Makeup

Najlepšie odtiene na lesk na pery - naša špička 10

Najlepšie odtiene na lesk na pery - naša špička 10

Zmätený o tom, ktoré lesk na pery kúpiť? Chcete sa dozvedieť viac o módnych odtieňov, ktoré sú vládnuca kráse grafy dnes? No, nebojte sa. Potom ste na správnom mieste. Pomôžeme vám identifikovať 10 najlepších lesky na pery k dispozícii v Indii.

Ale predtým, než bude vedieť o najlepší lesky na pery, získať predstavu o tom, ako dokonale aplikovať lesk na pery.

Najlepší lesk na pery značky a Shades v Indii:

1. Maybelline Color Sensational High Shine Lip Gloss - Electric Shock 090:

Kúpiť Maybelline Color Senzačný lesk na pery Pre ₹ 1,730.00 @ www.amazon.in/maybelline-color-sensational-lip-gloss

Senzačný lesk na pery, môžete nosiť na párty alebo dokonca používať každý deň, a to vďaka svojej bohatej napriek tomu subtílne tieni. Textúra je krémová, ale nie ťažká. Má konzistenciu ľahké, ale trvá dlhú dobu. Jedná sa o 100% vosku bez lesku, ktorý dodáva orosené poháre vzhľad. Získať zoznam niektorých ďalších najlepších Maybelline lesky na pery.

load...

2. Colorbar Hviezda Shine lesk na pery - Sensation:

Kúpiť Colorbar Hviezda Shine lesk na pery Pre ₹ 675.00 @ www.amazon.in/colorbar-star-shine-lip-gloss

Tento mini fľaša mágia je ideálny pre večerné párty a oblečenie, pretože zvyšuje vaše pery tým, že je vyzerať plnšie. Mimoriadne lesk, ktorý vyzerá ako kaluže kvapalných diamantov krásne dopĺňa indickej tón pleti. Pokladňa zozname najlepších Colorbar Lip Glass.

load...

3. Lakmat Absolute Plump and Shine lesk na pery - Candy Shine:

Kúpiť Lakmat Absolútna bucľaté a Shine lesk na pery Pre ₹ 360.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-plump-and-shine-lip-gloss

Tento má niečo navyše ponúknuť v každom oddelení. To má zvláštny lesk, extra plumping a extra lesklý efekt. Je to tiež s dlhou životnosťou ako vytrvalosť je takmer 6 hodín. Všetky tieto vlastnosti z neho robí ideálny voľbou pre večer a opotrebenia strany.

 [Čítajte: Najlepší Lakmat lesky na pery]

4. Loreal neomylným 8 HR Le Gloss - Barely Nude:

Kúpiť Loreal neomylným 8 hodín Le Gloss Pre ₹ 1,321.65 @ www.amazon.in/loreal-infallible - 8-hr-le-gloss-

Jeho jedinečné zloženie udržať pery jemné a hebké po celý deň, zatiaľ čo farba nevybledne vôbec. Tento deň opotrebenie odtieň s niečím môžete spárovať, pretože je jemná a dáva vám svieži a prirodzený vzhľad. Je to veľká áno pre ženy, ktoré majú svetlú pleť. Získať zoznam niektorých ďalších najlepších Loreal lesky na pery.

5. Lotus Seduction - Winter Berry Crush 43:

Kúpiť Lotus Seduction Pre ₹ 195,00 @ www.amazon.in/lotus-seduction

Tento 5 ml fľaša je presne to, čo ste potrebovali kypré až vaše pery s farbou. Odtieň je moderná, mladá a svetlé. Je isté, že dodať, že zábavný prvok a budete vyzerať atraktívne. Tento odtieň je vhodný pre všetky odtiene pleti.

6. Plochy Go Chic lesk na pery - Sheer Coral:

Buy Faces Go Chic lesk na pery Pre ₹ 249.00 @ www.amazon.in/faces-go-chic-lip-gloss

Tieň dáva veľmi vzrušujúci pocit a bude okamžite rozžiari vašu tvár. Len jeden zdvih je všetko, čo je potrebné pridať Oomph faktor!

3D 7. Bourjois Effect - Vypálenie Rose Academia:

Kúpiť 3D Bourjois efekt pre ₹ 3,990.00 @ www.amazon.in/bourjois-effect - 3d

Toto je zemitý ružový odtieň, ktorý má veľmi jemnú štruktúru a cíti svetlo na perách. Nelepivé a vynikajúce pre denné nosenie, odtieň je vhodný pre všetky typy pleti. To je cenený u Rs. 550.

8. NYX Lip Gloss Mega Shine - 131 Gold Pink:

Kúpiť NYX Lip Gloss Mega svietiť ₹ 904,00 @ www.amazon.in/nyx-lip-gloss-mega-shine

To maľuje lesklý ružový pút s trblietkami, ktoré nejakým spôsobom dokáže vyzerať pekne namiesto lacnej. Bude to vyzerať dobre na ženy so svetlou pleťou a na tých, ktorí majú svetlé, pigmentové bez pery.

9. MAC lesk na pery - liči Luxe:

Kúpiť MAC lesk na pery Pre ₹ 3,110.00 @ www.amazon.in/mac-lip-gloss

Tento zlatý ružové a koralové lesk na pery možno spárovať s rôznymi očný make-up vyzerá. Množstvo je dosť dobrý, takže si nemusíte robiť starosti čoskoro dôjdu nej.

10. Rimmel London Stay Glossy lesk na pery - 720 Endless Night:

Kúpiť Rimmel London Stay Glossy lesk na pery Pre ₹ 838,00 @ www.amazon.in/rimmel-london-stay-glossy-lip-gloss

Je to dráždi pocit lepkavosť po použití lesklé rúžu, ale to nie je niečo, čo budete musieť starať o tom, kedy použitie tohto lesk na pery. Je to úplne nelepivé a udržuje vaše pery jemné a hydratované po celý deň. Farba bude vyzerať dobre na ženy so svetlou pleťou.

Jedná sa o najlepší lesk na pery odtiene, ktoré môžete nájsť v Indii. Ešte povedzte nám, ktorý z nich si vybral pre seba. Do tej doby, aby to štýlové!

load...