Makeup

Najlepšie Loreal eyeliners - naše top 10

Najlepšie Loreal eyeliners - naše top 10

L'Oreal je najväčším svetovým kozmetické a kozmetické spoločnosti, pôsobí v 130 krajinách, preklenujúca 5 kontinentov. Značka je schválený poprednými osobnosťami v každej časti sveta. To má jedny z najúžasnejších a vysoko kvalitné produkty.

L'Oreal nám prináša jedny z najlepších očné vložky a make-up milenca mali určite vyskúšať aspoň jednu z týchto skvelých produktov. Som tu uvedené prvej desiatke najpredávanejších L'Oreal očné vložky, ktoré vám pomôžu vybrať lepšie.

Najviac miloval Loreal očné tiene

1. L'Oreal Super Liner 24Hr Water Proof Gel Eyeliner - najčernejšia Black:

Loreal gél očné linky je jedným z najlepších gélové vložky sú k dispozícii v Indii. Dodáva sa v 2 farbách - čiernej a hnedej. Vložka môže byť použitá veľmi hladko a ľahko. Dodáva sa s líniové kefa, ktorý pomáha k tomu hrubé a tenké čiary s veľkou ľahkosťou. Tieň, čierna, je vysoko pigmentovaná a dá ísť čiernu farbu s semi-matný povrch. Vytrvalosť je jednoducho úžasná. To zostane na mieste po dlhú dobu bez rozmazania alebo vyblednutie. Vložka je pot dôkaz, rozmazaniu dôkaz a môžu byť ľahko odstrániť odstraňovač make-upu.

load...

2. L'Oreal Super Liner 24Hr Water Proof Gel Eyeliner - Brown:

To je hnedý odtieň gélové vložky. Odtieň je perfektný hnedej s miernym leskom, ktorý je ideálny pre denné nosenie či pracovných odevov. Zostáva po dobu dlhšiu ako 8 hodín a je úplne vodotesný.

3. L'Oreal Super Liner Instant Impact Felt Liner:

L'Oreal vplyv cítil, vložka je kvapalina vložka, ktorá prichádza v štýle značka pera. Plsť tip zaisťuje jednoduché a presné vytvoriť rôzny vzhľad, či už je to okrídlené vložka alebo mačacie oči. Schne okamžite po aplikácii. Odtieň je čierny ako uhoľ a poskytuje lesklý povrch na očiach. Jediným con s týmto produktom je, že to nie je vodotesný a rozpúšťa sa, keď príde do kontaktu s ešte niekoľkými kvapkami vody.

load...

4. L'Oreal Super Liner Luminizer - hnedé oči (Black Amethyst):

L'Oreal Super Liner Luminizer prichádza do 3 ohromujúci odtieňoch s časticami odrážajúce svetlo, každý formulované pre rôzne farebné oči. Black ametyst je krásny tmavý odtieň slivka, ktorý je určený pre hnedými očami krás. Nádherný odtieň s lesklým povrchom sa rozsvieti a zlepšuje farbu očí v nádhernej spôsobom. Vložka sa týka plynulo bez spustenia. Vytrvalosť je tiež dobrá a zostáva 6+ hodín bez vyblednutie alebo krvácanie.

5. L'Oreal Super Liner Luminizer - hnedé oči (Black Diamond):

Vzorec Black Diamond je podobná ako u iných odtieňov v tomto rozmedzí. Je určený pre hnedé oči a je dodávaný v lesklom čiernom odtieni. To je mäkký čierny s jemným modrým a zlatým leskom. Trvá 2 oháňa získať intenzívne tmavé a bohaté farby. Čierny lesklý odtieň tejto vložky dokonale dopĺňa tmavo hnedé oči. Zostáva po dobu 5 hodín ľahko bez vyblednutiu.

6. L'Oreal Super Liner Luminizer (tmavo Sapphire) Pre Blue Eyes:

Temný tieň Sapphire je nádherný polnočná modrá s šperk tón lesk, ktorý vyzerá krásne na modrými očami. Tento odtieň neobsahuje žiadny lesk alebo lesk, takže je ideálny pre každodenné nosenie. Pigmentácie tohto odtieňa je úžasné a zasychá v priebehu niekoľkých sekúnd. Toto je určite musí kúpiť od tohto rozmedzia.

7. L'Oreal Super Liner Liquid Eye Liner - Čierny lak:

L'Oreal Super vložka je najlepšia voľba, ak hľadáte perfektnou voľbou medzi Loreal tekuté očné tiene. Aplikátor je dodávaný s hubou hrotom, ktorý poskytuje perfektnú priľnavosť pre vytváranie jemné alebo hrubé čiary a zmyselný švihnutím. Schne v priebehu niekoľkých sekúnd. Odtieň je čierny ako uhoľ s kompletnou úpravou. Vložka je kožného mazu dôkaz a zostane po dobu dlhšiu ako 4 hodiny. Je oftalmologickej testované a je úplne bezpečný pre citlivé oči a nositeľa šošoviek.

8. L'Oreal Super Liner Carbon Gloss očné linky:

Carbon Gloss je lesklá verzia super vložky. Ak si nie ste príliš rád matné vložiek, môžete bez obáv rozhodnúť pre tento jeden. Vložka má správne množstvo lesku. Nie je to vyložene lesklý, ale dáva sofistikované kúzlo do očí. Je to super intenzívny čierny povrch s splošteným aplikátorom, ktorý poskytuje dobrú priľnavosť. Okrem toho nemá žihadlo alebo dráždiť oči.

9. L'Oreal obrysu Kohl ceruzka Liner:

L'Oreal obrys Kohl ceruzka vložka je k dispozícii v 10 odtieňoch, ktoré obsahujú čiernej, hnedej a iné farby. Obsahuje olej a vosk, ktorý jej dávajú jemnú textúru. Vložka kĺže hladko na viečka bez šklbanie alebo ťahanie. Vytrvalosť je úžasné. Zostáva po dobu dlhšiu ako 6 hodín s malým rozmazávaniu. Vložka nemá lesk alebo lesk a poskytuje kompletné matný povrch. Je nesmierne pigmentované a poskytuje bohaté farby len v jednom ťahu. Môžete ho tiež trieť zľahka na očné viečka vytvoriť dymovú pozrieť.

10. L'Oréal Paris Pencil perfektné očné linky:

L'Oreal Pencil perfektné očné linky, je celkom čierny zaťahovacia očné linky, ktoré môžu byť použité ako na čiare ponoru a línie rias. Vložka má bohatú pigmentáciou a dá ísť čiernu farbu v jedinom výpad. Textúra je krémová a hladký a kĺže bez šklbanie alebo ťahom. Na líniu rias zostáva pre 6+ hodín bez blednutia či rozmazania, ale rozmazáva trochu pri aplikácii na vodovodnom potrubí. Ten je ideálny pre každodenné nosenie.

Máte vlastné niektorý z týchto vložiek od L'Oreal, alebo máte v pláne, aby si jeden z nich skoro?

load...