesvitného prášku nad ním a pod očami. Tým sa zabráni zrútenia a robí to záhyby-dôkaz.

54. Nenechajte rúžu Stain

Ak chcete zachovať si farbu rúžu / pery od farbenie vaše pery, priložil prst do úst a zatvorte pery. Vytiahnuť prst; to bude trvať všetku prebytočnú rúž.

55. Značka Lashes objavia Fuller

Je potrebné, aby vaše riasy vyzerať plnšie? Použiť nejaký prášok na riasy so zavretými očami a potom aplikovať riasenku, alebo pridať riasa primeru tesne pred nanesením maskary.

56. Použitie Eyeliner

Naneste očné linky pri pohľade nadol do zrkadla. To vám dá lepšiu priľnavosť a budete môcť čerpať priamok.

57. Použitie Krém Tvárenky

Použite červenať krém na báze ak chcete Glow, prirodzené tváre. Použite ju prsty v poklepávaním pohybe, a zmiešať ju.

58. Zameranie na jeden rys

Zamerať sa na jedného znaku naraz. Ak sa chystáte tučným písmom na pery, potom udržať make-up očné subtílne / nahý (a naopak!).

59. Obmedziť Shimmer

Shimmer vyzerá skvele, ale udržať ju obmedzený len na jednu časť tváre. Môžete použiť lesk na oči a na lícach.

60. Výrobok rúž zostať dlhšie

Naneste na pery vložky a potom rúž alebo nanášajú vrstvy rúžu, aby to zostať dlhšie.

Nechaj si to jednoduché a udržať ju nádherná! Dúfame, že tento článok na svadobný make-up vyzerá vám pomôže celú cestu na svoj veľký deň!

Dúfame, že to pomohlo sa rozhodnúť, ako budete chcieť pozrieť na svadbu a ako dosiahnuť takého vzhľad!

load...