Makeup

Top 10 krásnych nálepiek Mehndi pre Vás

Top 10 krásnych nálepiek Mehndi pre Vás

Či už je to vaše vlastné svadbu, priateľ svadba, festival alebo party, väčšina dievčat láska, aby si svoje ruky a nohy sú uvedení v krásne Mehndi vzory, ktoré sú zložité a nádherné. Mehndi je bezpochyby jedným z najlepších dočasné tetovanie. To je tiež najviac nezaplatenie dekorácie na svadby! Sú veľmi dekoratívne a kreatívne v rovnakom čase. Mehndi môže byť použitý v niekoľkými spôsobmi, ako je tetovanie, alebo v komplikovanom dekoratívnym spôsobom pre svadby. V dnešnej dobe sa svet stal veľmi kreatívne s umením mehndi. K dispozícii sú Mehndi vzory samolepky, ktoré možno použiť na dočasné tetovanie. Prichádzajú v rôznych prevedeniach - od bytia malé, aby aj tie veľké. Najlepšia vec, o Mehndi samolepiek je, že môžete zmeniť svoje tetovanie takmer každý týždeň.

Top 10 vzory Mehndi samolepky:

1. Classic Peacock Tail:

Prostredníctvom zdroja

Väčšina bude súhlasiť, že páv je najatraktívnejšie vták, známy pre svoje krásne chvost, ktorý má žiarivými farbami. Mehndi páv chvost nálepka napodobňuje farby, tvary a vzory páví chvost. Možno ho použiť na krku, ramien a rúk alebo dokonca nôh. Sú naozaj pristane.

load...

2. Mango Madness:

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Prostredníctvom zdroja

Konštrukcia mango je jeden z najviac klasické a stále zelených medzi Mehndi vzory. Mango tvaru nálepky sú jemne a zložito konštruované. Niekoľko ďalších návrhov v tvare mango, aby návrh o to viac atraktívne. Tie vyzerajú veľmi dobre na zátylku krku alebo paží. Môžete tiež použiť viac ako jeden mango dizajn pre veľkú vzhľad!

load...

3. Ozdobený kruh:

Prostredníctvom zdroja

Mehndi vzory v kruhových tvarov vyzerajú veľmi atraktívne a nádherné. Kruhové tetovanie ďalej sú naplnené blyští zdôrazňovaním jemnejšie linky. Vyzerajú pekne na členky a pupka žalúdka. Použite svoju kreativitu a hrať s týmito nálepkami vytvoriť umelecké dielo na svoje paže alebo členku.

4. Zvieracie motívy:

Prostredníctvom zdroja

Popustite uzdu svojej divokej strane s živočíšnymi čelí samolepky. Môžete získať Mehndi nálepky Tiger Dolphin, vtákov a motýľov motívy. Tieto nálepky vyzerajú ako tetovanie a sú dodávané v balení. Môžete nosiť iný zviera na rukáve každý týždeň! Ako je to v pohode!

5. Tradičné:

Prostredníctvom zdroja

Tradičné Mehndi samolepky sú zvyčajne ozdobený. Majú niekoľko kriviek a vínnej révy s listami. Nie sú príliš veľké. Niekedy títo sú tiež k dispozícii ako dlhé pruhy pre označenie vínnej révy po ruke. Vyzerajú veľmi pekne na dĺžke ruky alebo nohy.

6. Súčasná a Abstrakt:

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Prostredníctvom zdroja

Mehndi samolepky prichádzajú v rôznych veľkostí a tvarov. Tí, ktorí majú radi vypracovať návrhy sa môžu rozhodnúť pre väčšie modely, zatiaľ čo tí, ktorí nie sú výstredný si môžu vybrať z celej rady skromných a roztomilé vzorov. Existujú stovky kreatívnych samolepiek, ktoré si môžete vybrať zo. Trochu hviezda, hrozno, snehové vločky sú len niektoré z mnohých môžete si vybrať. Sú si istí, že vyzerajú roztomilo na zápästie, alebo dokonca aj na krku.

7. Deti Mehndi Nálepky:

Prostredníctvom zdroja

Mehndi samolepky sú tiež vhodné pre deti. Ak je vaša malá princezná chce tetovanie, nehovor nie. Môžete získať jej roztomilé Mehndi tetovanie, že je určite milovať. Existuje mnoho dievčenské vzory, ktoré si môžete vybrať zo. A ak máte syna, môžete si vybrať z niekoľkých návrhov auta, bicykle a motocykle. Čo je viac? Tieto Mehndi tetovanie sú bezpečné na koži, na rozdiel od iných nálepka tetovanie!

8. Beaded Mehndi Nálepky:

Prostredníctvom zdroja

Ja za seba som vždy na pozore niečo jedinečného a skvelého a pri jednom takom hľadaní som narazil na korálkové Mehndi samolepky! Mehndi samolepky prichádzajú s ďalšími zdobenia, ako je striebro alebo zlato korálky. Tieto guľôčky sú veľmi malé, napriek tomu požičať elegantný vzhľad tetovanie. Tieto guľôčky zostať tak dlho, ako Mehndi pobyty a nakoniec odpadávať. Sú veľmi šetrný k pokožke a budete v nich vyzerať anjelský!

9. Kvetinovými motívmi:

Prostredníctvom zdroja

Môžete vytvoriť nádherné kvetinové vzory s týmito Mehndi samolepky. Stačí použiť tieto nálepky na svojich dlaniach a prstoch a sledovať, ako zázračne môžete získať exotické kvety a kvetinové vzory na rukách. Naozaj úžasné!

10. Paisley Design:

Prostredníctvom zdroja

Jedná sa o veľmi populárny. Vzhľadom k dobe boli oddávna vzory Paisley začlenená do Mehndi vzory. Obvykle Paisley dizajn je zahrať s kvetinami alebo ľudské postavy, ako dať to rozmanitosť. Paisley Mehndi samolepky sú veľmi populárne pre festivaly a zvláštnych príležitostiach, ako sú svadby a Mehndi obrady.

S slávnostné a svadobné sezóny na, sme si istí, že sa tešíme na palube v nejaké krásne vzory mehendi. S týmito možnosťami mehendi nálepka, teraz si môžete športový iný vzhľad zakaždým, že príliš bez toho aby čas strávený na tradičnom mehendi.

load...